Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
mez #5754034 08/02/2013 07:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
4 lutego dostalem odpowiedz na maila wyslanego do supp ang. 11 stycznia. za zwloke przeprosili grin

Bonus: Unibet
Conrad #5754319 08/02/2013 19:53
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
A by ich szlag. Zleciłem dziś wypłatę i mam podobny komunikat o zablokowaniu konta. Co oni odp.... Napiszę do angielskiego supp zobaczę czy odpiszą

zavvada #5754326 08/02/2013 19:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by zavvada
A by ich szlag. Zleciłem dziś wypłatę i mam podobny komunikat o zablokowaniu konta. Co oni odp.... Napiszę do angielskiego supp zobaczę czy odpiszą

najwczesniej w marcu odpisza ze maja opoznienia i aby czekac do kwietnia na wyplate

ja czekam na maila bo wyslalem do angielskiej obslugi klienta juz ponad 3 tygodnie

szkoda bo kiedys byli mcdonaldem wsrod bukow, ale ich czas powoli sie konczy co widac po ofercie live

Conrad #5754332 08/02/2013 20:08
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
No nic napisałem do naszych i do angoli, zobaczymy kto odpowie szybciej. Dam znać jak sprawa ruszy.

Conrad #5754339 08/02/2013 20:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Dziwne, innym normalnie wyplacaja, innym nie - chuj wie od czego to zalezy
Wyplacalni sa bankowo, to potezna firma, ale te lekcewazenie klienta wkurwia, trzeba czekac az wreszcie to ogarna i wtedy na spokojnie wyplacac

Conrad #5754392 08/02/2013 21:08
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Pisze większość,że to dziady. Długo wypłacają, support kiepski. A ludzie dalej tam grają, jakby to był jedyny buk w sieci. Nie miejcie teraz do nikogo pretensji. Obyście szybko odzyskali swoje pieniądze, ale czy nie lepiej w buku typu pinnacle czy bet365?

Conrad #5754582 08/02/2013 22:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Kilka lat temu zablokowali mi konto, bo wykrzystałem ich pomyłkę i szybko wypłaciłem, ludzie z bwin odjeli mi wygraną i miałem debet na koncie.
Wczoraj założyłem tam ponownie konto, na takie same dane jak kilka lat temu. Jak do tej pory nikt się nie przyczepił. Przysłali nawet oferte bonusową. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Nie chcę, żeby po wpłacie zablokowali mi konto.

wluczykij& #5755184 09/02/2013 03:11
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by wluczykij&
Kilka lat temu zablokowali mi konto, bo wykrzystałem ich pomyłkę i szybko wypłaciłem, ludzie z bwin odjeli mi wygraną i miałem debet na koncie.
Wczoraj założyłem tam ponownie konto, na takie same dane jak kilka lat temu. Jak do tej pory nikt się nie przyczepił. Przysłali nawet oferte bonusową. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Nie chcę, żeby po wpłacie zablokowali mi konto.

Podwójna dawka emocji, czy typ wejdzie i czy wypłacą. grin

wluczykij& #5755389 09/02/2013 04:43
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Sytuacja podobna do mojej. Ja też zakladałem nowe konto (ok. 3 lata temu), bo stare mi zablokowali za granie wałków. Tyle, że nowe otwierałem w porozumieniu z nimi, powiedzieli mi co i jak zrobić, stare konto sami skasowali całkowicie i pozwolili otworzyć nowe na te same dane i tu problemu nie było.

Tylko teraz mam jak wielu tu jakiś numer i nagle mam informacje o tymczasowym zablokowaniu konta. Zleciłem wypłatę w miarę normalną 100€. Kilkanaście razy przeszło bez problemu, a tu nagle blok. Tyle, że z tego co czytam to po nowym roku wielu ma te problemy. Jakaś nowa polityka laugh

Conrad #5759036 12/02/2013 00:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
A ja dostałem ofertę bonusa URODZINOWEGO.
Gdy chciałem dziś złożyć wymagany depozyt dostałem informację, że dopóki nie porozmawiam z suportem nie mogę nic wpłacić.

Co oni kombinują?

Conrad #5759540 12/02/2013 17:24
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Odpisali na piątkowy mój meil i poprosili o screen z konta moneybookers.... tyle lat w ten sposób wpłacam i wypłacam, a oni nagle weryfikacja smile Teraz ciekawe ile im weryfikacja zajmie.

Conrad #5759706 12/02/2013 20:47
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
kiedy dokonałem wypłaty ? ja w srode i cisza, nawet w hitorii nie mam nic oznaczone czy oczekuje czy cokolwiek, puste pole......

Conrad #5759787 12/02/2013 22:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
Spoko dostalem odpowiedz 6 lutego, na moj mail (po angielsku) w sprawie blokady konta przy wyplacie, ktory wyslalem do nich 13 stycznia. Niezle jaja:)

Conrad #5759811 12/02/2013 23:44
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
mnie zastanawia dlaczego ludzie grają w takim bwin
to chyba firma z najwiekszą iloscia negatywnych wpisow na tym forum wsrod najpopularniejszych bukmacherow
ja nigdy tam nie zagram bo wiem ze pewnie jak bym wygrał sporo to musiał bym z nimi sie o tą wygraną wykłucać

Conrad #5759846 13/02/2013 00:35
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Oto przykład jak obecnie traktuje Bwin graczy z Polski:
Otrzymałem ofertę bonusu 10 euro w Bwin pod następującymi warunkami:
- wpłacę 30 euro przez system Neteller
- będę jednym z tysiąca pierwszych osób, którzy wpłacą w ten sposób te 30 euro przez Neteller
- będę miał szczęście w losowaniu, które przeprowadzi Bwin spośród tysiąca pierwszych osób, które wpłacą 30 euro przez Neteller.
Śmiechu warte.
Szkoda, że jeszcze nie dodali warunku, że np. trzeba jeszcze dla nich zatańczyć i zaśpiewać, żeby dostać te 10 euro.

Conrad #5760737 13/02/2013 18:53
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Mam mały bonus do wyrobienia w bwin, dawno nie grałem, jaki jest minimalny kurs , aby mi zaliczyło do obrotu ??? Kiedys było 1,80 , a teraz ?? Proszę o pomoc, nie chcę pisać na razie do supportu, a wiadomość może się przydać pozostałym. z góry , dzięki. PS wreszcie mam sprawny komp,zobaczymy na jak długu staruszek pociągnie smile

Conrad #5760743 13/02/2013 18:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Kiedyś to do obrotu normalnie zaliczało mi @1,01 a ostatnio jak wyrabiałem bonus to musiałem mieć @1,70

Conrad #5761968 14/02/2013 13:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no to widze, ze teraz przyszla pora na mnie smile
Jak odzyskac kase? Mialem tam z 50 eur...

Conrad #5761969 14/02/2013 13:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
komunikat przy logowaniu : Logowanie nie powiodło się, prosimy spróbować ponownie.

To jest rownoznaczne z zablokowaniem? smile

Conrad #5761970 14/02/2013 13:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204
też tak mam - może mają jakiś problem techniczny

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Akhu, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1