|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Kiedy widze i slysze  ,,Hieny,, w wszelakiej postaci w odbiornikach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Do tej samej puli, oby coraz mniej takich ludzi. Ignacy Krasicki ,,Dewotka"
Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła. Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny, Mówiąc właśnie te słowa: "... i odpuść nam winy, Jako my odpuszczamy" - biła bez litości. Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
postawa mojego teamu w fantasy nba.... Co Ty pier****sz. Popatrz na mój  popatrz na mój....o play offach mogę pomarzyć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja bym dał 250zł jeśli są to bilety najwyższej kategorii. Więcej zapłacisz za dobry mecz Premier League u koników i to na najgorszych miejscach (czyli rynkowa cena - bo jednorazówki się nie dostanie), a u nas siatka chyba generuje najlepszą atmosferę na świecie a mecz z Brazylią o stawkę to chyba najlepszy możliwy pojedynek.  Ale od razu zaznaczę, że nie chodzę na siatkę tak więc nie wiem ile kosztowały wcześniejsze bilety. No i wiem, że 250zł to sporo. Ale jeśli te bilety zostaną wszystkie wyprzedane to chyba będzie to oznaczało, że dobrze (lub jeśli ktoś chce się kłócić to za nisko) je wycenili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazyliaporównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie. to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
250 zł drogo w ciul, przesada.Wszystko w tej Polsce idzie w górę tylko nie wypłaty ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
radwanska przebijaczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Query tępy drewniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wkurwia mnie to, że dziś o 11-00 zadzwonili do mnie z pracy i poinformowali mnie JUŻ TERAZ że mam dziś nadgodziny.....Zaczynam o 14-00 teoretycznie do 22 i już wiem o nadgodzinach  Jutro miałem mieć na 5 do 13 to z racji nadgodzin przesuneli mnie na 7-30  ....ale ile bedzie nadgodzin to już ujjjj wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nadgodziny przynajmniej dobrze płatne?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Nadgodziny przynajmniej dobrze płatne? od 22:00, 150% stawki....jakieś 15 E. Ale co mi to daje skoro mam 6 dni w tygodniu, przekroczę 42 Godziny tygodniowo na bank, i UP Holenderski weźmie co ma wziąc.....Nawet nie odczuje tych pieniędzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
UP tam całość chyba nie zabierze? Nie opłaca się dostać jak najwięcej tych nadgodzin? Nie wiem jak jest w Holandii, ale w Australii są takie warunki że jeśli chodzi o święta czy nadgodziny to wtedy najbardziej się opłaca robić bo kasa strumieniem leci.  A na budowie to już są takie prawa, że w ogóle z dodatków ciągnie się grubą kasę nawet od pory lunchowej.  Np. jeśli ktoś nie może wziąć przerwę na obiad to x1,5 czy x2 jest od tego momentu, a na budowach często tak mają bo trzeba robić a nie iść sobie na przerwę (np. wylewają beton). No ale tam już mają dopracowane do perfekcji jak te wszystkie kruczki wykorzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
sylwek 2012/13 PETARDAAA, Styczeń PETARDAAA zaczęło się... luty i marzec... 3 porządne kopy w dupę (kobieta, rodzina, praca) Ojroo?! POWSTAŃŃ! i na pełnejjj kurrr...  to dopiero początek roku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Bet365 i ich "zakład na zwycięstwo" w hokeju europejskim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Sąsiedzi pode Mną kupili jakieś gówno z kinectem i się całe piętro trzęsie jakby tabun koni leciał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazyliaporównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie. to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens? lekki OT: bilety na ME, ale w Polsce już wyprzedane, czy jeszcze sprzedaż nie ruszyła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Sąsiedzi pode Mną kupili jakieś gówno z kinectem i się całe piętro trzęsie jakby tabun koni leciał  Może odgrywają Wielką Pardubicką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazyliaporównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie. to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens? lekki OT: bilety na ME, ale w Polsce już wyprzedane, czy jeszcze sprzedaż nie ruszyła? nie ma chyba, tez na trójmiasto poluję.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|