Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 29 1 2 14 15 16 17 18 28 29
lupus #5584608 12/10/2012 16:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
gogget to sprobuj sobie oddychac nosem na bardzo wysokiej intensywnosci biegu i duzym zmeczeniu tongue To tak jakbys sie topil i przy chwilowym wynurzeniu na powerzchnie probowal zaczerpnac powietrza nosem tongue


Bonus: Unibet
Platini #5584768 12/10/2012 19:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Oczywiscie, ze glownie ustami.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by Vendetta
a co do nizszych temperatur to zawodowcy przed okresem jesienno-ziomowym hartuja gardło pijąc zimne napoje i jedząc lody smile
to jestem zachartowany zimne napoje 365dni w roku

wczoraj najdluzszy moj bieg 9.6km.....przy temperaturze 7stopni
50min

Platini #5586914 14/10/2012 02:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
temat "bieganie" wjechał mi na ambicje i sam zacząłem biegac. Cel to zrzucic kilka kg(ładnie wyrzeźbiony mięsień piwny) i poprawic kondycje.
Na razie są to biego-chody ok 5km ale od czegoś trzeba zacząc.
Teraz kilka pytań do starych wyjadaczy:
1)kończę pracę o 18, kolacja ok19 i o 20 ruszam do biegu, czy h po kolacji jest ok? po biegu nic już nie jem, czy może jednak coś lekkiego jeszcze przekąsic?
2)biegam pon, śr 2h piłki na sali, pt i jeden dzień z weekendu. Kiedy jeszcze najlepiej pobawic się "żelastwem" które mam w domu. Powiem szczerze że najlepiej mi się cwiczy po biegu, czy może jednak bawic się w dzień wolny?

dewoj #5586936 14/10/2012 03:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
fajnie ze ten temat powoduje ze ktos zacyzna sie ruszac smile
Moje rady:
Jesli celem jest zrzucenie tkanku tluszczowej nalezy biegac z rana gdy organizm jest nasycony weglami. Bieganie wieczorem po killku posilkach gdy organizm nadaowany jest weglami nei da takie efektu bo bedziemy palic ta energie i zeby dojsc do spalania tluszczu musialbsy wejsc na naprawde wysoką intensywnosc co przy tak malym wytrenowaniu bedzie ciezkie.
Ale gdy nie masz mozliwosci bieganai rano smile czy tez Ci sie nie chce tongue to zawsze lepiej jest pobiegac o tej 20-stej niz w ogole smile
Najlepszy w Twoim wypadku bedzie inny myk smile - > Jesli masz czas tylko wieczorem po robocie to najpeirw pocwicz na silowni ( nawet te 40min) a pozniej pobiegaj chocby 20 min. Wtedy od cwiczen silowych glikogen z posiłkow jedoznych w czasie calego dnia pojdzie wlasnie na uzytek rzucania zelastwem a bieganie bedzie Ci elegancko palilo tkanke tluszczową smile

Platini #5586939 14/10/2012 03:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja jem o 17, o 18 koniec pracy, potem bieg, potem jem znowu.
Albo wstaje rano, jem, godzinie pozniej bieg, znowu jem i ide do pracy smile

lupus #5586952 14/10/2012 03:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by lupus
Ja jem o 17, o 18 koniec pracy, potem bieg, potem jem znowu.
Albo wstaje rano, jem, godzinie pozniej bieg, znowu jem i ide do pracy smile

laugh


lupus #5586966 14/10/2012 03:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale Ty nie chcesz spalac brzucha
ogladales crossfit?
ja peirdole kopara Ci to maja kondyche i sile..... dla mnie to cuda jakies co Ci goscie wyczyniają

Platini #5586976 14/10/2012 03:32
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
śmiesznie podciągają się na drązku

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by tygrytron41
śmiesznie podciągają się na drązku

E crossficie bujanie jest dozwolne.
Chodzi o zaliczenie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by Vendetta
ale Ty nie chcesz spalac brzucha
ogladales crossfit?
ja peirdole kopara Ci to maja kondyche i sile..... dla mnie to cuda jakies co Ci goscie wyczyniają
najlepsze jest to, ze dowiaduja sie co bedzie w programie cwiczen chyba dzien przed..........

Platini #5587006 14/10/2012 03:45
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Ale chyba zawsze jest podciąganie na drązku,przysiady,martwe ciągi ???

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
tak, cwiczenia sie powtarzają ale dokladnego planu nie znali smile

Ale jak na to patrze to az mnie skręca. Co za wytrenowanie.............SZOK.
Ja sobie u siebie robuilem crossfit na takiej silowni w parku. Np. Wskakiwanie na ławeczke 10 razy , pozniej podciaganie na drazu 10 razy, pozniej podciaganie nóg do gory w zwisie ( na brzuch) i na koniec 10 pompek na poreczach i na koneic to juz totalna dętka smile Zaden innyc wysilek nie daje osiagniecia tak wysokiej intensywnosci treningu w tak krotkim czasie. To jedynie mozna porownac do mega ciezkich interwałów ale przy okazji trenuje sie cała sylwetke

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
tak w ogole to mam sztange w domu kg z 50 kg obciazenia smile Jak znajde kilku chetnych to zrobie jakos w tygodniu zawody crossfit wlasnie przy tej silce w parku bo tam mozna zrobic mega cwiczonka wlasnie pod ta dyscypline smile

Platini #5587022 14/10/2012 03:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Lama, Bzyku i jeszcze ze 2och tu jest ze Szczecina.

lupus #5587030 14/10/2012 04:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale ziomki z usa dawali grubo smile "nasi" byli za chudzi :)USA duzo wieksza masa i przy tym zajebista wytrzymalosc. Cos nieprawdopodobnego. Osoby , ktore cmialy stycznosc z silownia i ogladaly ten program pewnie sa pod ogroomnym wrazeniem. A te podnoszenie na drazu z bujaniem wcale nie jest az tak duzo latwiejsze. ja probowalem i jakos mi to nie wychodzi tongue wole normalnie hehe

Platini #5587034 14/10/2012 04:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Froning waży 88 kg.
Wiekszość z czołowki waży między 80 a 95 kg.

Platini #5587042 14/10/2012 04:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak masz dobry drazek to jest kwestia wycwiczenia. Jak masz przy scianie to lipa.
Ida jak burza, bardzo dynamicznie na zaliczenie.



lupus #5587052 14/10/2012 04:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
w scianie nie cwicze smile
Czasami chodze robci cwiczenia crossfitowe na cos takiego smile
http://img18.imageshack.us/img18/6547/silownia.jpg
jakby tam sztange zaniesci zorganizowac kilka osob to zajebsita sprawa wyjdzie smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
mialo byc na drazku w scianie nie cwicze tongue
ps to nie moja fotka smile znalazlem na necie zeby pokazac bo nie wiem czy wszedzie sa takie silownie a to bardzo dobra sprawa smile

Strona 16 z 29 1 2 14 15 16 17 18 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1