|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
To i tak by przegrala z ta nawiedzona co dzien w dzien 42k lupie  Annette Fredskov - pomimo choroby postanowiła przebiec 366 maratonów w 365 dni. 10 maja Annette przebiegła swój 300 dystans maratoński. tu można śledzić - blog Annette [ translate.google.com] świąteczne ciasto do mamy Annette: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Najgorzej wlasnie z emerytami - caly dzien wolny to tluka te kilometry bez opamietania. Oczywiscie szacun ale zeby pracujac im dorownac to doba musialaby miec 30 godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
To i tak by przegrala z ta nawiedzona co dzien w dzien 42k lupie  myślałem, że żartujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Juz o niej rozmawialismy w tym temacie a ja nie uzylem tu tego slowa w negatywnym znaczeniu, chodzilo mi o kogos... hmmm.... z misja(?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Prawie 60 dych babka ma na karku  to jakieś sześćset lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
fajnie  dla mnie mozna liczyc wszystkie czasy bo tak obiektywnie patrząc to Ci co mniej startują beda mieli mniejsze szanse. Ja sam w tym sezonie planuje jeszcze 4, max 5 startów wiec dla wiekszych emocji niech treningi tez sie liczą. Mozna by tylko pomyslec jakos z przewyzszeniami ale tego sie pewnei nie da uwzglednic  Masz jakieś konkretne plany, coś sie bedzie działo w naszej okolicy ? bo ja planuje wstege w stargardzie, gryfa w sierpniu i mile w listopadzie pobiegłbym jeszcze z 1 lub 2 zawody ale nic do tej pory nie znalazłem ciekawego może wiesz o czymś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
dobry artykul  nie tylko jesli chodzi o starty w maratonie http://bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=5254"Pamiętajmy, że kluczowe są akcenty. To na nich mamy się koncentrować i starać się wykonywać je w dobrej dyspozycji. Najważniejsze jednostki treningowe w treningu maratończyka zostały opisane TUTAJ. Często słyszę, że trzeba biegać ostrożnie, uważać na przetrenowanie, kontuzje. W moim mniemaniu wyniki mają Ci, którzy na tych kluczowych treningach naprawdę wypluwają płuca!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
W zasadzie z aktywnych userow, w grupie brakuje jeszcze Baqu, wstydzi sie strasznie chlopak. Pomozcie mi go przekonac:) Jak Ci wczoraj pisałem - pewnie wywalił na nas pewną część ciała Ja to traktuje raczej jako grupe elitatna i tyle.
Wiecej luzu Panowie:) Pewnie, że elyta Sam nie chciałem za bardzo wbijać, nie wiedziałem czy się do niej zaliczam Luz tak, wskazany Wiadomo, że przede wszystkim każdy biega dla siebie. Do tej pory to biegałem po swojej stałej trasie, którą przejechałem samochodem, żeby znać dystans. Więc endo i porównanie czasów już samo w sobie daje pozytywnego kopa  Zresztą to żaden wstyd biegać, bez względu na tempo Oczywiście, biegamy w większości dla siebie ale chyba większość osób chce kręcić coraz to lepsze czasy, napędza ich to wszystko - inne osoby, rywalizacje w grupie, wyniki z endo itd. W pełni też się zgodzę - żaden wstyd biegać, nieważne jakie jest tempo teraz patrze ze wziales od poczatku roku bo juz jakies czasy wskoczyly ;)Myslalem ze wlaczysz od dzisiaj do konca roku ale tak tez jest ok. To mi uswiadomilo ze jeszcze nie bieglem na maxa w tym roku zadnego z tych dystansów :/ Ciagle jakies góry itp. no i ta kontuzja :/ Też jeszcze chyba nic nie pocisnąłem maxem. Debiut to wiadomo inna bajka, na treningach nigdy nie ciskam mocno więc ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądało za jakiś czas Dorzuc jeszcze 1k to ci, ktorzy nie maja czasu/checi na dlugie treningi tez beda mogli powalczyc bez szkody dla zdrowia   Bardzo trafne, lupus i to chyba trzeba podziałać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Witam
W zasadzie z aktywnych userow, w grupie brakuje jeszcze Baqu, wstydzi sie strasznie chlopak. Pomozcie mi go przekonac:) Jak się wykuruje to też dołączę, o ile mnie przyjmiecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
1k zrobilem, polmaraton dorzuce za jakis czas. W tym roku chyba tylko Rivex startował. Reszta pewnie treningowo  W tych grupach 5k i 10 k jestem na szarym koncu, ale jak sie zepne to na 5k jestem w stanie wyladowac w top 3, dzieki wykorzyzstaniu położeniu gdzie mieszkam  Dlatego traktujmy te grupy na lajcie  Dałem też od poczatku roku, bo niektorych zaczely dopadac urazy i nie powrocili juz do formy (rivex i kukis), niektorzy jeszcze maja majówkę (Jerome) itp Ta babka co wkleił V biega rano i wieczorem. Nudzi się ludziom  A ta od maratonów ma już chyba dożywotnie konto premium na endo, bo wygrywa w każdej ich oficjalnej rywalizacji. Podobnie na kalorie wygrywa ten Ferdinand, oczywiscie emeryt http://www.endomondo.com/profile/2281275
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ja wczoraj zaczalem biegac z endomondo, wczesniej truptalem bez, ale co to za biegi  robie tak, ze gram w pilke z pol h (endo nie dziala), a potem pol h biegow. Wczoraj zrobilem 3,5 km i jestem z siebie dumny  troche mnie to endo zmotywowalo musze przyznac, zobaczymy jak bedzie z zapalem  jak czytam ze Vendetta w rok zrobil taki progres to az przecieram oczy ze zdumienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak się wykuruje to też dołączę, o ile mnie przyjmiecie  Dolaczyc mozesz przecież nawet i teraz. Tylko zrob se konto na endomondo.com a potem w wolnej chwili powiaż je z aplikacją na telefonie. Co do tych grup to "znajomy" ma sklep, stworzyl grupe na rowery (most km), zaprosilem znajomego co duzo jezdzi na rowerze. W tej chwili ma 2357 km na rowerku i byl dlugo liderem, dopoki nie dolaczyli emeryci  Lider ma już 4319, kolejny m a 4279 km (tez emeryt). Te grupy sa wprost stworzone dla emerytów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ten Twoj znajomy to Wojciech? Lider 10km?  Ps. Panowie skasujcie swoje treningi na ktrych byl blad gps bo wtedy zabawa straci sens  Ja tak zrobilem osttanio bo mialem rekord na 1km 2 z malym hakiem i 5km kolo 18  Teraz wszystkie staty mam realne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Lupus wyczyść skrzynkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale cisniecie na rekordy:D Az glupio sie logować na endo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
"Pamiętajmy, że kluczowe są akcenty. To na nich mamy się koncentrować i starać się wykonywać je w dobrej dyspozycji. Najważniejsze jednostki treningowe w treningu maratończyka zostały opisane TUTAJ. Często słyszę, że trzeba biegać ostrożnie, uważać na przetrenowanie, kontuzje. W moim mniemaniu wyniki mają Ci, którzy na tych kluczowych treningach naprawdę wypluwają płuca!"  i jak to rozumiesz?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
że trzeba zapierdalac by cos osiganac.... tak jak wszedzie  Lupus: ja tam nie widze by ktos dzisiaj na rekord biegal  własnei same spokojne treningi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
że trzeba zapierdalac by cos osiganac.... tak jak wszedzie  ano, ale tylko NA AKCENTACH a nie na kazdym jednym treningu  a ile mozna maksymalenie zrobic akcentow tygodniowo tez trzeba wiedziec, kilometraz zwiekszac stopniowo w miare postepow a nie podwajac co tydzien  takie wyrywanie zdan z kontekstu jest niebezpieczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
niezly odzew na te nowe grupy, super 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|