Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 27 1 2 3 4 26 27
Platini #6116448 31/12/2013 22:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Ostatni trening w tym roku zaliczony - jutro już jedziemy na nowe konto.
Mijający rok pod względem biegowym był dla mnie bardzo udany - przede wszystkim dlatego, że udało mi się systematycznie "trenować" wink
Zdarzyło się też kilka startów w zawodach, padły pierwsze życiówki, nie ominęły mnie też pierwsze kontuzje.
Ogólnie po trochu wszystkiego, emocje zarówno pozytywne jak i negatywne ale finalnie jest wola i ochota by walczyć dalej, a to najważniejsze.

Na przyszły rok specjalnych celów sobie nie stawiam. Jeśli zdrowie dopisze to napewno będę chciał wystartować w jakiejś "połówce". Poza tym systematyczny trening, nabijanie kilometrów, poprawa kondycji i zdrowia w ogóle. Bardziej świadome odżywianie i zaczepienie się w końcu o jakiś sensowny plan treningowy.

Wam, drodzy koledzy z biegowych ścieżek, życzę spełnienia w Nowym Roku marzeń zarówno tych biegowych jak i niebiegowych, wszelkiej pomyślności i banana na twarzy każdego dnia. Oby temat nam się rozwjał, biegaczy przybywało, a kolejne dni mijały bez urazów i kontuzji. Zdrówko piwo

Bonus: Unibet
Platini #6116454 31/12/2013 22:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
lupus, to nie była zjeba wink Zwyczajna chęć zarobienia na Twoich peffach, szkoda bo się nie udało. Jednak chyba zdawałeś sobie sprawę, że przy mocniejszym roztrenowaniu byłem w stanie z tym polecieć tongue
Co do 33 mil - nie było szans na tych świrów, cieszy jednak i tak miejsce które cyknąłem bo nie spinałem się na to, biegałem co trzeba było.

Dziś świetnym biegiem zakończyłem udany rok. Nie chciało się kończyć. Był czas na zastanowienie się nad tym co ten rok przyniósł, nad nowymi planami.
Jeśli chodzi o sezon uważam, że był udany. Obyło się bez poważnych kontuzji, wyniki przyzwoite więc nie ma do czego się przyczepić. Plany na następny sezon są śmiałe. Będzie u mnie sporo zamieszania, lecz wierzę, że zdołam zrealizować większość z tego co pod bieganie sobie zaplanowałem.

Vendetta - dziękuję smile Doskonale wiesz za co. Bez Twojej pomocy z pewnością nie byłoby takich wyników. Życzę Ci byś jak najszybciej wrócił na biegowe ścieżki piwo
Mam nadzieję, że nie zmieniłeś co do mnie zdania wink

lupus piwo za całokształt.

Dziękuję również całej reszcie z zacnego grona za walkę na trasach, życzę w Nowym Roku poprawy życiówek, no i przede wszystkim by omijały Was kontuzję smile

NAJlepszego toast

Platini #6117385 02/01/2014 19:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nowy Rok i trzeba od nowa grupy zakladac...

Wyniki najszybszej mili:
Podstawek
Fechnerinho
Kukis

Najwiecej km na Jesien:

Platini 582,55 km
Podstawek 465.41 km
Fechnerinho 379,93 km

Najwiecej km w grudniu:

Platini 211,72 km
Podstawek 202.64 km
Kaka 114.64 km

W styczniu popykamy na aktywne minuty.

Całoroczna grupe na ilosc km skosił Platini (jedyny, ktoremu pękło 2 k piwo ), potem McKracken i Vendetta (byłoby srebro gdyby sie obrazil kilka razy na komorke wink )
Tuż za podium Szpak, ja, Podstawek, Marzano, Fechnerinho, Jerome, Kaka, Koski, jbrach, qbasmuggy, daveko, Kukis, Radeke.

Lacznie 26 osob w grupie, choc niektorzy sezon skonczyli juz dawno, gdzies tak w okolicach wiosny tongue
Regularnie w grupach krotszych przewija sie 14-15 osob.
Rok temu grupa caloroczna miala 15 osob lacznie, rosniemy w siłe wink

Na piątkę najszybszy Vendetta, Szpak i Platini.
Na dyche najszybszy Vendetta, Podstawek i Szpak.
Na połówce Platini, Vendetta i Szpak.

Na rowerach najwiecej ja, Skiper i Jerome.

33 mile na Strava ukonczylo 25 Polakow, od nas Platini, McKracken oraz Podstawek. Siła boks

W naszej grupce najwiecej nastukał w poprzednim tygodniu Platini (67 km), Podstawek (39 km) i McKracken (36,2)
Najdluzej trenowal Platini (prawie 6 h), Mckracken i Podstawek.
Najwyzej podbiegali Lupus, Mckracken, qbasmuggy.
Najdluzszy dystans McKracken -20,4 km. (jbrach nie zgral tego 30 km biegu)
Najszybsze tempo treningow Platini.


Wbijać:
http://www.strava.com/challenges/prove-it-run
http://www.strava.com/challenges/strava-races-10k-1
http://www.strava.com/challenges/strava-races-half-marathon-1 - tu trzeba machnac w styczniu polowke.

Platini #6117389 02/01/2014 19:52
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Platini pozamiatal, gratki smile


Platini #6117396 02/01/2014 19:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A Ty?

Platini #6117420 02/01/2014 20:12
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a ja nie laugh

ja slabizna straszna, pod koniec roku pochodizlem na silke, ale nie wpisywalem juz tego w endo i potem znowu w grudniu przerwa. Niestety cos ze mna nie tak.

Chcialbym powalczyc w tym roku w sekcji rowerowej, bo bieganie sobie odpuszczam.

Platini #6117581 02/01/2014 22:32
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jakieś patenty na bule kręgosłupa?coś mnie napierdala od prawej strony na samym dole.nie jest to jakiś ból który nie pozwolił by pobiegać, ale jest odczuwalny od dłuższego czasu.

Platini #6117582 02/01/2014 22:33
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
bóle omg

Platini #6117603 02/01/2014 23:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Od biodra idzie. Mialem podobny uraz. Idz do fizjo, samo nie przejdzie.

lupus #6117634 02/01/2014 23:54
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by lupus
Od biodra idzie. Mialem podobny uraz. Idz do fizjo, samo nie przejdzie.
chyba mam coś podobnego, rzeczywiście nie lekceważyć tego?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Także gratuluje wszystkim bioracym udzial w naszych rywalizacjach smile Szczegoolnie Platiniemu za wytrwalosc w ciezkich treningach piwo
Tylko on wie jak to czasami męczy psyche, ale za to jaka pozniej radość z rezultatów smile Jesli chodzi o wyniki, to reszta na razie daaaleko w tyle tongue ( bez urazy bo wiadomo, że kazdy ma inne priorytety i nie kazdy biega dla wynikow)
Patrzac na treningi innych mysle ze,Podstawek dobrze rokuje ale robi o wiele za ma mało km zeby zbilizyc się do w czasów Platiniego czy moich z 2013 wink Szpak tez ma predyspozycje ale za to regularnosc slabiutka zeby cos poprawic wink

Jesli chodzi o mnie to ten sezon przeznaczam na straty i jesli wezme udzial w jakichkolwiek zawodach to pewnie dopiero pod koniec 2014 smile
Przypadek mojej kotuzji idealnie opisuje ten artykul - http://www.runtheworld.pl/2013/04/madry-biegacz-po-szkodzie-czyli-moja.html
PRzez ostatnie 2 miesiace przebeiglem jakos 10km i kazdy trening konczyl się bólem. Do tej pory jeszcze z tego nie wyszedlem, takze nawet nei chce mi sie myslec w jakiej formie moge teraz byc laugh PRzytylem 4,5kg i duzo chodze na silke bo bez sportu to bym chyba umarl calkiem wink
W nowym roku zycze wszystkim spelnienia marzen - tych osobistych i sportowych smile
Jak wróce do bieganai to dam Wam znac, choc jaksi czas temu popsul mi się dotyk w telefonie, a w zastepczym nie mam mozliwosci zainstalowania endo.
Pozdro

Platini #6117833 03/01/2014 03:10
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Rzadko się wpisuje, bo dużo obowiązków innych ale śledzę temat. Gratuluję wszystkim którzy regularnie biegają.

Rok temu o tej porze dorobiłem się kontuzji kolana, ale chyba już jest z nim ok, więc mogę zacząć nadrabiać stracony rok.

Kukis #6117842 03/01/2014 03:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
pameitam Kukis, że zkalad przegrales ze do konca roku zejdziesz ponizej 40 min tongue
Ps powodzenia i oby kontuzje juz Cie nie łapaly smile to najwazniejsze!

Platini #6117879 03/01/2014 04:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
zycze wszystkim poprawienia wynikow i bezkontuzyjnego 2014go smile grupa nam sie rozrosla, duzo poprawionych zyciowek - tak trzymac! piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Czas rozliczyć się z moich zeszłorocznych postanowień:

Originally Posted by radeke 31/12/2012 18:26 napisał
- udział w półmaratonie mam nadzieję, że warszawskim w marcu (w zależności od stanu kolana, przy okazji rezonans i próba naprawienia)
1/1 - udany, satysfakcjonujący debiut,
1/1,
0,5/1 - operację udało się przebyć, na razie brak pełnego zadowolenia z jej przeprowadzenia, nadal pojawiają się bóle w kolanie, zwłaszcza przy dłuższym bieganiu, mam nadzieję, że to jeszcze dojdzie do odpowiedniego stanu
- solidne przygotowanie do marcowego biegu, treningi co dwa, max 3 dni 1/1 nie było odpuszczania
- run4ryki w sierpniu i pobicie rekordu na 10km (50,43) 0/1 po operacji nie mogłem jeszcze biegać, zaangażowanie w organizację
- udział w dwóch połówkach (poza połówką warszawską) 0/2 nie było szans po operacji
- ogólnie przebiegnięcie przynajmniej 100 km w zawodach. 0/1 jw

Do planów na 2013 dopisuję:
- po zakończeniu obecnej umowy zakupić telefon, który będzie miał opcję zainstalowania endo i dołączyć do elitarnej grupy mecz.pl 1/1 jak wszyscy przekonywali endo motywuje, tylko lupus heretyk do stravy przekonuje

4,5/9 źle nie jest zwłaszcza, że udało zająć się zniszczonym już od ciągłego obciążania kontuzjowanego kolana. Niestety ból jest dalej, mam nadzieję, że to tylko kwestia dalszej pracy a nie jakiegoś tam urazu. Dodatkowo, najprawdopodobniej przez nierówne obciążanie nóg podczas biegu, boli mnie już od jakiegoś miesiąca dół piszczela nad kostką z przodu i wcale nie mogę sobie z tym poradzić frown


Postanowienia:
1) pobicie rekordu w półmaratonie (01:44:06) i jako, że pod choinkę dostałem opłacony udział w BMW Półmaraton Praski to tam głównie będę celował
2) pobicie rekordu 10km (00:45:47 nieatestowany) - tym razem już na atestowanej podczas OWM (pakiet również już opłacony, korzystając z niższego wpisowego wink )
3) na każdym GP zBiegiemNatury, w których uda się wziąć udział walka o lepszy czas niż na poprzednich zawodach (na razie - 00:28:06
00:24:54
00:24:24)
4) walka o doprowadzenie nóg do bezbolesnego biegania
5) udział w ciekawych biegach, dalsze zbieranie medali i koszulek do kolekcji grin

Panowie ja z kolei na nowy rok życzę - Duuuużo Zdrowia, bo znając Wasze zaangażowanie wiem, że nikt z Was nie odpuści smile

A dla siebie, aby w końcu można było biegać bez żadnego bólu...

Lupusowi zaś życzę, aby znajdował czas i dla kota

[Linked Image from scontent-b-vie.xx.fbcdn.net]

Platini #6118853 04/01/2014 07:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Brawo radeke, zrobiles naprawde imponujacy postep po operacji, gratulacje!
Z tego co pamietam, planowalem poprawe zyciowek na 5k, 10k, 10 mil i polowke i dzieki rozsadnemu treningowi udalo sie zbic piatke z 23:xx na 20:xx, dyche z 48:xx na 43:xx, 10 mil z 1:31 na 1:16, a w polowce ostatecznie nie wystartowalem ale czas w okolicach 1:45-1:40 byl do zrobienia smile
Na ten rok znowu w planie poprawa na wszystkich tych dystansach, dodatkowo zamierzam przeprosic sie w koncu z rowerem (lupus sie ucieszy zapewne wink ), trzymajcie kciuki smile
Ps kukis milo widziec Cie znowu w akcji, powodzenia!

Platini #6118856 04/01/2014 08:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
A propos rokowan, podstawek i szpaku wydaja sie byc typem szybkosciowym i najprawdopodobniej machna konkretne wyniki na 5k i 10k bez trzepania duzej ilosci kilometrow, tylko pozazdroscic smile platini, zlamanie 1:30 w polowce to tylko kwestia czasu, z treningu wnioskuje, ze szykujesz sie na maraton, powodzenia smile

Platini #6118887 04/01/2014 14:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W zasadzie, mozna zapytac.
Czy jest ktos kogo jeszcze nic nie bolalo lub nie boli? wink

lupus #6118904 04/01/2014 15:54
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Lupus, bo wyjdzie że sami masochiści w temacie wink

ps. McK dzięki, ale to jeszcze za mało, trzeba walczyć dalej smile

Platini #6118908 04/01/2014 16:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie mam nic do endo przeciez, sam naklanialem wiele osob do niego, bo jest najpopularniejsze. Ale Strava ma wiele plusow. Mozna przeciez korzystac z kilku portali jednoczesnie.

Masz teraz ta grupe sponsorowana przez Powerade - grupa na test coopera.

Wczoraj gosc na 1 miejscu w 12 min mial wynik 10 km smile
Drugi na liscie nieco ponad 7.
Oboje juz usunieci.
Wieczorem na 1 miejscu wisial gosc z wynikiem 8 km, teraz tez go juz nie ma. Jest za to gosc z wynikiem ponad 13 km laugh
Normalnie banda iodtiow.

To tylko przyklady z top3.
Czesc osob robi to celowo, czesc ma zwis gpsa.
Jest wiele fajnych grup rozwalanych przez takich debili np grupy na godziny treningowe czy na kcal.
Wchodzisz na goscia z topu a ten robi 8-10 treningow dziennie. Ludzie biegaja, plywaja, jezdza, cwicza na silce, gimnastyka i jeszcze znajduja czas aby wedrowac blush

Wcyhodzi, ze jedynymi grupami sa grupy prywatne z mala iloscia czlonkow jak np nasze, gdzie kazdy zna swoje mozliwosci, moze poscigac sie z innymi, ale robi to z glowa, bez cisnienia itp

Strona 2 z 27 1 2 3 4 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1