|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
pół roku temu robiąc wpłatę wpisałem o jedną cyfrę za mało (nie chwyciło wszystkiego jak robiłem kopiuj wklej) w ID i 100zł poszło na konto innego gracza  oczywiście nie oddali... jakieś trzy miesiące temu walneli się na moją korzyść na ok 600 zł, był remis w hokeja a rozliczyli jako wygraną, oczywiście szybciutko wszystko wypłaciłem i następnego dnia miałem -600 na koncie  w zeszłym tygodniu konto wynosiło 0zł , zleciłem wpłatę najniższą oczywiście 30zł żeby sprawdzić czy mi darowali, ale to tylko ich chwyt bo konto dalej 0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
pół roku temu robiąc wpłatę wpisałem o jedną cyfrę za mało (nie chwyciło wszystkiego jak robiłem kopiuj wklej) w ID i 100zł poszło na konto innego gracza  oczywiście nie oddali... jakieś trzy miesiące temu walneli się na moją korzyść na ok 600 zł, był remis w hokeja a rozliczyli jako wygraną, oczywiście szybciutko wszystko wypłaciłem i następnego dnia miałem -600 na koncie  w zeszłym tygodniu konto wynosiło 0zł , zleciłem wpłatę najniższą oczywiście 30zł żeby sprawdzić czy mi darowali, ale to tylko ich chwyt bo konto dalej 0  czemu aż tyle emotek ? bo tyle uczuć wywołuje Twój post kwintesencja gry (chociaż ciśnie się na usta nie gry a głupoty) .........kto komu więcej ukradnie bez urazy ale jak w banku pierdolniesz się w nr konta przy wpłacie też Ci nie oddadzą kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370 |
ale jak wpisałem numer 24 cyfrowy to nie ma chyba szans żeby komuś innemu wysłali bo nikt nie ma takiego numeru konta więc pieniądze powinny do nich wrócić, co innego gdybym się pomylił w cyferkach to rozumiem że mogłyby trafić do kogoś innego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wydaje się oczywiste, że w Twoim przypadku pieniądze powinny zostać Ci zwrócone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370 |
tak powinno być ale od tygodnia support milczy więc zobaczymy co wykombinują, sumka nie jest mała więc cały czas czekam na odpowiedź od nich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
tak powinno być ale od tygodnia support milczy więc zobaczymy co wykombinują, sumka nie jest mała więc cały czas czekam na odpowiedź od nich... Na jaki support piszesz? Uderz do angielskiego. Ja tak z wypłatą zrobiłem i w ciągu 3h miałem odpowiedź, a do końca dnia kasa była na Skrillu. Polski support do dzisiaj nie odpowiedział na dwie moje prośby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370 |
tak powinno być ale od tygodnia support milczy więc zobaczymy co wykombinują, sumka nie jest mała więc cały czas czekam na odpowiedź od nich... Na jaki support piszesz? Uderz do angielskiego. Ja tak z wypłatą zrobiłem i w ciągu 3h miałem odpowiedź, a do końca dnia kasa była na Skrillu. Polski support do dzisiaj nie odpowiedział na dwie moje prośby  pisałem cały czas na polski support, dzięki za radę zaraz piszę na angielski 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ile trwa u nich wyplata na Netellera?. O dziwo zlecilem wyplate na konto, po 2dniach kasa juz byla na koncie. Teraz zlecilem na Netellera, ktorym robilem wczesniej depozyt i od 2 dni mam "Oczekiwanie na weryfikację ". Pisalem do supportu, a tam glucha cisza..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
pół roku temu robiąc wpłatę wpisałem o jedną cyfrę za mało (nie chwyciło wszystkiego jak robiłem kopiuj wklej) w ID i 100zł poszło na konto innego gracza  oczywiście nie oddali... jakieś trzy miesiące temu walneli się na moją korzyść na ok 600 zł, był remis w hokeja a rozliczyli jako wygraną, oczywiście szybciutko wszystko wypłaciłem i następnego dnia miałem -600 na koncie  w zeszłym tygodniu konto wynosiło 0zł , zleciłem wpłatę najniższą oczywiście 30zł żeby sprawdzić czy mi darowali, ale to tylko ich chwyt bo konto dalej 0  30 zł w plecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
i tak wyszedł na +470, więc nie wiem po co te gorzkie żale?  Azazel, aż taki zły ten bukmacher? Ja bym się cieszył, jeśli dałby zarobić za freee 470zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
kilka razy się z nimi pokłóciłem  anulują np. zakład @7 w tenisie stołowym zagrany live za 100zł i odpisują że zagrany po czasie  kontakt z nimi to też tragedia.. ale lubiłem tam grać tennis bo krecz = przegrana, i nie mają opłat przy wypłatach.. są plusy i minusy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Oj wiem, że to nie jest buk godny zaufania i czasami wynik meczu nie jest pewny, aż do momentu, gdy kasa znajdzie się na koncie. Kupon za 20zł, wygrana 1300zł i blokada konta, kasy nie widział więcej na oczy  A u kumpla grał w pokera, wygrał 70$ i blokada konta, kasy na oczy nie zobaczył  Cały Bandytwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
Dzis wplacilem do nich po pol rocznej przerwie zeby obstawic jedno spotkanie, jak wygralem zlecilem wyplate czesci pieniedzy i pare min pozniej moje konto zoistalo zablokowane, niezle Od niedzieli zero odpowiedzi, napisalem juz 2 tickety po angielsku, niezla obsluga klienta. Ten buk to jakies kpiny. Najlepsze ze wczesniej wyplacalem i nie bylo problemu, chyba nawet maja moj skan dowodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68 |
czy teraz po zmianie na ich stronie przy wyplacie trzeba robic upload dokumentu tak jak mialo to miejsce przy dzialaniu starej strony? pytam bo nigdzie nie widze , a wiem ze przyspieszalo to proces weryfikacyjny a co za tym idzie tez i wyplate.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Zlecilem wyplate na moneybookers wczoraj o 11:45 rano. do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. czy to normalne w tej firmie, czy powinnienem juz sie martwic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Zlecilem wyplate na moneybookers wczoraj o 11:45 rano. do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. czy to normalne w tej firmie, czy powinnienem juz sie martwic? to juz prwaie dwa dni, a kasy ciagle nie ma. wyplacal ktos od nich ostatnio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie wiesz o tym jak jest z nimi? Z pewnością wiesz  Kolega ostatnio zlecił wypłatę i do teraz jej nie ma. Czeka 6 dzień z tego co pisał..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
ja bywalem stalym graczem bwin, wyplacalem juz pelno razy, zweryfikowane konto rowniez tam mialem. jednak dzis wyplacilem kase i 15 min tez jak koledze wyzej zablokowali konto. Zlodzieje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Kurwa jacy zlodzieje? Jak to potezna firma. Nigdy im nie bylo spieszno z wyplatami, ale zawsze dochodzila Teraz maja jakies problemy od dluzszego czasu co nawet informowali mailami tych co wyplacali takze bez takich debilnych stwierdzen
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
nie robilem zadnych wałków z multikontami, gralem na jednym koncie, skany dowodow wysylalem. przegralem tam wiecej niz wygralem no ale jednak jest blokada. ciekaw jestem czy odzyskam te pieniadze ktore mialem na koncie i ktore wyplacilem..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|