|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
a jak wyglądają spadki baraże i awansy w ligach które miejsca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
czy ja w tym tyg mam puszczac typy czy mam juz z góry ustalonego walkowera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
czy ja w tym tyg mam puszczac typy czy mam juz z góry ustalonego walkowera? Nie, Ty w tym tygodniu nie typujesz. Wygrywasz walkowerem 3-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Z braku czasu jestem zmuszony zrezygnowac z konkursu powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80 |
Czy Malaga Tiki Taki w lidze III gr . A wypadła już z gry za walkowery? Czy nie... bo. nie wiem czy wystawiać typy .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
prosze o korekte wyniku Technika - Vojvodina na 0-0 przeciwnik podal typ o kursie minimalnym 1.10 co jest sprzeczne z regulaminem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
Z przykrością zawiadamiam że wycofuję swoją drużynę Concordię Elbląg z rozgrywek 1 ligi braki czasowe ( jest alternatywa że mój kumpel może puszczac typy ale to chyba niezgodne z regulaminem ) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
9 kolejka 28.01-03.02
ABAK Dream Team - Wolverhampton Wanderers
Prosba do prezesa ABAK TEA o przełożenie meczu z 9tej kolejki np na nastepny tydzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Z przykrością zawiadamiam że wycofuję swoją drużynę Concordię Elbląg z rozgrywek 1 ligi braki czasowe ( jest alternatywa że mój kumpel może puszczac typy ale to chyba niezgodne z regulaminem ) pozdrawiam jesli druzyna wycofuje sie przed rozegraniem polowy sezonu to co w takim razie z dotychczasowymi wynikami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Z przykrością zawiadamiam że wycofuję swoją drużynę Concordię Elbląg z rozgrywek 1 ligi braki czasowe ( jest alternatywa że mój kumpel może puszczac typy ale to chyba niezgodne z regulaminem ) pozdrawiam jesli druzyna wycofuje sie przed rozegraniem polowy sezonu to co w takim razie z dotychczasowymi wynikami? Pewnie, to samo co przy jej wyrzuceniu, ale raczej byłbym za tym, żeby uznać po prostu ten mecz jako pierwszy walkower. Dzięki temu nie musiałbym wszystkiego poprawiać. Pytałem delfiedora, czy nie byłby w stanie zagrać tej ostatniej kolejki, ale mi nie odpowiedział. Jak zagra, to zagra, jak nie to walkower i niech się tamte wyniki liczą. Chyba, że się zbuntujecie przeciwko tej decyzji, to anulujemy poprzednie mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
pusciłem typy na szybkiego miałem 10 minut dlatego w ciemno na pałe pozdrawiam i jeżeli mi sie uda dalej będe puszczał ale to nic pewnego pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
pusciłem typy na szybkiego miałem 10 minut dlatego w ciemno na pałe pozdrawiam i jeżeli mi sie uda dalej będe puszczał ale to nic pewnego pozdrawiam O widzisz, no i sprawa wyjaśniona. Wyniki pierwszej rundy już na pewno zostają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu, moze rozpiszmy mecze jakie jeszcze mozna rozegrać bez VO i zakonczmy tą lige w tym lub przyszłym tygodniu. Sądzę ze pozostałe 4 teamy mnie popierają  Niestety nie ma takiej możliwości. Zakończymy w ciągu 3 tygodni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
można liczyć na jakąś tabelę przed końcem ligi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
czesc ja w sprawie ostatniej kolejki
nieulega watpliwosci ze w ostatniej kolejce skopalem typy zawsze wysylam typy na gosci tj HT lub FT na 2 ale tym razem szybko szybko i pominalem szczegol
poslalem priv do podstawka tj prezesa Ac Pajace z prosba by uznal moje nie wpisane dwojki i przy trzech moich trafieniach to ja bym ten mecz wygral, ale ze sytuacja w tabeli jest jaka jest dla Wilkow i dla AC Pajace strata punktow skomplikuje ew jego awans lub moj spadek a ze w gre wchodzi jeszcze kasa raczej nie widze tego w dobrych dla siebie barwach
nie moge sledzic dalszego biegu wydarzen na biezaco zaraz ruszam na Ukraine potem UK przejezdzajac we czw lub piatek puszcze jeszcze ostania kolejke, zatem pozostawiam w twoich rekach konsultacje z Prezesem AC Pajce co do moich feralnie niedokladnie poslanych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
powyzszy post adresuje do akhu i do podstawka prezesa AC Pajace
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To już druga kolejka w której popełniłeś ten błąd. Dlatego właśnie w poprzedniej kolejce przegrałeś 0-1, a nie jak pisałeś 0-0. Co do meczu z AC Pajace, to jak najbardziej jeśli Podstawek uzna typy za poprawne, to je uznam, ale jeśli nie, to potraktuje je tak jak w poprzedniej kolejce, czyli zgodnie z regulaminem.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
wlasnie mialem sprawdzac czy nie popelnilem bledu w poprzedniej kolejce i tez to zauwazylem i co tu teraz zrobic prosic prezesa Real Madrit o korekte.........................
no to masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Sytuacja w tabeli nie ma nic do mojej decyzji  Jeśli zawsze podawałeś 2 to ok. Uznajemy Twoje typy. Ale wówczas wychodzi mi 1-1, bo ja trafiłem 5 swoich typów, a Ty 3 i obaj mieścimy się w przedziale 6-7,49
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
wlasnie mialem sprawdzac czy nie popelnilem bledu w poprzedniej kolejce i tez to zauwazylem i co tu teraz zrobic prosic prezesa Real Madrit o korekte.........................
no to masakra Nie wiem co Ci odpowiedzieć. Gdybym dostał od któregoś z Was wynik meczu to bym go oczywiście nie sprawdzał, ale skoro sam musiałem to podliczać to zrobiłem to zgodnie z regulaminem (jak zwykle) i wyszło mi 0-0. Jeśli się dogadacie to zmienie wynik na 0-0. Ja z prezesem Realu M. rozmawiać nie zamierzam, bo ten user nie zasługuje nawet na minutę mojej uwagi. Sytuacja w tabeli nie ma nic do mojej decyzji  Jeśli zawsze podawałeś 2 to ok. Uznajemy Twoje typy. Ale wówczas wychodzi mi 1-1, bo ja trafiłem 5 swoich typów, a Ty 3 i obaj mieścimy się w przedziale 6-7,49 No to rozumiem, że wynik Waszego meczu brzmi 1-1. No i tak też zapiszę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|