Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Panowie,
Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiś dobry program???

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by Isildur
Witam

Zna ktoś jakieś strony o turystyce, podróżowaniu gdzie ludzie wrzucają opisy wycieczek na których byli, zdjęcia ogólnie żeby były jakieś przydatne informacje o danym kraju, regionie

Głównie chodzi mi o europe

http://gdziewyjechac.pl/

Wędrowne Motyle wymiatają wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Originally Posted by figo29
Panowie,
Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiś dobry program???

https://translate.google.pl/ ? zawsze coś

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
ok, sorry, chodziło o offline grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
gnacik/inni czy montujesz/cie filmy z GP ? Coś prostego w obsłudze ktoś poleci, tak aby można było poskładać kilka w jedną całość, poprzeplatać to zdjęciami, wrzucić jakieś slow motion i podłożyć jakąś nutkę ? Dopiero zaczynam zabawę także dajcie jakieś rady/poradniki/instruktaże onlinowe proszę czytam

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
*czym montujesz...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Mam prośbę w tym samym temacie.
Poszukuję programu który przyspawa mi trwale i w prosty sposób napisy (tłumaczenie) do filmu. Szukałem, ale z tego co zrozumiałem trafiłem tylko na takie, które obsługują tylko .avi (mi zależy również na .mkv i .mp4)
Najlepiej oczywiście freeware albo przynajmniej łatwo osiągalny wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Panowie potrzebuje opinie o samochodzie Audi A3 2.0 benzyna 2007 rok. Mial ktos przyjemnosc jezdzic ? Jak sie silnik sprawuje? Ogolnie zachowanie na drodze, takie podstawowe informacje ktore mi pomoga. Szukam w necie ale opinie jakies stare. Dodam jeszcze ze auto w automacie. Z góry dzieki za pomoc smile piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
@radeke - Ja używam Adobre Premiere oraz After Effects do efektów, program niestety jest płatny. Ale jak chcesz coś prostego to na YouTube masz webowy program do prostego montażu. Obsługi nauczysz się w kilka minut :-)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
witam, mam pytanie do expertow odnosnie squasha, ponizej obrazek pomocniczy tongue

A wiec dla kogos jest punkt dla odbijajacego czy drugiej osoby, jesli odbijajacy tak uderzy pilke ze ta odbijajac sie od sciany wracajac przeleci w ogole na zewnatrz sali, bo zakladam ze ta scianka na przeciw scianki o ktora sie odbija ma tam np 2 metry wysokosci a potem do sufitu nei ma nic. JEsli ktos wie i ma do tego jakies potwierdzenie z regulaminu to bylbym wdzieczny

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
Włochate, ale jednocześnie nie istnieje. Poszukiwane zarówno żywe jak i martwe. Zamknięte w zatrutym pudełku, ratowane przez swojego mordercę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Orientujecie się panowie czy gdzie najlepiej wyszukać (przez neta , jakieś agencje) mieszkania do remontu w Warszawie, chciałbym kupić jakąś kawalerkę a że sam zajmowałem się remontami liczę że na takiej opcji wyjdę najlepiej , bo koszt robocizny minimalny.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Originally Posted by Self-Confident
witam, mam pytanie do expertow odnosnie squasha, ponizej obrazek pomocniczy tongue

A wiec dla kogos jest punkt dla odbijajacego czy drugiej osoby, jesli odbijajacy tak uderzy pilke ze ta odbijajac sie od sciany wracajac przeleci w ogole na zewnatrz sali, bo zakladam ze ta scianka na przeciw scianki o ktora sie odbija ma tam np 2 metry wysokosci a potem do sufitu nei ma nic. JEsli ktos wie i ma do tego jakies potwierdzenie z regulaminu to bylbym wdzieczny

[Linked Image]

Jeżeli piłka przekroczy dowolną linię autową, traci się punkt. W tym przypadku odbijający zagrywa w aut, więc on traci punkt. Przynajmniej według http://www.squash3miasto.pl/Zasady-gry/zasady-gry-squash.html

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Witam. Moje pytanie pewie wyda sie dziwne ale może ktos będzie wiedział o co chodzi. A wiec tak. Od 2 dni w kuchni pojawiają mi się...muchy. I to takie dosyc spore. Najlepsze jest to,ze gdy mam otwarte okno nie ma ich. Gdy zamkne i zrobie się cieplej to na oknie pojawiaja się. I to kilka a nawet kilkanaście. Skad one kurwa sie biorą?? Od razu mówie,ze nie mam śmieci na podłodze itp. Jest możliwosc aby wlatywały przez kratke wentylacyjną??(mam taką w kuchni właśnie) To sie dzieje tylko w kuchni. W pokojach nie mam takiego kłopotu. Kurcze najlepsze,że właśnie od 2 dni tak jest. Jest to denerwujące,że takie muszyska mi latają. Jak ktoś ma jakiś pomysł skąd i jak sie pozbyc z góry dzięki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mogły się gdzieś zagnieździć - np. w słoiku itp. Jak się pozbyć?
1. Zrobić porządek w szafkach, szufladach, w szparach itp.
2. Kupić lepy na muchy albo trutki (np. w kształcie księżyca - wystarczy, że mucha dotknie i pada)
3. Wpuścić pająki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
witam potrzebuje pomocy ! Albowiem potrzebuje osoby ktora za jakas oplata napisalabymi list do pracodawcy po Angielsku w ktorym wytlumaczyla by mu problemy i sytuacje w ktorej sie obecnie znalazlem nic wiele nie skomplikowanego ale chcialbym zrobic to dobrze i bez wiekszych bledów stylistycznych a ze nie pisalem takich rzeczy wogole to wolabym jakby ktos by mi pomogl w przygotowaniu tego. Jakby ktos sie czul na silach to niech odezwie sie na priv to pogadamy

Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
no tak czesiek.... z angielskim problemy, z polskim problemy.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
ale za to mam fantazje smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Ma ktoś albo wie gdzie obejrzeć dzisiejsze Cafe futbol...??

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Panowie potrzebny tytuł piosenki gdzie w refrenie są strzały z broni , jak dobrze kojarzę piosenka z gatunku rap/rock made in USA.

Mam tytuł na końcu języka ale nie mogę przypomnieć sobie od 2 dni laugh

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1