Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 34 1 2 16 17 18 19 20 33 34
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by McKracken
To i tak by przegrala z ta nawiedzona co dzien w dzien 42k lupie laugh

Annette Fredskov - pomimo choroby postanowiła przebiec 366 maratonów w 365 dni. 10 maja Annette przebiegła swój 300 dystans maratoński.


tu można śledzić - blog Annette [translate.google.com]

świąteczne ciasto do mamy Annette:

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Conrad #5864237 14/05/2013 04:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Najgorzej wlasnie z emerytami - caly dzien wolny to tluka te kilometry bez opamietania. Oczywiscie szacun ale zeby pracujac im dorownac to doba musialaby miec 30 godzin wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by McKracken
To i tak by przegrala z ta nawiedzona co dzien w dzien 42k lupie laugh

myślałem, że żartujesz kopara

Conrad #5864243 14/05/2013 04:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Juz o niej rozmawialismy w tym temacie a ja nie uzylem tu tego slowa w negatywnym znaczeniu, chodzilo mi o kogos... hmmm.... z misja(?)

AGASSI #5864284 14/05/2013 12:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by AGASSI
Prawie 60 dych babka ma na karku crazy
aplauz



to jakieś sześćset lat shocked

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Originally Posted by Vendetta
fajnie piwo

dla mnie mozna liczyc wszystkie czasy bo tak obiektywnie patrząc to Ci co mniej startują beda mieli mniejsze szanse. Ja sam w tym sezonie planuje jeszcze 4, max 5 startów wiec dla wiekszych emocji niech treningi tez sie liczą. Mozna by tylko pomyslec jakos z przewyzszeniami ale tego sie pewnei nie da uwzglednic tongue

Masz jakieś konkretne plany, coś sie bedzie działo w naszej okolicy ? bo ja planuje wstege w stargardzie, gryfa w sierpniu i mile w listopadzie pobiegłbym jeszcze z 1 lub 2 zawody ale nic do tej pory nie znalazłem ciekawego może wiesz o czymś ?

davccio #5864324 14/05/2013 15:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no wiec 19 maja biegne w biegu, którego jestem współorganizatorem wink -> https://www.facebook.com/BiegImJerzegoKortza?fref=ts , nastepnie 1 czerwca Trzebiatów( http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=26291&bieganie), pozniej Stargard ( http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=25499&bieganie)ale docelowa imprezą jest polmaraton Gryfa(25.08) na ktory juz jestem zapisany smile To bedzie pierwsza impreza w jakies bralem udzial i wtedy minie tak jakby rok mojego biegania wink W zasadzie rok i 2 miesiace ale to tak symbolicznie wink Na koniec sezonu wezme pewnie jeszcze udzial w tej goleniowskiej dyszce ale jej akurat miło nie wspominam bo rok temu tam mi start nie wyszedl tongue

Procz tego polecam jeszcze ten bieg -> https://www.facebook.com/pages/II-Bieg-w-Pogoni-za-Bielikiem/133278003470446 ale ja nei bede niestety mogl wystartowac gdyz obowiazki trenerskie mi nie pozwolą laugh
Tak w ogole to przez to " z biegiem natury" bede mial troche ograniczone mozliwosci startowe ale w zyciu nie mozna miec wszystkiego wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dobry artykul wink nie tylko jesli chodzi o starty w maratonie tongue
http://bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=5254

"Pamiętajmy, że kluczowe są akcenty. To na nich mamy się koncentrować i starać się wykonywać je w dobrej dyspozycji. Najważniejsze jednostki treningowe w treningu maratończyka zostały opisane TUTAJ. Często słyszę, że trzeba biegać ostrożnie, uważać na przetrenowanie, kontuzje. W moim mniemaniu wyniki mają Ci, którzy na tych kluczowych treningach naprawdę wypluwają płuca!" wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by lupus
W zasadzie z aktywnych userow, w grupie brakuje jeszcze Baqu, wstydzi sie strasznie chlopak.
Pomozcie mi go przekonac:)
Jak Ci wczoraj pisałem - pewnie wywalił na nas pewną część ciała wink

Originally Posted by lupus
Ja to traktuje raczej jako grupe elitatna i tyle.

Wiecej luzu Panowie:)
Pewnie, że elyta pogodnie
Sam nie chciałem za bardzo wbijać, nie wiedziałem czy się do niej zaliczam tongue

Luz tak, wskazany piwo

Originally Posted by podstawek
Wiadomo, że przede wszystkim każdy biega dla siebie. Do tej pory to biegałem po swojej stałej trasie, którą przejechałem samochodem, żeby znać dystans. Więc endo i porównanie czasów już samo w sobie daje pozytywnego kopa smile Zresztą to żaden wstyd biegać, bez względu na tempo
Oczywiście, biegamy w większości dla siebie ale chyba większość osób chce kręcić coraz to lepsze czasy, napędza ich to wszystko - inne osoby, rywalizacje w grupie, wyniki z endo itd.
W pełni też się zgodzę - żaden wstyd biegać, nieważne jakie jest tempo piwo

Originally Posted by Vendetta
teraz patrze ze wziales od poczatku roku bo juz jakies czasy wskoczyly ;)Myslalem ze wlaczysz od dzisiaj do konca roku ale tak tez jest ok.
To mi uswiadomilo ze jeszcze nie bieglem na maxa w tym roku zadnego z tych dystansów :/ Ciagle jakies góry itp. no i ta kontuzja :/
Też jeszcze chyba nic nie pocisnąłem maxem. Debiut to wiadomo inna bajka, na treningach nigdy nie ciskam mocno więc ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądało za jakiś czas wink

Originally Posted by McKracken
Dorzuc jeszcze 1k to ci, ktorzy nie maja czasu/checi na dlugie treningi tez beda mogli powalczyc bez szkody dla zdrowia wink
grin Bardzo trafne, lupus i to chyba trzeba podziałać nurek

lupus #5864404 14/05/2013 17:05
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by lupus
Witam

W zasadzie z aktywnych userow, w grupie brakuje jeszcze Baqu, wstydzi sie strasznie chlopak.
Pomozcie mi go przekonac:)

Jak się wykuruje to też dołączę, o ile mnie przyjmiecie smile

Conrad #5864413 14/05/2013 17:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
1k zrobilem, polmaraton dorzuce za jakis czas.
W tym roku chyba tylko Rivex startował. Reszta pewnie treningowo wink

W tych grupach 5k i 10 k jestem na szarym koncu, ale jak sie zepne to na 5k jestem w stanie wyladowac w top 3, dzieki wykorzyzstaniu położeniu gdzie mieszkam tongue

Dlatego traktujmy te grupy na lajcie wink

Dałem też od poczatku roku, bo niektorych zaczely dopadac urazy i nie powrocili juz do formy (rivex i kukis), niektorzy jeszcze maja majówkę (Jerome) itp



Ta babka co wkleił V biega rano i wieczorem.
Nudzi się ludziom smile
A ta od maratonów ma już chyba dożywotnie konto premium na endo, bo wygrywa w każdej ich oficjalnej rywalizacji.
Podobnie na kalorie wygrywa ten Ferdinand, oczywiscie emeryt wink
http://www.endomondo.com/profile/2281275

Conrad #5864422 14/05/2013 17:17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ja wczoraj zaczalem biegac z endomondo, wczesniej truptalem bez, ale co to za biegi tongue robie tak, ze gram w pilke z pol h (endo nie dziala), a potem pol h biegow. Wczoraj zrobilem 3,5 km i jestem z siebie dumny laugh

troche mnie to endo zmotywowalo musze przyznac, zobaczymy jak bedzie z zapalem smile

jak czytam ze Vendetta w rok zrobil taki progres to az przecieram oczy ze zdumienia smile

radeke #5864432 14/05/2013 17:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by radeke
Jak się wykuruje to też dołączę, o ile mnie przyjmiecie smile

Dolaczyc mozesz przecież nawet i teraz.
Tylko zrob se konto na endomondo.com a potem w wolnej chwili powiaż je z aplikacją na telefonie.


Co do tych grup to "znajomy" ma sklep, stworzyl grupe na rowery (most km), zaprosilem znajomego co duzo jezdzi na rowerze.

W tej chwili ma 2357 km na rowerku i byl dlugo liderem, dopoki nie dolaczyli emeryci tongue
Lider ma już 4319, kolejny m a 4279 km (tez emeryt).

Te grupy sa wprost stworzone dla emerytów wink

lupus #5864735 14/05/2013 20:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ten Twoj znajomy to Wojciech? Lider 10km? tongue

Ps. Panowie skasujcie swoje treningi na ktrych byl blad gps bo wtedy zabawa straci sens wink Ja tak zrobilem osttanio bo mialem rekord na 1km 2 z malym hakiem i 5km kolo 18 wink Teraz wszystkie staty mam realne tongue

Conrad #5864782 14/05/2013 20:30
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Lupus wyczyść skrzynkę wink

Conrad #5865402 15/05/2013 03:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale cisniecie na rekordy:D
Az glupio sie logować na endo

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
"Pamiętajmy, że kluczowe są akcenty. To na nich mamy się koncentrować i starać się wykonywać je w dobrej dyspozycji. Najważniejsze jednostki treningowe w treningu maratończyka zostały opisane TUTAJ. Często słyszę, że trzeba biegać ostrożnie, uważać na przetrenowanie, kontuzje. W moim mniemaniu wyniki mają Ci, którzy na tych kluczowych treningach naprawdę wypluwają płuca!" wink

i jak to rozumiesz?;)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
że trzeba zapierdalac by cos osiganac.... tak jak wszedzie wink

Lupus: ja tam nie widze by ktos dzisiaj na rekord biegal wink własnei same spokojne treningi tongue

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
że trzeba zapierdalac by cos osiganac.... tak jak wszedzie wink
ano, ale tylko NA AKCENTACH a nie na kazdym jednym treningu laugh a ile mozna maksymalenie zrobic akcentow tygodniowo tez trzeba wiedziec, kilometraz zwiekszac stopniowo w miare postepow a nie podwajac co tydzien laugh takie wyrywanie zdan z kontekstu jest niebezpieczne wink

Conrad #5865472 15/05/2013 04:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
niezly odzew na te nowe grupy, super piwo

Strona 18 z 34 1 2 16 17 18 19 20 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1