Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by deathguard
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by skoczek13
Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym?

Moim zadaniem właśnie tak będzie. Firmy zaczną stopniowo rezygnować z bonusów rejestracyjnych.

Jednocześnie nastąpi powrót do grania w naziemnych punktach. Gra w internecie staje się zbyt profesjonalna. Kiedyś to była rozrywka, teraz firmy są ogrywane. Wrócą do amatorów grających w punktach naziemnych.

zabawne jest to co piszesz, jaka profesjonalna ? skoro większośc także z tego forum to zwykli wtapiacze, tych co wygrywają jest niewielu, przecież w teorii bukmacher zawsze ma przewagę nad graczem(ta przewaga to marża), prosta matematyka, co by się nie działo bukmacher zawsze będzie zarabiał.

Wtapiacze są większością. To fakt. Ja rozmawiam tylko z profesjonalistami. To fakt. Nie odkryłaś Ameryki. To fakt.


Bonus: Unibet
Conrad #5938573 18/07/2013 08:58
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
normalnie nie pisze na forum tak czesto mimo iz mam z nim stycznosc mozna powiedziec dzien w dzien od 2002r....ale mam ostatnio salwe smiechu z roznymi bukami w jednym momencie.
mialem zagrane under 16.5 gema w meczu Barthel

skoczylo 6-2 4-3 i krecz i co....zaklad jako przegrany.


w zyciu bym nie pomyslal ze przy tym wyniku opcja przegrana moze wejsc w rachube..(zwrot lub wygrana chyba jest tu jedyna realna rzecza)


okazuje sie z dupy regulamin
Marcin R W przypadku wycofania, dyskwalifikacji lub zmiany nawierzchni w trakcie meczu, zakłady będą nieważne, chyba że nie jest możliwe, abu set i/lub mecz został został dokończony w naturalny sposób bez bezwarunkowego określenia wyniku tego rynku.

Np. (1) Set został przerwany na 4-4: zakłady na Powyżej/Poniżej 9,5 gemów lub mniej w secie zostaną rozliczone odpowiednio jako wygrane/przegrane, ponieważ w meczu rozegranych byłoby co najmniej 10 gemów; zakłady na Powyżej/Poniżej 10,5 gemów lub więcej, zostaną anulowane.


ktory jak czytam to jakby na poczekaniu zostal ustalony... generalnie lapy opadaja ze mozna miec zakald nie przegrany a mozna go przegrac!

Toread #5939819 19/07/2013 20:37
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Toread
W przypadku wycofania, dyskwalifikacji lub zmiany nawierzchni w trakcie meczu, zakłady będą nieważne, chyba że nie jest możliwe, abu set i/lub mecz został został dokończony w naturalny sposób bez bezwarunkowego określenia wyniku tego rynku.

Bardzo długie zdanie będące w sprzeczności z samym sobą tongue

Conrad #5944278 24/07/2013 22:27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
Wprowadziliśmy ważne zmiany dotyczące zasad hokeja na lodzie.

Z dniem 24.07.2013, następująca zasada będzie miała zastosowanie w przypadku zakładów hokeja na lodzie, postawionych na rozgrywki ligowe lub turnieje, z wyjątkiem meczów określonych jako klubowe lub międzynarodowe mecze towarzyskie:

Wszystkie zakłady zawierają dogrywkę/rzuty karne, chyba że podano inaczej.

Klubowe i międzynarodowe mecze towarzyskie nie zawierają dogrywki/rzutów karnych, chyba że podano inaczej.

Powyższa zmiana w zasadach nie ma wpływu na zakłady na NHL, NCAAH i AHL.

Szczegółowe informacje dostępne są na zakładce Zasady - Sporty.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet365

_Korver_ #5955787 04/08/2013 02:59
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Dindek
ma ktos jakis sposob na unikniecie limitow laugh stawki jakie poniekad mnie obchodza 500-2k zaklad, zawsze po kilku h limituja, nowy sprzet nie pomaga tongue ma ktos jakies pomysly?

kupuj używane konta, najlepiej takie kilkuletnie na minusie (a prawie każdy z amatorów jest pod kreską w długim okresie...).

Do tego nowy sprzęt + nowe IP i do miesiąca idzie pociągnąć.

korver gdzie szukasz potencjalnych dawcow daj znac na pw

ginciu #5955839 04/08/2013 03:28
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by _Korver_
Do tego nowy sprzęt + nowe IP i do miesiąca idzie pociągnąć.


A to po co ? sprzet z wyjątkiem karty sieciowej nie ma tu absoluntie nic do rzeczy.

Fognini #5960199 08/08/2013 17:37
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Bonusy rzucili. Ale niesprawiedliwe, ja mam tylko 25 % a moje dwa chomiki dostały 100 % ...

connor #5960212 08/08/2013 18:03
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
O to chodzi ! "Panie prezesie, dlaczego Kowalski na tym samym stanowisku zarabia więcej ode mnie ? A faktycznie, już piszę dla pana wniosek o podwyżkę. Nie, mnie tam starcza, panie prezesie - jemu zabrać !"

ginciu #5962150 09/08/2013 20:05
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by ginciu
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Dindek
ma ktos jakis sposob na unikniecie limitow laugh stawki jakie poniekad mnie obchodza 500-2k zaklad, zawsze po kilku h limituja, nowy sprzet nie pomaga tongue ma ktos jakies pomysly?

kupuj używane konta, najlepiej takie kilkuletnie na minusie (a prawie każdy z amatorów jest pod kreską w długim okresie...).

Do tego nowy sprzęt + nowe IP i do miesiąca idzie pociągnąć.

korver gdzie szukasz potencjalnych dawcow daj znac na pw
ja bym za sposob na unikniecie limitow mogl zaplacic laugh

Conrad #5962152 09/08/2013 20:08
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
dwa bonusy z jednego kompa chyba nie przejdzie?

Stasiu #5962153 09/08/2013 20:09
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Stasiu
dwa bonusy z jednego kompa chyba nie przejdzie?
zmienne ip + ccleaner na bonusy starcza, nie to postaw nowego windowsa , tez daje rade laugh

Stasiu #5962165 09/08/2013 20:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Stasiu
dwa bonusy z jednego kompa chyba nie przejdzie?

Chodzi Ci o bonus dla nowych (200zł)?

Conrad #5962188 09/08/2013 20:59
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
nie, te co teraz wysyłali. Kumpel nie korzysta, a ja chętnie bym przygarnął smile

Conrad #5965835 12/08/2013 07:01
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Można jakoś zrobić tak, żeby mi nie przysyłali na mój adres informacji o promocjach itp.?

Conrad #5966102 12/08/2013 22:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Mielisce kiedys przy wyplacie,z e skontaktuja sie z wami w celu ustalenie sposobu wyplaty (wplacalem dwoma roznymi sposobami) ?

Conrad #5968388 15/08/2013 01:16
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
dają jeszcze te bonusy lojalnościowe?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
jak masz odpowiedni obrót to dają, jakieś 20zł laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Originally Posted by LuisSuarez
dają jeszcze te bonusy lojalnościowe?

dzisiaj nic nie dostałem wink

Azazel #5968592 15/08/2013 02:24
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Azazel
jak masz odpowiedni obrót to dają, jakieś 20zł laugh


ja co jakis czas dostaje 200

Azazel #5968633 15/08/2013 02:35
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Azazel
jak masz odpowiedni obrót to dają, jakieś 20zł laugh


odpowiedni tzn ?

Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1