Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Max11
Originally Posted by simons1986
Dzieki, a w przypadku wygranej to po zaswiadczenie musze sie udac do oddzialu naziemnego czy moge sobie wydrukowac z konta?
A po co ci zaświadczenie o wygranej przecież np. Fortuna odprowadza wszystkie podatki: 12% od stawki i 10% od wygranej powyżej 2.1XX (nie pamiętam jaka to jest dokładnie suma).

2280

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Max11
Originally Posted by simons1986
Dzieki, a w przypadku wygranej to po zaswiadczenie musze sie udac do oddzialu naziemnego czy moge sobie wydrukowac z konta?
A po co ci zaświadczenie o wygranej przecież np. Fortuna odprowadza wszystkie podatki: 12% od stawki i 10% od wygranej powyżej 2.1XX (nie pamiętam jaka to jest dokładnie suma).

Tak, ale jak za lat X, będzie chciał sobie kupić samochód i ktoś życzliwy go podpie***, że bezrobotny a nowym Mercedesem się buja, to dobrze mieć coś na przykrywkę. wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Max11
Originally Posted by simons1986
Dzieki, a w przypadku wygranej to po zaswiadczenie musze sie udac do oddzialu naziemnego czy moge sobie wydrukowac z konta?
A po co ci zaświadczenie o wygranej przecież np. Fortuna odprowadza wszystkie podatki: 12% od stawki i 10% od wygranej powyżej 2.1XX (nie pamiętam jaka to jest dokładnie suma).

Tak, ale jak za lat X, będzie chciał sobie kupić samochód i ktoś życzliwy go podpie***, że bezrobotny a nowym Mercedesem się buja, to dobrze mieć coś na przykrywkę. wink


dobrze prawi

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by patelmistrz
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Max11
Originally Posted by simons1986
Dzieki, a w przypadku wygranej to po zaswiadczenie musze sie udac do oddzialu naziemnego czy moge sobie wydrukowac z konta?
A po co ci zaświadczenie o wygranej przecież np. Fortuna odprowadza wszystkie podatki: 12% od stawki i 10% od wygranej powyżej 2.1XX (nie pamiętam jaka to jest dokładnie suma).

Tak, ale jak za lat X, będzie chciał sobie kupić samochód i ktoś życzliwy go podpie***, że bezrobotny a nowym Mercedesem się buja, to dobrze mieć coś na przykrywkę. wink


dobrze prawi

miejmy nadzieje ze za te X lat granie stanie sie legalne i nie bedzie trzeba kombinowac na prawo i lewo smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
A co niby granie w polskich licencjonowanych bukach nie jest legalne shocked laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Brzydko zapytam - udajesz czy poważnie pytasz?

Naprawdę nie rozumiesz po co są zaświadczenia mu potrzebne?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100958,13095485,Mozna_wygrac__ale_trzeba_wiedziec__kiedy_sie_zatrzymac_.html

Ciekawy wywiad.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by akagi
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100958,13095485,Mozna_wygrac__ale_trzeba_wiedziec__kiedy_sie_zatrzymac_.html

Ciekawy wywiad.


Faktycznie wywiad ciekawy.

Ja bym od siebie dodał małą poprawkę, brzmiącą tak:

Możesz wygrać. Częściej możesz przegrać. Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 107
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 107
kolejny rok minął, a my jak graliśmy, tak nadal gramy w necie ;]

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by typertennis
kolejny rok minął, a my jak graliśmy, tak nadal gramy w necie ;]

I oby tak pozostało na długo,a najlepiej na zawsze.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Mam kilka pytań, mam nadzieje, że komuś się będzie chciało odpowiedzieć wink

Z tego co mi wiadomo, w UK legalna jest gra u buków, czy to stacjonarnych, czy to internetowych. Więc przebywając w UK mam prawo jako Polak zawierać zakłady? Jak to się ma do legalności wygranych pieniędzy? W sensie chciałbym za tą wygraną kupić np. samochód w Polsce, jak miałbym bronić/czy mógłbym się przed US, gdy zarzucą mi ukryte/nielegalne dochody? Czy mógłbym to tłumaczyć właśnie wygraną u bukmachera przebywając na terenie UK?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Art300
Originally Posted by akagi
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100958,13095485,Mozna_wygrac__ale_trzeba_wiedziec__kiedy_sie_zatrzymac_.html

Ciekawy wywiad.


Faktycznie wywiad ciekawy.

Ja bym od siebie dodał małą poprawkę, brzmiącą tak:

Możesz wygrać. Częściej możesz przegrać. Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.
Stara prawda, wygrac w kasynie nie problem, problemem to wyjść z kasyna z wygraną....

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Tazen
Mam kilka pytań, mam nadzieje, że komuś się będzie chciało odpowiedzieć wink

Z tego co mi wiadomo, w UK legalna jest gra u buków, czy to stacjonarnych, czy to internetowych. Więc przebywając w UK mam prawo jako Polak zawierać zakłady? Jak to się ma do legalności wygranych pieniędzy? W sensie chciałbym za tą wygraną kupić np. samochód w Polsce, jak miałbym bronić/czy mógłbym się przed US, gdy zarzucą mi ukryte/nielegalne dochody? Czy mógłbym to tłumaczyć właśnie wygraną u bukmachera przebywając na terenie UK?




Zasada jest taka:

1. Cały świat - według stawek ( progresywnych w Polsce)
2. EOG - Europejski Obszar Gospodarczy - zryczałtowany podatek 10% od wygranej.
3. Chyba, że umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania między zainteresowanymi krajami stanowi inaczej.

Tak więc jest to troszkę skomplikowane, bo:

1. musisz mieć "miejsce zamieszkania" w kraju poza Polską i nie mieć stałego w kraju.

2. Jak masz w kraju, czyli masz dwa, to musisz udowadniać, że twój "(ośrodek interesów życiowych)" jest większy w tym drugim kraju.

A trzeba dodać, że grając w necie trzeba jeszcze ustalić kto tak naprawdę jest stroną umowy.

I dla przykładu Wyspa Man nie jest objęta porozumieniem EOG, a Gibraltar jest.

Tak więc wszystko zależy od konkretnego przypadku...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Brać wsio na raty i pierdolić US grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
Brać wsio na raty i pierdolić US grin

Ja tam biorę wszystko za gotówkę.
Ale kupuję książki smile
Watpię, żeby zainteresowały US laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
http://www.rmf24.pl/news-jacek-kapica-z-zarzutami-prokuratura-nie-wyklucza,nId,768929

papa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Agassi dla Ciebie smile

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,CBS-w-biurze-wiceministra-finansow-Jacka-Kapicy,wid,15242298,wiadomosc.html?ticaid=1fdd1

Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
Komuna trzyma sie mocno, wpadka zolnierza nie pierwsza i nie ostatnia

polecam prg. w niedziele
http://zmieleni.pl/pawel-kukiz-w-programie-mlodziez-kontra/

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
rano oczywiście cisza w mediach, ja o Kapicy dowiaduję się z mecz.pl - a teraz na onecie pojawia się ważniejsza informacja z dopiskiem Pilne : Czarne chmury nad Kaczyńskim i Ziobro laugh

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, rymoholik, betowiec, $-man, forty), 1,854 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1