Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 29 1 2 18 19 20 21 22 28 29
majner #5600433 24/10/2012 20:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
tanio smile jak polecacie to tez chyba sie skusze tongue Dzisiaj biegalem w krtokich spodenkach i juz mnie gruuubo wypizgalo wink Pogoda zdradliwa wiec trzeba zadbac o siebie. Mimo, ze zawsze sie smialem z osob biegajacych w legginsach smile ale jednak zdrowie i komfort wazniejsze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
średnio lubie biegać wieczorem, ale topic mobilizuje aplauz


w plener gwizdek

majner #5601341 25/10/2012 02:53
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by majner


dokladnie smile

teraz ogladam takie cos

http://allegro.pl/spodnie-termoaktywne-under-armour-coldgear-r-xl-i2707909396.html

w temacie jest to oznaczone jako "spodnie" , w opisie jako bielizna - to co to w koncu jest ? Nie chce kupic bielizny i potem w samych gaciach biegac smile


Platini #5601381 25/10/2012 03:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To są getry, zajebista marka.

lupus #5601415 25/10/2012 03:11
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by lupus
To są getry, zajebista marka.

a to getry roznia sie czyms od spodni ? czy tak naprawde to jest "fachowa" nazwa dla spodni do biegania ? smile

zaczalem biegac pod koniec sierpnia , od miesiaca mam przerwe i nie moge sie zebrac do powrotu , ostatnio tlumacze sie tym ,ze jest juz zimno i teraz naszla mnie ochota aby znowu biegac wiec chce szybko kupic ubranie termoaktywne zanim mi znow ochta przejdzie smile tak wiec sorry Panowie zazawracanie dupy ,ale czas mnie goni smile

mez #5601419 25/10/2012 03:12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by mez
Originally Posted by lupus
To są getry, zajebista marka.

a to getry roznia sie czyms od spodni ? czy tak naprawde to jest "fachowa" nazwa dla spodni do biegania ? smile

zaczalem biegac pod koniec sierpnia , od miesiaca mam przerwe i nie moge sie zebrac do powrotu , ostatnio tlumacze sie tym ,ze jest juz zimno i teraz naszla mnie ochota aby znowu biegac wiec chce szybko kupic ubranie termoaktywne zanim mi znow ochta przejdzie smile tak wiec sorry Panowie zazawracanie dupy ,ale czas mnie goni smile

chodzi mi o to czy te getry moge zalozyc na jakies zwykle bokserki i isc w tym biegac ? czy trzeba cos jeszcze nalozyc na nogi ?

pzdr

Platini #5601432 25/10/2012 03:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Widziales kiedys kolarza?

To takie getry wlasnie. Przylegaja do ciała.

Mozesz w tym smigac, mozesz na to zalozyc spodenki, albo nawet dres, wiec wtedy masz to jako bielizne wink


lupus #5601444 25/10/2012 03:22
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by lupus
Widziales kiedys kolarza?

To takie getry wlasnie. Przylegaja do ciała.

Mozesz w tym smigac, mozesz na to zalozyc spodenki, albo nawet dres, wiec wtedy masz to jako bielizne wink

ok , dzieki , wiec kupuje smile

bede chyba na to zakladal krotkie spodenki- nie z powodu zimna bo nie ociepli mnie to ,ale glupio bede sie czul w samych obcislych getrach smile

Platini #5601454 25/10/2012 03:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To sa świetne ciuchy jakościowo.
Sam mam "górę".

lupus #5601506 25/10/2012 03:47
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by lupus
To sa świetne ciuchy jakościowo.
Sam mam "górę".

kupilem jeszcze bluze tej samej firmy i 3 pary gaci smile wiec jesli chodzi o ubior to jestem biegacz fest , szkoda ,ze ubranie samo nie biega laugh laugh

mez #5601517 25/10/2012 03:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no wlasnie ja sie smieje ze niektorzy zaczyanaja uprawianie jakiegos sportu od kupna markowych rzeczy tongue
Tak samo jak widze u siebei na kortach ludzi co graja babolatami nadala czy roddicka a nie potrafia 3 razy z rzedu przebic prostej pilki w kort smile
Ta firma moze i dobra ale droga w ch#@! tongue Za spodnie zaplacisz tyle co za caly komplet bielizny firmy która poleca Gaske smile PEwnie razem z tymi gaciami i bluza wydales ladnie ponad 3 stówki smile Oby to Ci sie przelozylo na wyniki tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
sorry nie Gaske polecał tylko Radek89 wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Vendetta
no wlasnie ja sie smieje ze niektorzy zaczyanaja uprawianie jakiegos sportu od kupna markowych rzeczy tongue
Tak samo jak widze u siebei na kortach ludzi co graja babolatami nadala czy roddicka a nie potrafia 3 razy z rzedu przebic prostej pilki w kort smile
Ta firma moze i dobra ale droga w ch#@! tongue Za spodnie zaplacisz tyle co za caly komplet bielizny firmy która poleca Gaske smile PEwnie razem z tymi gaciami i bluza wydales ladnie ponad 3 stówki smile Oby to Ci sie przelozylo na wyniki tongue

nawet ponad 4 laugh plus prawie drugie tyle za buty kupione w sierpniu ,ale przeciez na forum kazdy jest na letkim plusie (albo i lepiej) wiec cenami nie ma sie co przejmowac smile

A tak na powaznie mam taki glupi nawyk ,ze jak chce cos kupic to patrze na najdrozsze produkty i te biore bo uznaje ,ze za jakosc trzeba placic - kiedys ktos mnie pewnie niezle przez to wydyma laugh . Czytalem pewna anegdotke o pewnym banonawym gosciu co podjchal do warsztatu bo cos tam mu sie w wozie zepsulo i przy okazji zapytal mechanika czy pompuja opony azotem - "bo to komfort , bezpieczenstwo" itp. - mechanik odpowiedzial ,ze samym azotem niekonicznie ,ale moze zaproponowac specjalna mieszanke 70% azotu,21 %tlenu i dodatki gazow szalachetnych... i napompowal mu tym opony - za 100zl laugh laugh

Platini #5601671 25/10/2012 05:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
nie wiem jak w tenisie ale przy bieganiu oplaca sie kupic specjalnie do tego przeznaczony ciuch czy buty. w bawelnianej odziezy nie wybralbym sie przy temperaturach ponizej zera na trening, bo nie odparowany pot zamarza a bieganie z kilogramem lodu na brzuchu do przyjemnych nie nalezy. z kolei jak jest cieplej to i tak grozi bolesnymi otarciami.

dodatkowo zaoszczedzisz na praniu, bo taka odziez wrzucasz wieczorem w miske dodajesz troche mydla czy proszku, machniesz trzy razy, przepluczesz, wycisniesz, powiesisz na krzesle i rano masz czysta i pachnaca gotowa do uzycia.

Platini #5601726 25/10/2012 11:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jest tak jak mówi McKracken.

Mam 3 rashe z tej firmy i przeciwienstwie do np pimpowanego PitBulla nie mechaci sie po zetknieciu z czymkolwiek.
Tanio nie jest, ale czasem mozna cos znalezc w dobrej cenie.

lupus #5601739 25/10/2012 14:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale ja nie mowie zeby w ogole w tym nie biegac bo sam przeciez niedawno sie zastnawialwem nad kupnem i pewnie kupie. Tylko po co kupowac komplet za 3 stówki jesli mozna miec za 80 zł ten co wklejal majner a polecal Radek89 http://allegro.pl/berens-na-narty-komplet-bielizny-termoaktywnej-l-i2718828102.html


Platini #5601745 25/10/2012 14:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To tylko u nas jest wysoka półka cenowa (i na Ukrainie wink ).
Na zachodzie to kazdego na to stać.

Ja widzialem juz i specjalistyczne ciuchy na zasadzie gora i doł za prawie 1k, wiec przy tym co wrzuciliscie i tak sie chowa ;p

Ja mam dół getry z tchibo za 65zl i też uważam, ze dobry zakup zrobiłem.

lupus #5601759 25/10/2012 14:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale mi ogolnei nie chodzi o cene bo np. sam w tensia gram rakietą bobolata pure drive roddicka za 6 stówek ale jesli chodzi o tenis i rakiet to jesli sie przekroczy pewien poziom zaawansowania to widac ogromną roznice w odbijaniu pilki sztumikiem z centrum handlowego za 100 zl a profesjonalna rakietą. Wydaje mi sie natomiast ze jesli chodzi o bieganie i odziez termoaktywną to nie moze ona miec az tak dluzego wplywu na wyniki czy nawet na sam komfort biegania bo zarówno w tym komplecie za 70 zl a tym za 400 meza roznica nie bedzie odczuwalna. Jesli sie myle to niech ktos mi to napisze dlaczego a wtedy sam wydam wiecej kasy jesli beda to jakies konkretne argumenty smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a wlasnie:
wszystkiego najlepszego Lupus piwo smile

Platini #5601774 25/10/2012 15:10
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
zdrowia, spelnienia marzen i zadowolenia z kotow piwo

Strona 20 z 29 1 2 18 19 20 21 22 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, forty, rafal08, 11kera11, Lukasz111, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,788 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1