Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 29 1 2 12 13 14 15 16 28 29
bazyl #5578120 07/10/2012 02:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by bazyl
nie ma zlej pogody do biegania... po prostu nie ma.


Bonus: Unibet
Platini #5578125 07/10/2012 02:18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ja sie zgadzam ze w niedziele o 17 zle sie biega ale to nie ma nic wspolnego z pogoda tongue

Platini #5578130 07/10/2012 02:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Klasyk piwo

Platini #5578278 07/10/2012 03:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Powodzenia jutro, lupus piwo

Platini #5578520 07/10/2012 12:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Za oknem kiepsko to wygląda boli

lupus #5579063 07/10/2012 19:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
czekamy na relacje smile

Platini #5579176 07/10/2012 20:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cytując klasyka, padało "kompletnie, konkretnie, co było bez sensu". [Linked Image]


Pogoda zrobila swoje i nie wystartowało dużo osób.
Najgorsze byly pierwsze 2,5km rundy, błoto, kałuże, jeszcze więcej błota. Kazdy skok w bok w trawę konczyl się wizytą w kałuży ukrytej w tejże trawie wink

Buta lewego przemoczyłem własciwie od razu, drugiego na tym samym odcinku pętlę pozniej.
Niestety na 3 pętli na tym odcinku błotnistym od biegania zygzakiem, przeskakiwania, wysiadło mi już biodro.
To tam notowałem najgorsze czasy co bylo widać, jak ludzie przede mną mi odskakują i po tym odcinku mialem do nich straty spore [nadrabialem na kolejnych].

Przemoczylem wszystko co można przemoczyć., ale jestem usatysfakcjonowany. Nie odpuscilem.
Ukonczylem. Zmiescilem sie w 2óch godzinach. Wciagnalem bigos na mecie smile

Czas mam chyba 1:55:22, taki widzalem na monitorze.
W tych warunkach i z tym biodrem nie bylem w stanie nic juz wiecej osiagnąć. Liczylem, ze moze pociagne ostatnie dwa ostatnie kilometry ok 4:30, ale nie bylem w stanie.
Po przekroczeniu mety ledwo dokuśtykałęm do auta. Kondycyjnie wszystko w porządku.

Kolejna perła już w marcu, wiec jak nie zasypia jakimis kamyczkami tego pierwszego odcinka będzie pewnie tam zalegać błoto pośniegowe, ale jak zdrowie pozwoli to cisnę tongue

Z ciekwostek:
Czas 1:42 z czyms tam wykręcił Roman Polko, byly dowdca GROMu. Facet ma 50 lat, a jak widać smiga jak świr smile

Platini #5579520 07/10/2012 22:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
witaj w klubie grin brawo, zajebisty czas i zabawa widze byla przednia grin

Platini #5579582 07/10/2012 23:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Panie w takich warunkach survivalu to sie rodza miszczowie laugh

Musze kupić porządną kurtkę, rano znalazlem jakas stara, kosmiczny rozmiar, ale po biegu stwierdzam, ze nadaje sie jedynie na sprint do sklepu. Nasiakla,a na rekawach przebila mi woda az do rasha.


No i technika picia z kubka do poprawienia.
Wzialem jeden po 2 rundzie, wiecej wylalo mi sie na kurtke niz trafilo do ryja [Linked Image]

Widzialem na zdjeciach z k2 Vendetty, byli ludzie co biegali w wojskowych butach,
Na dzisiejsze warunki jak znalazl, trzeba do Polko zagadac hmm

A tak w ogole to wszedł już:
bigos, koktajl wczesniej przygotowany, 6 ciasteczek kokosowych, big mac, cappuccino, 4 pieczone dramstiki, ziemniaki, serek wiejski, koktajl bialkowy, pol tabliczki czekolady o smaku Wasabi (polecam), kawa Ricore z mlekiem i Kahlua, a to jeszcze nie koniec dnia wink

lupus #5579896 08/10/2012 01:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja tez zawsze po grubszym wysilku szybko uzupeniam stracone kalorie tongue
Daj znac jutro jak sie czujesz smile
No i wielkie gratulacje smile Warunki pewnie byly spartanskie :/ Widac po odczycie endo ze tempo rwane przez te niedogodnosci pogodowe. Wiem po osbie ze taki nistabilny bieg mega daje w kosc i wtedy mozna zapomniec o jakims biegnieciu na maximum swoich mozliwosci. Pewnie w normalnych warunkach dalbsy rade pobiec przynajmniej 10 min szybciej smile

Platini #5580633 08/10/2012 17:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
GPS o dziwo nie zawiodl. Patrzylem wczesniej na endo.com. byla tam wbita trasa z poprzeednich edycji i mniej wiecej moje punkty pomiarów sie zgadzaja.

Ani razu nie padla komenda GPS fakin' lost! wink
A u mnie w miescinie jak sobie pykam to co chwile to slysze, niezaleznie od pogody, czy punktu w lesie/otwartej przestrzeni :|

Czuje sie ok, biodro nadal boli. W srode lekarz.
Robie teraz poltorej tygodnia przerwy od siłowni oraz kilka dni od biegania.
Zamierzam zamieszkac w lodowce.
Wczoraj dobilem jeszcze prince polo, paczka wafli ryzowych i kolejny koktajl wink

Jak sie wylecze to chcialbym pozniej zejsc do 1:50-1:55 smile
Wczoraj nie bylo szans na poprawe wynikow w jakiejkolwiek kategorii po drodze.

Coś jeszcze potrenuję sobie w tym roku, ale już tylko miedzy 6 a 10 km. Dłuższych dystansów już nie chcę.

Platini #5581392 09/10/2012 03:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
kubek najlepiej zgniesc nieco w polowie to tak nie chlusta.
nie wiem czemu porywacie sie od razu na polmaratony, zamiast zaczac od krotszych biegow, co pozwoli organizmowi stopniowo przystosowac sie do dluzszego tupania oraz osiagania wiekszych predkosci. smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a co to za roznica od czego sie zaczyna smile? ROzumiem gdyby to byl maraton ale zaczelismy od polowki i przeciez nie pobieglismy tego biegu z tzw. marszu tylko troche potrenowalismy smile

Platini #5581650 09/10/2012 17:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Miszczu ja za kilka miesiecy wpadam rocznikowo w wiek przedemerytalny, trzeba to jakos uczcic wink

Na maraton nie mam zdrowia, ale polmaratonu juz nie zamierzam biegać.
Nawet treningowo nie chce juz przekraczac dyszki.
Chyba, ze wpadnie mi do glowy pomysl klepnąć generała Polko. hmm
Patrzylem na poprzednie edycje, on tam biega regularnie.

Tylko tu trzeba ostro popracować, bo na 1 pomiarze czasu (7 km) wklepał mi 5,5 minuty crazy
Na kolejnym 3, a na mecie kolejne 4. boli

Daj lepiej zdjęcia z maratonu, Vendetta wrzucał, teraz czas na Ciebie tongue

Platini #5582056 10/10/2012 00:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
mowilem ogolnie do wszystkich zainteresowanych, zwlaszcza tych zaczynajacych od zera jak ja smile a roznica jest taka, ze mniejsze ryzyko kontuzji a nie, ze teraz przez kilkanascie tygodni bedziemy wysluchiwac o biodrze lupusa wink

na fotomaraton.pl [fotomaraton.pl] trzeba wybrac maraton warszawski, nr startowy 2896

a tu jeszcze od 2:45min wisienka na torcie [ipla.tv] grin

Platini #5582163 10/10/2012 02:01
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Nieźle sobie liczą za te zdjęcia -.- . Z roku na rok coraz drożej.

Kukis #5582171 10/10/2012 02:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
MCKracken: a kolegom udalo sie spelnic zalozenia? smile

Platini #5582191 10/10/2012 03:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
tylko temu ktory biegl trzeci maraton, najbardziej doswiadczony i najwiecej wybiegany laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nie umniajszajac waszych osiagniec ale 4h dla kogos z takim doswiadczeniem to nie jest zadna rewelacja tongue Co potwierdzila ta debiutantka Pani Ania, która tez mozna bylo obejrzec w Atletach smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Vendetta
nie umniajszajac waszych osiagniec ale 4h dla kogos z takim doswiadczeniem to nie jest zadna rewelacja tongue Co potwierdzila ta debiutantka Pani Ania, która tez mozna bylo obejrzec w Atletach smile
A ona nie biegła z trenerem?
Są różni ludzie, różny wiek, różne predyspozycje, każdy ma swoje granice do pokonania, dla mnie większym wysiłkiem było by przebiegnięcie 20 km niż dla Pani Ani maraton poniżej 4h, zaś Pani Ania pewnie trochę gorzej pływa wink I nie wstydzę się porównać do Pani Ani, bo z tego co pamiętam jej trenerka w tym roku zaliczyła 7 dni z rzędu w Alpach, codziennie maraton smile

Roman Polko mnie nie zaskakuje, czytałem książki Beara Gryllsa, ostatnio oglądałem Selekcję 2011 i dla wojskowych takie biegi to codzienność. Może nie takie, bo zwykle każą im z plecakami biegać, bez względu na pogodę.


Strona 14 z 29 1 2 12 13 14 15 16 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1