Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 29 1 2 6 7 8 9 10 28 29
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Ktoś mi wyjaśni czemu ludzie [ew. gimbaza i wszelkie jej póżniejsze odłamy umysłowe] się tak jarają Fight Clubem ?

Obejrzałem ostatnio i jakoś nijak mnie nie "porwało".

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Też mnie zdziwiło jak ten film takie oceny zbiera.

Mocny szit. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by Ludwiczek
Ktoś mi wyjaśni czemu ludzie [ew. gimbaza i wszelkie jej póżniejsze odłamy umysłowe] się tak jarają Fight Clubem ?

Obejrzałem ostatnio i jakoś nijak mnie nie "porwało".
Gimbaza? Film z 1999... kwestia gustu, ale ocena 8,8 nie wzięła się z kosmosu. Nie podoba ci się film, wystaw 2, ale to co napisałeś wyżej świadczy tylko o twojej ignorancji.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
do takich filmow trzeba dorosnac.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by kazow
a nowa seria homeland sie podoba? Carrie jak zwykle na maxa z choroba psychiczna
Totalnie zapomniałem o tym serialu, ale to chyba dlatego, że 2 seria mi się już tak nie podobała. Mogli to skończyć w 2 seriach i byłby serial cud, miód i malina. Postać Carrie imo bardzo dobra, czego nie mogę powiedzieć o Brodym. Będzie trzeba zgrać i zobaczyć co tam scenarzyści nawywijali.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Propo tego, co kogo jara, a co nie smile
Pamiętam, jak kiedyś szedłem ze swoim współlokatorem ze stancji popykać w piłę do jego znajomych. W czasie przechadzki jakoś zeszło na tematy filmowe i jarałem się Pulp Fiction - że kultowy, że Tarantino, że tekstów to na pamięć można się uczyć, itp itd. Mój koleś patrzy się na mnie i mówi, że chyba mnie pojebało, bo to gówno. Co lepsze, dodaje jeszcze, co by nic na ten temat nie mówić przy jego znajomych, bo się będą ze mnie śmiać.Heh, dumam sobie wtedy, kierwa, do kogo to ja idę laugh
Ot, gusta i guściki.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by kazow
a nowa seria homeland sie podoba? Carrie jak zwykle na maxa z choroba psychiczna
Totalnie zapomniałem o tym serialu, ale to chyba dlatego, że 2 seria mi się już tak nie podobała. Mogli to skończyć w 2 seriach i byłby serial cud, miód i malina. Postać Carrie imo bardzo dobra, czego nie mogę powiedzieć o Brodym. Będzie trzeba zgrać i zobaczyć co tam scenarzyści nawywijali.
Druga seria nie była zła, fajnie się skończyło wink
Ostatnio nadrobiłem zaległości, obejrzałem te 5 odcinków i coś w końcu zaczyna się dziać, gdyż początek trzeciego sezonu drętwy. Jestem ciekaw jak to dalej będzie wyglądało.

Dziś wystartowałem z House of Cards. Obejrzałem dwa odcinki, będę pewnie dalej to oglądał bo zapowiada się przyjemnie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
House of Cards jak najbardziej polecam. Pozyczki w wbk zdecydowanie mniej wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by -Adrian-
Propo tego, co kogo jara, a co nie smile
Pamiętam, jak kiedyś szedłem ze swoim współlokatorem ze stancji popykać w piłę do jego znajomych. W czasie przechadzki jakoś zeszło na tematy filmowe i jarałem się Pulp Fiction - że kultowy, że Tarantino, że tekstów to na pamięć można się uczyć, itp itd. Mój koleś patrzy się na mnie i mówi, że chyba mnie pojebało, bo to gówno. Co lepsze, dodaje jeszcze, co by nic na ten temat nie mówić przy jego znajomych, bo się będą ze mnie śmiać.Heh, dumam sobie wtedy, kierwa, do kogo to ja idę laugh
Ot, gusta i guściki.
pewnie są, ale w tym wypadku powinieneś zmienić kolegę wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Witam. Mam sprawę do rozwiązania wink Chodzi o film...najprawdopodobniej z początku lat 90-tych. Jedyne co pamiętam to była walka o wodę (coś na zasadzie jak w Mad Max o benzyne)Ludzie z pewnej grupy chodzili w białych ciuchach. Niestety nic więcej nie pamiętam. Czy ktoś może coś kojarzy ? Mało informacji ale tylko tyle pamiętam. Film widziałem właśnie w latach 90. Mam nadzieję, że ktoś "odnajdzie" tytuł smile. Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wodny świat z costnerem?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Roger #17
wodny świat z costnerem?
nie

Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
"Tank Girl" z Naomi Watts?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by petelek
"Tank Girl" z Naomi Watts?
Sprawdziłem, również nie. W roli głównej był facet. Jak dobrze pamiętam był obóz broniony właśnie przez ludzi w białych ubraniach. W jednej ze scen w tym obozie powiesili jakiegoś gościa który coś zmajstrował. Wiem, że to nie za dużo informacji. Jakoś mi się ten film przypomniał i chętnie obejrzałbym go ponownie po tylu latach.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Być może ten film był z lat 80. Oglądałem go na kasecie video wink To były czasy gdy można było się wymieniać na giełdach laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Seksmisja Machulskiego! Nie hmm - Chociaż tam również biały w modzie był - A i chłopaki na sucharze i w poszukiwaniu wody i nie tylko non stop z myslami walczyli mad

To moze hmm - Stalowy świt (1987) grin

A jak nie ten: To trzeba bedzie waćpanny "Wodzianki" od Wojewódzkiego sie spytać tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
A tak przy okazji cos w podobnych klimatach "Made In Poland" O-bi, o-ba: Koniec cywilizacji(1984) Nie widziałem trzeba bedzie, bedzie, przy okazji zarzucić na ekran cool

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jakies dobre nowe seriale ktore ruszyly jesienia w USA?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Napo
Seksmisja Machulskiego! Nie hmm - Chociaż tam również biały w modzie był - A i chłopaki na sucharze i w poszukiwaniu wody i nie tylko non stop z myslami walczyli mad

To moze hmm - Stalowy świt (1987) grin

A jak nie ten: To trzeba bedzie waćpanny "Wodzianki" od Wojewódzkiego sie spytać tongue
to również nie ten film frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
jeśli ktoś lubi skandynawskie kryminały, nie przeszkadza mu, że każdy odcinek ma formę filmu telewizyjnego i trwa ok. 90 minut, to może obejrzeć serię Arne Dahl

a dla miłośników brytyjskich mini-seriali

"Case Histories" i "The Bletchley Circle"

Strona 8 z 29 1 2 6 7 8 9 10 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1