|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
z salamonem dajmy sobie spokoj
to drewno pokroju Kazka Wegrzyna tylko
troche przystojniejszy on grał na pomocy przed obroną. ma dobre długie piłki dokładnosć podania.Czyli to czego nie ma Glik i Szukała oni tylko wybijają a on ma potencjał rozegrania do przodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Robimy casting na środkowych obrońców. Kamiński,Celeban,Salomon. Wpisujcie sensownych kandydatów. Jest jeszcze ten Perquis - chwilowo chyba kontuzjowany. A z naszej ligi myślę, że wart sprawdzenia byłby Bieniuk. Bzyku kto ? Bieniuk ? z całym szacunkiem nie , za stary za wolny i za fajtłapowaty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
panowie ja proponuje na obrońców typy od expertów PS Jarosław Bieniuk, i Arkadiusz Głowacki Nie wchodźmy po raz kolejny do tej samej rzeki. Głowacki w kadrze był już próbowany i zawsze kończyło się spektakularną katastrofą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jakby był słaby Salamon albo nie miał potencjału to nie kupiłby go taki klub jak Milan, chyba ze chcecie uczyc włochów scoutingu ta a w genoi nie gra bo sie trener uwzial a tego nie wiem staram sie najlogiczniej myslec, poczatek sezonu dopiero zreszta moze zacznie grywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
to był czasy Wałdoch,Hajto,Jacek Zieliński,Kłos,Żewłakow  ehhh było minęło
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
panowie ja proponuje na obrońców typy od expertów PS Jarosław Bieniuk, i Arkadiusz Głowacki Nie wchodźmy po raz kolejny do tej samej rzeki. Głowacki w kadrze był już próbowany i zawsze kończyło się spektakularną katastrofą. Nie no chłopy oczywiście żartuje, to typy Expertów Polsatu Sport podane też pół żartem pół serio
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
dajcie spokój obronie , to musi być przede wszystkim zgrana formacja bo niezaleźnie od klasy graczy jak mają dwa mecze zagrane ze sobą to wychodza takie kwiatki jak dziś ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bieniuk hehe
jeszcze tylko buzala na szpice
i mistrzostwo swiata nasze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
to był czasy Wałdoch,Hajto,Jacek Zieliński,Kłos,Żewłakow  ehhh było minęło nooo 0:2 , 0:4 i mecz o honor ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ja widzę progres a to ,że wprowadził do gry Sobotę , Klicha i Zielińskiego też źle o nim nie świadczy . No chyba ,że przyjdzie ktoś pokroju co najmniej Capello lub Hiddinka Pewnie że jest progres. W ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata zajęliśmy 5 miejsce na 6 drużyn. Obecnie zajmujemy 4 miejsce i o ile Mołdawia nie namiesza to je utrzymamy. Idziemy ku lepszemu, przecież to widać gołym okiem. Chłopie, kraj liczący prawie 40 mln mieszkańców i nie można zrobić jednej porządnej drużyny? Niemcy mają prawie 80 mln ludzików a składów mają 3 jak nie 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
to był czasy Wałdoch,Hajto,Jacek Zieliński,Kłos,Żewłakow  ehhh było minęło nooo 0:2 , 0:4 i mecz o honor ... o Eliminacjach do MŚ pisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
to był czasy Wałdoch,Hajto,Jacek Zieliński,Kłos,Żewłakow  ehhh było minęło nooo 0:2 , 0:4 i mecz o honor ... dzis tam gdzie byli oni to tylko na konsolach mozna sobie pograc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przeciez sobota klich czy zielinski to nie pomysly waldka
dostal to na tacy podane przez dziennikarzy/opinie publiczna
bez jaj
sobote w aktualnej formie to by powolala nawet myszka miki z asystujacym kaczorem donaldem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
my nie mamy reprezentacyjnych obrońców  niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ja widzę progres a to ,że wprowadził do gry Sobotę , Klicha i Zielińskiego też źle o nim nie świadczy . No chyba ,że przyjdzie ktoś pokroju co najmniej Capello lub Hiddinka Pewnie że jest progres. W ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata zajęliśmy 5 miejsce na 6 drużyn. Obecnie zajmujemy 4 miejsce i o ile Mołdawia nie namiesza to je utrzymamy. Idziemy ku lepszemu, przecież to widać gołym okiem. Chłopie, kraj liczący prawie 40 mln mieszkańców i nie można zrobić jednej porządnej drużyny? Niemcy mają prawie 80 mln ludzików a składów mają 3 jak nie 4 jakos tak qrwa co najmiej od '82 roku nie bardzo się udaje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Hajto tydzien temu w cafe futbol mówił,ze dla niego Szukałą to jest wybijacz plusem jest jego wzrost.Miał racje.Dzisiaj rozegranie zaczyna się od obrońców a u nas są wybijacze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
naturalizujmy ashleya cola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
my nie mamy reprezentacyjnych obrońców  niestety oprócz piszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
to był czasy Wałdoch,Hajto,Jacek Zieliński,Kłos,Żewłakow  ehhh było minęło nooo 0:2 , 0:4 i mecz o honor ... dzis tam gdzie byli oni to tylko na konsolach mozna sobie pograc zgoda ale do zestawu Żmuda , Putek ,Wójcicki ,Dziuba , Wdowczyk , Majewski to im trochę brakowało
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|