Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 29 1 2 16 17 18 19 20 28 29
Platini #5594924 20/10/2012 21:49
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Moje cele są proste nie odpuścić żadnej sesji biegowej.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
moim zdnaiem tylko cel na polmaraton bedzie ciezki bo reszta izi smile W maratonie specjalnei dalem az tyle bo to debiut i do konca nie wiem jak to bedzie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by betowiec
bardzo zawiedziony wczorajszym biegiem 10.2km w 58min.....ciezko sie biegnie bez zegarka lub innych bajerow
na chuj ci zegarek jak ty masz stoper i licznik głowie laugh
nie no, najpierw przejechalem trase autem, zmierzylem dystans

zamykam auto, patrze na zegarek co jest w srodku i jazda

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Jeśli biegasz bez telefonu (co jest najlepszym rozwiązaniem), to kup sobie za parę zł zegarek ze stoperem na rękę, a odległości mierz np. w Google Earth.

jerome #5597064 22/10/2012 03:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
mi dzis endo nie zadzialalo na zawodach( start byl spod mostu i nie zlapalo sygnalu) i sie mega wkurwilem :/ Dlaczego mowisz ze bieganie bez telefonu jest najlepszy rozwiazaniem? Zawsze po km masz info w jakimc zasie biegniesz itp.
Ja dzisiaj nie znalem trasy wiec nie wiedzialem w jakim czasie pokonuje 1km a co gorsza nie wiedzialem ile zaostalo do kocna biegu.
LIPA

Platini #5597263 22/10/2012 05:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Jakieś 2 h temu postanowiłem sobie zorganizować krótkie rozbieganie i mnie też endo zrobiło w ch.ja blush

Platini #5597265 22/10/2012 05:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Btw. ktoś wie ile endo pobiera danych podczas np. 45 minutowego wybiegu podczas trackowania online ?

Platini #5597271 22/10/2012 05:46
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Pobiera raczej nie za dużo bo GPS jest za darmo. Wysyła co minutę porcję danych na endomondo.com zawierających położenie, czas i odległość co w sumie powinno dać co najwyżej pareset bajtów.

Jakbym miał szacować to podczas 45 minutowego biegu wysyła około 5 kB.

Można też z tego co mi kolega mówił ustawić opcję, żeby nie wysyłało informacji na serwer podczas biegu i wrzucać treningi na endomondo.com w domu.

Platini #5597418 22/10/2012 15:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
U mnie każde połączenie z netem to 10 kb, więc przy 45 minutowym biegu mamy jakieś 450 kb, czyli nie wiele.

Wiem, że można trackowanie online wyłączyć, ale chciałbym zobaczyć jak to działa.

Dzisiaj pobiegnę z endo na andku i sport trackerem na symbianie. Zobaczymy czy to wina sygnału czy andka. Jutro zrobimy test endo na andku vs endo na symbianie wink

Platini #5597420 22/10/2012 15:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale z was łosie z tym GPSem wink

Platini #5597437 22/10/2012 15:56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Ja to biegam w butach z rozjebaną podeszwą od marca z 2x w tygodniu określony odcinek który zajmuje mi ok 1,5h (nawet nie wiem jaki to dystans) nuta do ucha, i tyle mi endorfin przywala, że nie ogarniam jak można poświęcać w tym wszstkim aż tyle uwagi na różnej maści bajery, nie mówiąc o tym że sam ich brak potrafi wam zjebać bieganie smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
odpowiedz jest prosta:
niektorzy biegaja tylko i wylacznie dla przyjemnosci a inni procz tego chca poprawiac swoje umiejetnosci a do tego potrzebne są dokladne pomiary. Zarówno na zawodach jak i w trakcie wiekszosci treningów.

Platini #5597509 22/10/2012 17:16
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Zajawieńcy którzy poważnie te biegi traktują i mają jakieś ambicje w tym sporcie to ok, sam kilkanście lat nogę trenowałem 5 dni wtygodniu + mecz na weekend.Oszołomów jednak nie brakuje.

Platini #5597511 22/10/2012 17:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
GPS jest za darmo na całym świecie, pierwszy odczyt zawsze trwa najdłużej, dlatego bezpiecznie jest przed biegiem zrobić pierwszy odczyt GPS. Ja robię tak: 15 minut przed biegiem, wystawiam komórkę na parapet (inaczej nie złapie) i włączam endo albo mapy, tak żeby widział mrugającą ikonkę gpsu, jak załapie, to biorę do kieszeni i idę biegać, wtedy na krótki traci sygnał (mieszkam w kamienicy), ale zaraz po tym jak wyjdę, sygnał jest chwytany od razu, bo pierwszy odczyt namierzył nasz GPS i dopiero wtedy włączam start w endo i zaczynam biec. To tak na chłopski rozum smile

Endomondo strasznie motywuje i każdemu się przyda monitoring wyników, nawet takiemu outsiderowi jak mnie. No i na forum bukmacherskim to chyba wszyscy mają słabość do statystyk

jerome #5597512 22/10/2012 17:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by jerome
Endomondo strasznie motywuje i każdemu się przyda monitoring wyników, nawet takiemu outsiderowi jak mnie. No i na forum bukmacherskim to chyba wszyscy mają słabość do statystyk

Mam tak samo smile piwo


Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja bardzo powaznei tego nei traktuje ale nie chcialoby mi sie tylko beigac dla biegania i nie wiedziec ile rpzebiegam w jakim czasie tongue
Sa juz wyniki tego mojego wczorajszego biegu na 5 km - czas 19:55 :/ lipa bo trasa była w miare plaska z jednym krótkim i to tego delikatnym podbiegiem. Lipa bez endo :/

Platini #5597844 22/10/2012 22:30
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Quote
No i na forum bukmacherskim to chyba wszyscy mają słabość do statystyk
Prawda

Platini #5597941 23/10/2012 00:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
dzis pierwszy raz bieglem z endomondo, trzymajac telefon w reku, masakra, poza tym myslalem, ze odcinek jest dluzszy, telefon zlapal sygnal juz po 2-3 sekundach w domu

Linc #5597953 23/10/2012 00:25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
dzis pierwszy raz bieglem z endomondo, trzymajac telefon w reku, masakra, poza tym myslalem, ze odcinek jest dluzszy, telefon zlapal sygnal juz po 2-3 sekundach w domu a na zewnatrz juz po 1 sek., ogolnie gps/endomondo "oszukuje" na niekorzysc, a czas masakra - 2,06 km ponad 11 min smile a w trakcie biegu wydawalo mi sie ze przesadzilem z tempem i ze pierwsza czesc biegu tzn okolo 1 km na pewno byla szybsza niz koncowka a wyszlo odwrotnie laugh

Platini #5597976 23/10/2012 00:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Zostałem niejako wywołany do tablicy, więc odpowiadam smile

Są osoby, które używają Endo czy ST jako bajer i lansują się po parku, przy okazji prezentując swoją nową Nokie Lumie i oczywiście to uważam za głupotę.

Ja Endo czy ST traktuję nie jako zabawkę, tylko jako bardzo pomocną rzecz przy określaniu tempa, a docelowo jeden z tych programów (jeszcze się nie zdecydowałem, którego będę docelowo używał) ma mi pomagać przy biciu rekordów i pokonywaniu własnych słabości. Biegam w najtańszych butach i spodniach do biegania z Decathlonu, byle jakiej koszulce i bluzie, ale kontrolę elektroniczną nad swoim biegiem muszę mieć smile
Aktualnie mój bieg po rocznej przerwie to męczarnia, ale trzeba zacisnąć zęby i ten pierwszy etap biegania przejść na nowo. Na dodatek trochę fatu się odłożyło przez ten rok, więc i tego trzeba by się pozbyć wink

Lupus, w zeszłym roku używałem ST i chyba ani razu nie zgubiłem sygnału, więc to wina sprzętu lub oprogramowania, a nie użytkownika grin

Linc, za kilkanaście złotych są futerały, które zapinasz na ramieniu i zapominasz, że masz telefon ze sobą smile

Strona 18 z 29 1 2 16 17 18 19 20 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1