|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ktoś mi wyjaśni czemu ludzie [ew. gimbaza i wszelkie jej póżniejsze odłamy umysłowe] się tak jarają Fight Clubem ?
Obejrzałem ostatnio i jakoś nijak mnie nie "porwało".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Też mnie zdziwiło jak ten film takie oceny zbiera. Mocny szit. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ktoś mi wyjaśni czemu ludzie [ew. gimbaza i wszelkie jej póżniejsze odłamy umysłowe] się tak jarają Fight Clubem ?
Obejrzałem ostatnio i jakoś nijak mnie nie "porwało". Gimbaza? Film z 1999... kwestia gustu, ale ocena 8,8 nie wzięła się z kosmosu. Nie podoba ci się film, wystaw 2, ale to co napisałeś wyżej świadczy tylko o twojej ignorancji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
do takich filmow trzeba dorosnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
a nowa seria homeland sie podoba? Carrie jak zwykle na maxa z choroba psychiczna Totalnie zapomniałem o tym serialu, ale to chyba dlatego, że 2 seria mi się już tak nie podobała. Mogli to skończyć w 2 seriach i byłby serial cud, miód i malina. Postać Carrie imo bardzo dobra, czego nie mogę powiedzieć o Brodym. Będzie trzeba zgrać i zobaczyć co tam scenarzyści nawywijali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Propo tego, co kogo jara, a co nie  Pamiętam, jak kiedyś szedłem ze swoim współlokatorem ze stancji popykać w piłę do jego znajomych. W czasie przechadzki jakoś zeszło na tematy filmowe i jarałem się Pulp Fiction - że kultowy, że Tarantino, że tekstów to na pamięć można się uczyć, itp itd. Mój koleś patrzy się na mnie i mówi, że chyba mnie pojebało, bo to gówno. Co lepsze, dodaje jeszcze, co by nic na ten temat nie mówić przy jego znajomych, bo się będą ze mnie śmiać.Heh, dumam sobie wtedy, kierwa, do kogo to ja idę Ot, gusta i guściki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
a nowa seria homeland sie podoba? Carrie jak zwykle na maxa z choroba psychiczna Totalnie zapomniałem o tym serialu, ale to chyba dlatego, że 2 seria mi się już tak nie podobała. Mogli to skończyć w 2 seriach i byłby serial cud, miód i malina. Postać Carrie imo bardzo dobra, czego nie mogę powiedzieć o Brodym. Będzie trzeba zgrać i zobaczyć co tam scenarzyści nawywijali. Druga seria nie była zła, fajnie się skończyło  Ostatnio nadrobiłem zaległości, obejrzałem te 5 odcinków i coś w końcu zaczyna się dziać, gdyż początek trzeciego sezonu drętwy. Jestem ciekaw jak to dalej będzie wyglądało. Dziś wystartowałem z House of Cards. Obejrzałem dwa odcinki, będę pewnie dalej to oglądał bo zapowiada się przyjemnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
House of Cards jak najbardziej polecam. Pozyczki w wbk zdecydowanie mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Propo tego, co kogo jara, a co nie  Pamiętam, jak kiedyś szedłem ze swoim współlokatorem ze stancji popykać w piłę do jego znajomych. W czasie przechadzki jakoś zeszło na tematy filmowe i jarałem się Pulp Fiction - że kultowy, że Tarantino, że tekstów to na pamięć można się uczyć, itp itd. Mój koleś patrzy się na mnie i mówi, że chyba mnie pojebało, bo to gówno. Co lepsze, dodaje jeszcze, co by nic na ten temat nie mówić przy jego znajomych, bo się będą ze mnie śmiać.Heh, dumam sobie wtedy, kierwa, do kogo to ja idę Ot, gusta i guściki. pewnie są, ale w tym wypadku powinieneś zmienić kolegę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Witam. Mam sprawę do rozwiązania  Chodzi o film...najprawdopodobniej z początku lat 90-tych. Jedyne co pamiętam to była walka o wodę (coś na zasadzie jak w Mad Max o benzyne)Ludzie z pewnej grupy chodzili w białych ciuchach. Niestety nic więcej nie pamiętam. Czy ktoś może coś kojarzy ? Mało informacji ale tylko tyle pamiętam. Film widziałem właśnie w latach 90. Mam nadzieję, że ktoś "odnajdzie" tytuł  . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174 |
"Tank Girl" z Naomi Watts?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
"Tank Girl" z Naomi Watts? Sprawdziłem, również nie. W roli głównej był facet. Jak dobrze pamiętam był obóz broniony właśnie przez ludzi w białych ubraniach. W jednej ze scen w tym obozie powiesili jakiegoś gościa który coś zmajstrował. Wiem, że to nie za dużo informacji. Jakoś mi się ten film przypomniał i chętnie obejrzałbym go ponownie po tylu latach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Być może ten film był z lat 80. Oglądałem go na kasecie video  To były czasy gdy można było się wymieniać na giełdach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Seksmisja Machulskiego! Nie  - Chociaż tam również biały w modzie był - A i chłopaki na sucharze i w poszukiwaniu wody i nie tylko non stop z myslami walczyli To moze  - Stalowy świt (1987)  A jak nie ten: To trzeba bedzie waćpanny "Wodzianki" od Wojewódzkiego sie spytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
A tak przy okazji cos w podobnych klimatach "Made In Poland" O-bi, o-ba: Koniec cywilizacji(1984) Nie widziałem trzeba bedzie, bedzie, przy okazji zarzucić na ekran 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakies dobre nowe seriale ktore ruszyly jesienia w USA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Seksmisja Machulskiego! Nie  - Chociaż tam również biały w modzie był - A i chłopaki na sucharze i w poszukiwaniu wody i nie tylko non stop z myslami walczyli To moze  - Stalowy świt (1987)  A jak nie ten: To trzeba bedzie waćpanny "Wodzianki" od Wojewódzkiego sie spytać  to również nie ten film 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jeśli ktoś lubi skandynawskie kryminały, nie przeszkadza mu, że każdy odcinek ma formę filmu telewizyjnego i trwa ok. 90 minut, to może obejrzeć serię Arne Dahl
a dla miłośników brytyjskich mini-seriali
"Case Histories" i "The Bletchley Circle"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|