|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Panowie, Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiś dobry program???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Witam
Zna ktoś jakieś strony o turystyce, podróżowaniu gdzie ludzie wrzucają opisy wycieczek na których byli, zdjęcia ogólnie żeby były jakieś przydatne informacje o danym kraju, regionie
Głównie chodzi mi o europe http://gdziewyjechac.pl/Wędrowne Motyle wymiatają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Panowie, Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiś dobry program??? https://translate.google.pl/ ? zawsze coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
ok, sorry, chodziło o offline 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
gnacik/inni czy montujesz/cie filmy z GP ? Coś prostego w obsłudze ktoś poleci, tak aby można było poskładać kilka w jedną całość, poprzeplatać to zdjęciami, wrzucić jakieś slow motion i podłożyć jakąś nutkę ? Dopiero zaczynam zabawę także dajcie jakieś rady/poradniki/instruktaże onlinowe proszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Mam prośbę w tym samym temacie. Poszukuję programu który przyspawa mi trwale i w prosty sposób napisy (tłumaczenie) do filmu. Szukałem, ale z tego co zrozumiałem trafiłem tylko na takie, które obsługują tylko .avi (mi zależy również na .mkv i .mp4) Najlepiej oczywiście freeware albo przynajmniej łatwo osiągalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Panowie potrzebuje opinie o samochodzie Audi A3 2.0 benzyna 2007 rok. Mial ktos przyjemnosc jezdzic ? Jak sie silnik sprawuje? Ogolnie zachowanie na drodze, takie podstawowe informacje ktore mi pomoga. Szukam w necie ale opinie jakies stare. Dodam jeszcze ze auto w automacie. Z góry dzieki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
@radeke - Ja używam Adobre Premiere oraz After Effects do efektów, program niestety jest płatny. Ale jak chcesz coś prostego to na YouTube masz webowy program do prostego montażu. Obsługi nauczysz się w kilka minut :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
witam, mam pytanie do expertow odnosnie squasha, ponizej obrazek pomocniczy  A wiec dla kogos jest punkt dla odbijajacego czy drugiej osoby, jesli odbijajacy tak uderzy pilke ze ta odbijajac sie od sciany wracajac przeleci w ogole na zewnatrz sali, bo zakladam ze ta scianka na przeciw scianki o ktora sie odbija ma tam np 2 metry wysokosci a potem do sufitu nei ma nic. JEsli ktos wie i ma do tego jakies potwierdzenie z regulaminu to bylbym wdzieczny [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707 |
Włochate, ale jednocześnie nie istnieje. Poszukiwane zarówno żywe jak i martwe. Zamknięte w zatrutym pudełku, ratowane przez swojego mordercę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Orientujecie się panowie czy gdzie najlepiej wyszukać (przez neta , jakieś agencje) mieszkania do remontu w Warszawie, chciałbym kupić jakąś kawalerkę a że sam zajmowałem się remontami liczę że na takiej opcji wyjdę najlepiej , bo koszt robocizny minimalny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
witam, mam pytanie do expertow odnosnie squasha, ponizej obrazek pomocniczy  A wiec dla kogos jest punkt dla odbijajacego czy drugiej osoby, jesli odbijajacy tak uderzy pilke ze ta odbijajac sie od sciany wracajac przeleci w ogole na zewnatrz sali, bo zakladam ze ta scianka na przeciw scianki o ktora sie odbija ma tam np 2 metry wysokosci a potem do sufitu nei ma nic. JEsli ktos wie i ma do tego jakies potwierdzenie z regulaminu to bylbym wdzieczny [ Linked Image] Jeżeli piłka przekroczy dowolną linię autową, traci się punkt. W tym przypadku odbijający zagrywa w aut, więc on traci punkt. Przynajmniej według http://www.squash3miasto.pl/Zasady-gry/zasady-gry-squash.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Witam. Moje pytanie pewie wyda sie dziwne ale może ktos będzie wiedział o co chodzi. A wiec tak. Od 2 dni w kuchni pojawiają mi się...muchy. I to takie dosyc spore. Najlepsze jest to,ze gdy mam otwarte okno nie ma ich. Gdy zamkne i zrobie się cieplej to na oknie pojawiaja się. I to kilka a nawet kilkanaście. Skad one kurwa sie biorą?? Od razu mówie,ze nie mam śmieci na podłodze itp. Jest możliwosc aby wlatywały przez kratke wentylacyjną??(mam taką w kuchni właśnie) To sie dzieje tylko w kuchni. W pokojach nie mam takiego kłopotu. Kurcze najlepsze,że właśnie od 2 dni tak jest. Jest to denerwujące,że takie muszyska mi latają. Jak ktoś ma jakiś pomysł skąd i jak sie pozbyc z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mogły się gdzieś zagnieździć - np. w słoiku itp. Jak się pozbyć? 1. Zrobić porządek w szafkach, szufladach, w szparach itp. 2. Kupić lepy na muchy albo trutki (np. w kształcie księżyca - wystarczy, że mucha dotknie i pada) 3. Wpuścić pająki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405 |
witam potrzebuje pomocy ! Albowiem potrzebuje osoby ktora za jakas oplata napisalabymi list do pracodawcy po Angielsku w ktorym wytlumaczyla by mu problemy i sytuacje w ktorej sie obecnie znalazlem nic wiele nie skomplikowanego ale chcialbym zrobic to dobrze i bez wiekszych bledów stylistycznych a ze nie pisalem takich rzeczy wogole to wolabym jakby ktos by mi pomogl w przygotowaniu tego. Jakby ktos sie czul na silach to niech odezwie sie na priv to pogadamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88 |
no tak czesiek.... z angielskim problemy, z polskim problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405 |
ale za to mam fantazje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Ma ktoś albo wie gdzie obejrzeć dzisiejsze Cafe futbol...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Panowie potrzebny tytuł piosenki gdzie w refrenie są strzały z broni , jak dobrze kojarzę piosenka z gatunku rap/rock made in USA. Mam tytuł na końcu języka ale nie mogę przypomnieć sobie od 2 dni 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|