Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
a jak wyglądają spadki baraże i awansy w ligach które miejsca

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
czy ja w tym tyg mam puszczac typy czy mam juz z góry ustalonego walkowera?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by santiago
czy ja w tym tyg mam puszczac typy czy mam juz z góry ustalonego walkowera?

Nie, Ty w tym tygodniu nie typujesz. Wygrywasz walkowerem 3-0.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Z braku czasu jestem zmuszony zrezygnowac z konkursu powodzenia

Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
Czy Malaga Tiki Taki w lidze III gr . A wypadła już z gry za walkowery? Czy nie... bo. nie wiem czy wystawiać typy .

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
prosze o korekte wyniku Technika - Vojvodina na 0-0 przeciwnik podal typ o kursie minimalnym 1.10 co jest sprzeczne z regulaminem

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
Z przykrością zawiadamiam że wycofuję swoją drużynę Concordię Elbląg z rozgrywek 1 ligi braki czasowe ( jest alternatywa że mój kumpel może puszczac typy ale to chyba niezgodne z regulaminem ) pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
9 kolejka 28.01-03.02

ABAK Dream Team - Wolverhampton Wanderers

Prosba do prezesa ABAK TEA o przełożenie meczu z 9tej kolejki np na nastepny tydzień

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by delfiedor
Z przykrością zawiadamiam że wycofuję swoją drużynę Concordię Elbląg z rozgrywek 1 ligi braki czasowe ( jest alternatywa że mój kumpel może puszczac typy ale to chyba niezgodne z regulaminem ) pozdrawiam

jesli druzyna wycofuje sie przed rozegraniem polowy sezonu to co w takim razie z dotychczasowymi wynikami?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Experto
Originally Posted by delfiedor
Z przykrością zawiadamiam że wycofuję swoją drużynę Concordię Elbląg z rozgrywek 1 ligi braki czasowe ( jest alternatywa że mój kumpel może puszczac typy ale to chyba niezgodne z regulaminem ) pozdrawiam

jesli druzyna wycofuje sie przed rozegraniem polowy sezonu to co w takim razie z dotychczasowymi wynikami?

Pewnie, to samo co przy jej wyrzuceniu, ale raczej byłbym za tym, żeby uznać po prostu ten mecz jako pierwszy walkower.
Dzięki temu nie musiałbym wszystkiego poprawiać.

Pytałem delfiedora, czy nie byłby w stanie zagrać tej ostatniej kolejki, ale mi nie odpowiedział.
Jak zagra, to zagra, jak nie to walkower i niech się tamte wyniki liczą.

Chyba, że się zbuntujecie przeciwko tej decyzji, to anulujemy poprzednie mecze.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
pusciłem typy na szybkiego miałem 10 minut dlatego w ciemno na pałe pozdrawiam i jeżeli mi sie uda dalej będe puszczał ale to nic pewnego pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by delfiedor
pusciłem typy na szybkiego miałem 10 minut dlatego w ciemno na pałe pozdrawiam i jeżeli mi sie uda dalej będe puszczał ale to nic pewnego pozdrawiam

O widzisz, no i sprawa wyjaśniona. Wyniki pierwszej rundy już na pewno zostają.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by mkr
Akhu, moze rozpiszmy mecze jakie jeszcze mozna rozegrać bez VO i zakonczmy tą lige w tym lub przyszłym tygodniu. Sądzę ze pozostałe 4 teamy mnie popierają smile

Niestety nie ma takiej możliwości.
Zakończymy w ciągu 3 tygodni

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
można liczyć na jakąś tabelę przed końcem ligi?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
czesc ja w sprawie ostatniej kolejki

nieulega watpliwosci ze w ostatniej kolejce skopalem typy zawsze wysylam typy na gosci tj HT lub FT na 2 ale tym razem szybko szybko i pominalem szczegol

poslalem priv do podstawka tj prezesa Ac Pajace z prosba by uznal moje nie wpisane dwojki i przy trzech moich trafieniach to ja bym ten mecz wygral, ale ze sytuacja w tabeli jest jaka jest dla Wilkow i dla AC Pajace strata punktow skomplikuje ew jego awans lub moj spadek a ze w gre wchodzi jeszcze kasa raczej nie widze tego w dobrych dla siebie barwach

nie moge sledzic dalszego biegu wydarzen na biezaco zaraz ruszam na Ukraine potem UK przejezdzajac we czw lub piatek puszcze jeszcze ostania kolejke, zatem pozostawiam w twoich rekach konsultacje z Prezesem AC Pajce co do moich feralnie niedokladnie poslanych typow

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
powyzszy post adresuje do akhu i do podstawka prezesa AC Pajace

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
To już druga kolejka w której popełniłeś ten błąd.
Dlatego właśnie w poprzedniej kolejce przegrałeś 0-1, a nie jak pisałeś 0-0.
Co do meczu z AC Pajace, to jak najbardziej jeśli Podstawek uzna typy za poprawne, to je uznam, ale jeśli nie, to potraktuje je tak jak w poprzedniej kolejce, czyli zgodnie z regulaminem.

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
wlasnie mialem sprawdzac czy nie popelnilem bledu w poprzedniej kolejce i tez to zauwazylem i co tu teraz zrobic prosic prezesa Real Madrit o korekte.........................

no to masakra

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Sytuacja w tabeli nie ma nic do mojej decyzji smile

Jeśli zawsze podawałeś 2 to ok. Uznajemy Twoje typy. Ale wówczas wychodzi mi 1-1, bo ja trafiłem 5 swoich typów, a Ty 3 i obaj mieścimy się w przedziale 6-7,49

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by apofis
wlasnie mialem sprawdzac czy nie popelnilem bledu w poprzedniej kolejce i tez to zauwazylem i co tu teraz zrobic prosic prezesa Real Madrit o korekte.........................

no to masakra

Nie wiem co Ci odpowiedzieć. Gdybym dostał od któregoś z Was wynik meczu to bym go oczywiście nie sprawdzał, ale skoro sam musiałem to podliczać to zrobiłem to zgodnie z regulaminem (jak zwykle) i wyszło mi 0-0. Jeśli się dogadacie to zmienie wynik na 0-0.

Ja z prezesem Realu M. rozmawiać nie zamierzam, bo ten user nie zasługuje nawet na minutę mojej uwagi.
Originally Posted by podstawek
Sytuacja w tabeli nie ma nic do mojej decyzji smile

Jeśli zawsze podawałeś 2 to ok. Uznajemy Twoje typy. Ale wówczas wychodzi mi 1-1, bo ja trafiłem 5 swoich typów, a Ty 3 i obaj mieścimy się w przedziale 6-7,49

No to rozumiem, że wynik Waszego meczu brzmi 1-1. No i tak też zapiszę.

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1