Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
nauka do egzaminu

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Kiedy widze i slysze puke ,,Hieny,, w wszelakiej postaci w odbiornikach.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Do tej samej puli, oby coraz mniej takich ludzi. matrix


Ignacy Krasicki ,,Dewotka"

Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła
Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła.
Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny,
Mówiąc właśnie te słowa: "... i odpuść nam winy,
Jako my odpuszczamy" - biła bez litości.
Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bezdomny
postawa mojego teamu w fantasy nba....

Co Ty pier****sz.

Popatrz na mój hmm
popatrz na mój....o play offach mogę pomarzyć!


Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja bym dał 250zł jeśli są to bilety najwyższej kategorii. Więcej zapłacisz za dobry mecz Premier League u koników i to na najgorszych miejscach (czyli rynkowa cena - bo jednorazówki się nie dostanie), a u nas siatka chyba generuje najlepszą atmosferę na świecie a mecz z Brazylią o stawkę to chyba najlepszy możliwy pojedynek. smile

Ale od razu zaznaczę, że nie chodzę na siatkę tak więc nie wiem ile kosztowały wcześniejsze bilety. No i wiem, że 250zł to sporo. Ale jeśli te bilety zostaną wszystkie wyprzedane to chyba będzie to oznaczało, że dobrze (lub jeśli ktoś chce się kłócić to za nisko) je wycenili?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazylia

porównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie.
to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
250 zł drogo w ciul, przesada.Wszystko w tej Polsce idzie w górę tylko nie wypłaty ehhh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
puke
radwanska przebijaczka

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Query tępy drewniak puke

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Wkurwia mnie to, że dziś o 11-00 zadzwonili do mnie z pracy i poinformowali mnie JUŻ TERAZ że mam dziś nadgodziny.....Zaczynam o 14-00 teoretycznie do 22 i już wiem o nadgodzinach crazy Jutro miałem mieć na 5 do 13 to z racji nadgodzin przesuneli mnie na 7-30 blush ....ale ile bedzie nadgodzin to już ujjjj wie

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nadgodziny przynajmniej dobrze płatne?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Conrad
Nadgodziny przynajmniej dobrze płatne?
od 22:00, 150% stawki....jakieś 15 E. Ale co mi to daje skoro mam 6 dni w tygodniu, przekroczę 42 Godziny tygodniowo na bank, i UP Holenderski weźmie co ma wziąc.....Nawet nie odczuje tych pieniędzy laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
UP tam całość chyba nie zabierze? Nie opłaca się dostać jak najwięcej tych nadgodzin?

Nie wiem jak jest w Holandii, ale w Australii są takie warunki że jeśli chodzi o święta czy nadgodziny to wtedy najbardziej się opłaca robić bo kasa strumieniem leci. smile A na budowie to już są takie prawa, że w ogóle z dodatków ciągnie się grubą kasę nawet od pory lunchowej. grin Np. jeśli ktoś nie może wziąć przerwę na obiad to x1,5 czy x2 jest od tego momentu, a na budowach często tak mają bo trzeba robić a nie iść sobie na przerwę (np. wylewają beton). No ale tam już mają dopracowane do perfekcji jak te wszystkie kruczki wykorzystać.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
sylwek 2012/13 PETARDAAA, Styczeń PETARDAAA

zaczęło się... luty i marzec... 3 porządne kopy w dupę (kobieta, rodzina, praca)

Ojroo?! POWSTAŃŃ! i na pełnejjj kurrr... boks to dopiero początek roku!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Bet365 i ich "zakład na zwycięstwo" w hokeju europejskim puke

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Sąsiedzi pode Mną kupili jakieś gówno z kinectem i się całe piętro trzęsie jakby tabun koni leciał laugh mad

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by anfa_
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazylia

porównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie.
to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?

lekki OT:

bilety na ME, ale w Polsce już wyprzedane, czy jeszcze sprzedaż nie ruszyła?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by AGASSI
Sąsiedzi pode Mną kupili jakieś gówno z kinectem i się całe piętro trzęsie jakby tabun koni leciał laugh mad

Może odgrywają Wielką Pardubicką laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by anfa_
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazylia

porównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie.
to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?

lekki OT:

bilety na ME, ale w Polsce już wyprzedane, czy jeszcze sprzedaż nie ruszyła?

nie ma chyba, tez na trójmiasto poluję.

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, burbon, aker), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1