|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
4 lutego dostalem odpowiedz na maila wyslanego do supp ang. 11 stycznia. za zwloke przeprosili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
A by ich szlag. Zleciłem dziś wypłatę i mam podobny komunikat o zablokowaniu konta. Co oni odp.... Napiszę do angielskiego supp zobaczę czy odpiszą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A by ich szlag. Zleciłem dziś wypłatę i mam podobny komunikat o zablokowaniu konta. Co oni odp.... Napiszę do angielskiego supp zobaczę czy odpiszą najwczesniej w marcu odpisza ze maja opoznienia i aby czekac do kwietnia na wyplate ja czekam na maila bo wyslalem do angielskiej obslugi klienta juz ponad 3 tygodnie szkoda bo kiedys byli mcdonaldem wsrod bukow, ale ich czas powoli sie konczy co widac po ofercie live
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
No nic napisałem do naszych i do angoli, zobaczymy kto odpowie szybciej. Dam znać jak sprawa ruszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Dziwne, innym normalnie wyplacaja, innym nie - chuj wie od czego to zalezy Wyplacalni sa bankowo, to potezna firma, ale te lekcewazenie klienta wkurwia, trzeba czekac az wreszcie to ogarna i wtedy na spokojnie wyplacac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Pisze większość,że to dziady. Długo wypłacają, support kiepski. A ludzie dalej tam grają, jakby to był jedyny buk w sieci. Nie miejcie teraz do nikogo pretensji. Obyście szybko odzyskali swoje pieniądze, ale czy nie lepiej w buku typu pinnacle czy bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Kilka lat temu zablokowali mi konto, bo wykrzystałem ich pomyłkę i szybko wypłaciłem, ludzie z bwin odjeli mi wygraną i miałem debet na koncie. Wczoraj założyłem tam ponownie konto, na takie same dane jak kilka lat temu. Jak do tej pory nikt się nie przyczepił. Przysłali nawet oferte bonusową. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Nie chcę, żeby po wpłacie zablokowali mi konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Kilka lat temu zablokowali mi konto, bo wykrzystałem ich pomyłkę i szybko wypłaciłem, ludzie z bwin odjeli mi wygraną i miałem debet na koncie. Wczoraj założyłem tam ponownie konto, na takie same dane jak kilka lat temu. Jak do tej pory nikt się nie przyczepił. Przysłali nawet oferte bonusową. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Nie chcę, żeby po wpłacie zablokowali mi konto. Podwójna dawka emocji, czy typ wejdzie i czy wypłacą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
Sytuacja podobna do mojej. Ja też zakladałem nowe konto (ok. 3 lata temu), bo stare mi zablokowali za granie wałków. Tyle, że nowe otwierałem w porozumieniu z nimi, powiedzieli mi co i jak zrobić, stare konto sami skasowali całkowicie i pozwolili otworzyć nowe na te same dane i tu problemu nie było. Tylko teraz mam jak wielu tu jakiś numer i nagle mam informacje o tymczasowym zablokowaniu konta. Zleciłem wypłatę w miarę normalną 100€. Kilkanaście razy przeszło bez problemu, a tu nagle blok. Tyle, że z tego co czytam to po nowym roku wielu ma te problemy. Jakaś nowa polityka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
A ja dostałem ofertę bonusa URODZINOWEGO. Gdy chciałem dziś złożyć wymagany depozyt dostałem informację, że dopóki nie porozmawiam z suportem nie mogę nic wpłacić.
Co oni kombinują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
Odpisali na piątkowy mój meil i poprosili o screen z konta moneybookers.... tyle lat w ten sposób wpłacam i wypłacam, a oni nagle weryfikacja  Teraz ciekawe ile im weryfikacja zajmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
kiedy dokonałem wypłaty ? ja w srode i cisza, nawet w hitorii nie mam nic oznaczone czy oczekuje czy cokolwiek, puste pole......
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
Spoko dostalem odpowiedz 6 lutego, na moj mail (po angielsku) w sprawie blokady konta przy wyplacie, ktory wyslalem do nich 13 stycznia. Niezle jaja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
mnie zastanawia dlaczego ludzie grają w takim bwin to chyba firma z najwiekszą iloscia negatywnych wpisow na tym forum wsrod najpopularniejszych bukmacherow ja nigdy tam nie zagram bo wiem ze pewnie jak bym wygrał sporo to musiał bym z nimi sie o tą wygraną wykłucać
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Oto przykład jak obecnie traktuje Bwin graczy z Polski: Otrzymałem ofertę bonusu 10 euro w Bwin pod następującymi warunkami: - wpłacę 30 euro przez system Neteller - będę jednym z tysiąca pierwszych osób, którzy wpłacą w ten sposób te 30 euro przez Neteller - będę miał szczęście w losowaniu, które przeprowadzi Bwin spośród tysiąca pierwszych osób, które wpłacą 30 euro przez Neteller. Śmiechu warte. Szkoda, że jeszcze nie dodali warunku, że np. trzeba jeszcze dla nich zatańczyć i zaśpiewać, żeby dostać te 10 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Mam mały bonus do wyrobienia w bwin, dawno nie grałem, jaki jest minimalny kurs , aby mi zaliczyło do obrotu ??? Kiedys było 1,80 , a teraz ?? Proszę o pomoc, nie chcę pisać na razie do supportu, a wiadomość może się przydać pozostałym. z góry , dzięki. PS wreszcie mam sprawny komp,zobaczymy na jak długu staruszek pociągnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Kiedyś to do obrotu normalnie zaliczało mi @1,01 a ostatnio jak wyrabiałem bonus to musiałem mieć @1,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no to widze, ze teraz przyszla pora na mnie  Jak odzyskac kase? Mialem tam z 50 eur...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
komunikat przy logowaniu : Logowanie nie powiodło się, prosimy spróbować ponownie. To jest rownoznaczne z zablokowaniem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,204 |
też tak mam - może mają jakiś problem techniczny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|