Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 29 1 2 11 12 13 14 15 28 29
Platini #5575589 05/10/2012 19:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cwierc.

Połmaratron masz w w weekend Katowicach/Chorzowie.
Trasa też fajna, bo cała w parku m in kolo zoo czy stadionu slaskiego wink
Wieć świry będa biegać tam.

Probowalem namowic kilka osob z forum, ale Nocny juz myslami jest przy czerwcu, Jerome udaje, ze go nie ma, a Wwwujek bawi sie w weekendy w kibola.
Startuje z instruktorami z silowni, wiec jak biodro zacznie szybko mnie bolec, to bedzie mocno w plecy crazy

Chcę ukończyć i zjeść grochówkę na mecie wink
I zakonczyc sezon:D

Bonus: Unibet
lupus #5575604 05/10/2012 19:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
kazdy znajdzie jakas wymówke zeby nie wystartowac smile Jak nie ma mobilizacji i samozaparcia to zawsze sie cos znajdzie zeby nie pobiec smile Tak samo jest ze wszystkim. Wszystko co najwazniejsze zaczyna sie w glowie. U mnie w tym momencie np. leje i wieje a ja i tak za godzine ide na trening biegowy smile

[Linked Image]

Vamossssssss!!!!

Platini #5575659 05/10/2012 19:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W deszczu mi się fatalnie biega tongue

lupus #5575731 05/10/2012 20:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by lupus
W deszczu mi się fatalnie biega tongue
to masz pecha bo w niedzielę będzie padać smile
Tychy:
[Linked Image]

Platini #5575871 05/10/2012 22:10
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Ło kurwa.
new.meteo.pl przeglądam od paru lat, ale rzadko kiedy widuję tak intensywny opad.

Platini #5575907 05/10/2012 22:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Jak na październik jest bardzo duży, ale co tu dużo gadać, wczoraj mieliśmy burze w nocy, co jest zjawiskiem rzadkim.
Polecam jeszcze:
http://www.yr.no/sted/Polen/Schlesien/Bytom/langtidsvarsel.html
http://meteomodel.pl/baza/prognoza.php

jerome #5575915 05/10/2012 22:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja tez korzystam z meteo.pl i tez peirwszy raz cos takeigo widze shocked

Mi ogolnei w deszczu biega sie spoko smile. Teraz jestem swiezo po treningu przy mocnym opadzie i bieglo mi sie bardzo dobrze. Tylko ze je biegam w lesie i az tak bardzo nie czulem jak mi sie leje na glowe a błota ( ku mojemu zdzwieniu) tez praktycznie nie bylo.

Platini #5575933 05/10/2012 22:56
Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
Witam Panowie smile
Mam taki problem i jednoczesnie pytanie, chodzi o tzw. wode w kolanie. Robiłem USG stawu kolanowego i mam wyraznie zwiekszoną ilosc płynu w w prwym stwie kolanowym. Gromadzi sie zwłaszcza od strony bocznej - tworzy zbiornik ponizej rzepki ok. 28x8x8 mm.jest pogrubiała maziówka bez wzmozonego przepływuw tej maziówce.
I teraz takie pytanko, zrobic punkcje tego kolana, czy nie ? Bo słyszałem rózne opinie. A najgorsze jest to , ze przez to tłumacze sobie brak ruchu i w ogole nic nie robie jesli chodzi o ruch. I cały czas mam gdzies tam w głowie, ze jak zrobie punkcje to na pewno bedzie juz wszystko ok z kolanem i wtedy zaczne w koncu biegac. Ale najwazniejsze jest teraz czy zdecydowac sie na punkcje czy nie ? Macie Panowie jakies doswiadczenia w tym temacie i jak mozecie to napiszcie parę słów. Dzieki, trzymajcie się smile

Platini #5575938 05/10/2012 22:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Z cukru nikt nie jest, ale bieganie w przemoczonym obuwiu jest mało komfortowe wink

Platini #5575949 05/10/2012 23:03
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
to jest torbiel Bakera?

Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
Originally Posted by podstawek
to jest torbiel Bakera?

Nie, ewentualnej torbieli Bakera nie ma.Tak mi napisano.

Platini #5576055 06/10/2012 00:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
U mnie prognoza na caly tydzien to deszcz, wiec nie mam wyboru smile ogolnie mi to nie przeszkadza no chyba, ze leje jak z cebra a w planie wycieczka 28km wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja jutro tez moze sobie pobiegne w jakis zawodach smile zobacze jeszcze tongue Trzebaw koncu oficjalnie zpalac 40 min na dyche smile Tylko ze z tymi warunkami, ktore panuja w szczecinie moze byc ciezko zrobic tio podczas biegu ulicznegego. Bo MCKracken nie uzna mi wyniku gdy przebiegne u siebie w lesie tongue wink

Platini #5576294 06/10/2012 01:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Nie martw sie Vendetta, moze kiedys wyniki endo z samotnych biegow po lesie beda akceptowane nawet przez iaaf, aczkolwiek nie sadze laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by McKracken
Nie martw sie Vendetta, moze kiedys wyniki endo z samotnych biegow po lesie beda akceptowane nawet przez iaaf, aczkolwiek nie sadze laugh


Czego sie tak spinasz z tymi oficjalnymi wynikami ? Amatorski biegacz bije rekordy dla samego siebie a nie dla zadnych nagrod pieniaznych czy medali wiec jesli zyciowke pobiegnie po lesie podczas treningu to chyba jasne ,ze bedzie sobie liczyl taki czas.

Platini #5576552 06/10/2012 03:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Luzik mez, nikt sie tu nie spina, Vendetta nie ma problemu, zasmakowal juz zawodow, wiec wie o co chodzi. Dlatego podpuszczam jego a nie np lupusa wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
wiadomo, ze to zarty piwo wink Tylko kukis tutaj nie zartuje tongue wink

Platini #5578090 07/10/2012 02:01
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Lupus gotowy na przemoknięcie do suchej nitki ?
meteogram coraz bardziej zielony

Platini #5578108 07/10/2012 02:10
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
nie ma zlej pogody do biegania... po prostu nie ma.

Platini #5578115 07/10/2012 02:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dziś byla taka piekna pogoda:)

Strona 13 z 29 1 2 11 12 13 14 15 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1