Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
mich125 #5711930 14/01/2013 04:05
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
pół roku temu robiąc wpłatę wpisałem o jedną cyfrę za mało (nie chwyciło wszystkiego jak robiłem kopiuj wklej) w ID i 100zł poszło na konto innego gracza laugh oczywiście nie oddali...
jakieś trzy miesiące temu walneli się na moją korzyść na ok 600 zł, był remis w hokeja a rozliczyli jako wygraną, oczywiście szybciutko wszystko wypłaciłem i następnego dnia miałem -600 na koncie cool
w zeszłym tygodniu konto wynosiło 0zł , zleciłem wpłatę najniższą oczywiście 30zł żeby sprawdzić czy mi darowali, ale to tylko ich chwyt bo konto dalej 0 cool

Bonus: Unibet
Azazel #5712008 14/01/2013 04:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Azazel
pół roku temu robiąc wpłatę wpisałem o jedną cyfrę za mało (nie chwyciło wszystkiego jak robiłem kopiuj wklej) w ID i 100zł poszło na konto innego gracza laugh oczywiście nie oddali...
jakieś trzy miesiące temu walneli się na moją korzyść na ok 600 zł, był remis w hokeja a rozliczyli jako wygraną, oczywiście szybciutko wszystko wypłaciłem i następnego dnia miałem -600 na koncie cool
w zeszłym tygodniu konto wynosiło 0zł , zleciłem wpłatę najniższą oczywiście 30zł żeby sprawdzić czy mi darowali, ale to tylko ich chwyt bo konto dalej 0 cool

confused shocked laugh
czemu aż tyle emotek ?
bo tyle uczuć wywołuje Twój post tongue
kwintesencja gry (chociaż ciśnie się na usta nie gry a głupoty) .........kto komu więcej ukradnie smirk
bez urazy ale jak w banku pierdolniesz się w nr konta przy wpłacie też Ci nie oddadzą kasy.

Conrad #5712030 14/01/2013 04:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
ale jak wpisałem numer 24 cyfrowy to nie ma chyba szans żeby komuś innemu wysłali bo nikt nie ma takiego numeru konta więc pieniądze powinny do nich wrócić, co innego gdybym się pomylił w cyferkach to rozumiem że mogłyby trafić do kogoś innego...

aramis1 #5712035 14/01/2013 04:33
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wydaje się oczywiste, że w Twoim przypadku pieniądze powinny zostać Ci zwrócone.

Conrad #5712053 14/01/2013 04:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
tak powinno być ale od tygodnia support milczy więc zobaczymy co wykombinują, sumka nie jest mała więc cały czas czekam na odpowiedź od nich...

aramis1 #5712089 14/01/2013 04:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by aramis1
tak powinno być ale od tygodnia support milczy więc zobaczymy co wykombinują, sumka nie jest mała więc cały czas czekam na odpowiedź od nich...
Na jaki support piszesz? Uderz do angielskiego. Ja tak z wypłatą zrobiłem i w ciągu 3h miałem odpowiedź, a do końca dnia kasa była na Skrillu. Polski support do dzisiaj nie odpowiedział na dwie moje prośby piwo laugh

Rusty #5712114 14/01/2013 05:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by aramis1
tak powinno być ale od tygodnia support milczy więc zobaczymy co wykombinują, sumka nie jest mała więc cały czas czekam na odpowiedź od nich...
Na jaki support piszesz? Uderz do angielskiego. Ja tak z wypłatą zrobiłem i w ciągu 3h miałem odpowiedź, a do końca dnia kasa była na Skrillu. Polski support do dzisiaj nie odpowiedział na dwie moje prośby piwo laugh

pisałem cały czas na polski support, dzięki za radę zaraz piszę na angielski smile

Conrad #5715592 16/01/2013 01:23
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ile trwa u nich wyplata na Netellera?.
O dziwo zlecilem wyplate na konto, po 2dniach kasa juz byla na koncie. Teraz zlecilem na Netellera, ktorym robilem wczesniej depozyt i od 2 dni mam "Oczekiwanie na weryfikację ". Pisalem do supportu, a tam glucha cisza..

Azazel #5716070 16/01/2013 05:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Azazel
pół roku temu robiąc wpłatę wpisałem o jedną cyfrę za mało (nie chwyciło wszystkiego jak robiłem kopiuj wklej) w ID i 100zł poszło na konto innego gracza laugh oczywiście nie oddali...
jakieś trzy miesiące temu walneli się na moją korzyść na ok 600 zł, był remis w hokeja a rozliczyli jako wygraną, oczywiście szybciutko wszystko wypłaciłem i następnego dnia miałem -600 na koncie cool
w zeszłym tygodniu konto wynosiło 0zł , zleciłem wpłatę najniższą oczywiście 30zł żeby sprawdzić czy mi darowali, ale to tylko ich chwyt bo konto dalej 0 cool
30 zł w plecy smile

Conrad #5716076 16/01/2013 05:14
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
i tak wyszedł na +470, więc nie wiem po co te gorzkie żale? duch

Azazel, aż taki zły ten bukmacher? Ja bym się cieszył, jeśli dałby zarobić za freee 470zł

Pindol #5716080 16/01/2013 05:28
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
kilka razy się z nimi pokłóciłem cool anulują np. zakład @7 w tenisie stołowym zagrany live za 100zł i odpisują że zagrany po czasie smirk kontakt z nimi to też tragedia.. ale lubiłem tam grać tennis bo krecz = przegrana, i nie mają opłat przy wypłatach.. są plusy i minusy..

Conrad #5716094 16/01/2013 05:35
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Oj wiem, że to nie jest buk godny zaufania i czasami wynik meczu nie jest pewny, aż do momentu, gdy kasa znajdzie się na koncie.

Kupon za 20zł, wygrana 1300zł i blokada konta, kasy nie widział więcej na oczy wink

A u kumpla grał w pokera, wygrał 70$ i blokada konta, kasy na oczy nie zobaczył smile

Cały Bandytwin

mich125 #5716981 16/01/2013 23:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
Originally Posted by mich125
Dzis wplacilem do nich po pol rocznej przerwie zeby obstawic jedno spotkanie, jak wygralem zlecilem wyplate czesci pieniedzy i pare min pozniej moje konto zoistalo zablokowane, niezle


Od niedzieli zero odpowiedzi, napisalem juz 2 tickety po angielsku, niezla obsluga klienta. Ten buk to jakies kpiny. Najlepsze ze wczesniej wyplacalem i nie bylo problemu, chyba nawet maja moj skan dowodu.

Conrad #5720136 18/01/2013 21:25
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
czy teraz po zmianie na ich stronie przy wyplacie trzeba robic upload dokumentu tak jak mialo to miejsce przy dzialaniu starej strony? pytam bo nigdzie nie widze , a wiem ze przyspieszalo to proces weryfikacyjny a co za tym idzie tez i wyplate.

Conrad #5728892 23/01/2013 04:08
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Zlecilem wyplate na moneybookers wczoraj o 11:45 rano. do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. czy to normalne w tej firmie, czy powinnienem juz sie martwic?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by mini-cab_driver
Zlecilem wyplate na moneybookers wczoraj o 11:45 rano. do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. czy to normalne w tej firmie, czy powinnienem juz sie martwic?


to juz prwaie dwa dni, a kasy ciagle nie ma. wyplacal ktos od nich ostatnio?

Conrad #5729524 23/01/2013 15:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie wiesz o tym jak jest z nimi? Z pewnością wiesz wink

Kolega ostatnio zlecił wypłatę i do teraz jej nie ma. Czeka 6 dzień z tego co pisał..

Conrad #5730037 23/01/2013 23:49
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
ja bywalem stalym graczem bwin, wyplacalem juz pelno razy, zweryfikowane konto rowniez tam mialem. jednak dzis wyplacilem kase i 15 min tez jak koledze wyzej zablokowali konto. Zlodzieje ?

Conrad #5730048 23/01/2013 23:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Kurwa jacy zlodzieje?
Jak to potezna firma.
Nigdy im nie bylo spieszno z wyplatami, ale zawsze dochodzila
Teraz maja jakies problemy od dluzszego czasu co nawet informowali mailami tych co wyplacali takze bez takich debilnych stwierdzen

Conrad #5730062 24/01/2013 00:00
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
nie robilem zadnych wałków z multikontami, gralem na jednym koncie, skany dowodow wysylalem. przegralem tam wiecej niz wygralem no ale jednak jest blokada. ciekaw jestem czy odzyskam te pieniadze ktore mialem na koncie i ktore wyplacilem..

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,981 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1