Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Lacazetty smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by fechnerinho
Lacazetty smile
chycily moja uwage smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I niższe angielskie... Jest co przeglądać smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Co to za zespol wojtusie ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by TriumfWoli
Co to za zespol wojtusie ?
mowim o wojtku scieznym

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by TriumfWoli
Co to za zespol wojtusie ?
mowim o wojtku scieznym


Mam grubo [email protected]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ja tam myślę, że beto o Romie pisał laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
no ja rowniez.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A to przepraszam, nie zrozumielim się, myślałem, że pijesz dalej do posta kolegi smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
O kurwa, dobra. Trzeba spać. Przeczytałem, to co napisałeś jako Ars, a nie asr grin

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
ASRoma smile w niemczech

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by pacyfista
przygody naszego przyjaciela chudego


Parę dni temu zacząłem przeglądać roksę i znalazłem kurvę w mojej okolicy, w przystępnej cenie. Miała mieć 35 lat, 7/10, ilość spustów nieograniczona, 120zł za godzinę. No to jadę.

Docieram na miejsce, stres jak chvj, dzwonię do drzwi. Otwierają się a za nimi stoi Grażyna w wieku mojej matki, 2-3/10 celulitis, ryj jak międzynarodowa stacja orbitalna MIR, owłosione łapy, *****ski makijaż, na***ana i zaprasza do środka. Ktoś musiał spędzić over 9000 godzin w fotosklepie żeby ją podtunigować na zdjęcia. Strachłem ***** ale umysł stuleja mocno i bałem się spiehdolić żeby sobie czegoś złego o mnie nie pomyślała więc wszedłem.
Kazała mi iść pod prysznic. Idę do łazienki, drzwi się otwierają i z kibla wychodzi jakiś gruby Mirek w samej podkoszulce i slipach, w mordzie szlug i kanapka w łapie xD Dziwka mówi, że spoko, że to kolega.
Wbijam do łazienki, wchodzę pod prysznic, nogi mi się ciągle trzęsą z nerwów i myślę, że chvj, nie ma mowy żebym ją dymał. Wziąłem prysznic i usiadłem sobie na wannie żeby dojść do siebie i zastanowić się czy jednak dymać czy wymyślić jakąś bardzo sprytną wymówkę, która usprawiedliwi moje niedymanie, a jeżeli to drugie jaką.

Siedzę sobie tak i nie mogę wpaść na nic sensownego a z każdą minutą żeżuncja rośnie bo już za długo siedzę w tej łazience żeby dało się to logicznie wytłumaczyć. Po jakichś 10 minutach Grażyna puka do drzwi i pyta się czy idę. Głos mi stanął w gardle i nie mogę z siebie wydusić słowa. Grażyna napjerdala w drzwi mocniej i pyta czy wszystko ok. Ja dalej grobowa cisza i sytuacja patowa bo żeżuncja już zbyt duża żeby wyjść z tego kibla po dobroci i spojrzeć jej w twarz. Grażyna ze stresem w głosie
>MIREK, MIREK, CHOĆ TU KUVWA SZYBKO, ZEMDLAŁ CHYBA
i zaraz Mirek napjerdala w drzwi
>EJ MŁODY ŻYJESZ? ŻYJESZ?
Ja już cały rozdygotany i słyszę jak Mirek mówi do dziwki, że nożyczkami otworzy drzwi (wiecie, w niektórych rodzajach zamków kiblowych się da w ten sposób otworzyć z zewnątrz).
W tym momencie spanikowałem i żeby uwiarygodnić swój zbyt długi pobyt w kiblu położyłem się na podłodze, że niby naprawdę zemdlałem, ale po sekundzie stwierdziłem, że to chvjowe i musi być bardziej wiarygodnie więc długo nie myśląc wstałem, złapałem obiema rękami za zbiornik z wodą/spłuczkę od kibla i bez wyczucia, bo byłem roztrzęsiony, przy*******iłem z bani.

***** prawdziwy armagedon. Zbiornik się s*******ił ze ściany, woda w całej łazience, mnie aż odrzuciło na podłogę i gwiazdy przed oczami mocno. Wpada Grażyna z Mirkiem
>JA *******Ę ***** MŁODY ŻYJESZ KVRWA MAĆ POWIEDZ COŚ
a ja leżę oszołomiony jakbym się piwa napił. Mirek zaraz zakręcił wodę i podniósł mi nogi do góry a roksa mi dała zimny okład na czoło.
Pytają co się stało to mówię, że się poślizgnąłem, wypadłem spod prysznica i przyjepałem głową w spłuczkę. Mirek zdziwiony bo prysznic był po przeciwnej stronie łazienki niż spłuczka i pyta jak to możliwe. Na szybko odpowiedziałem, że sobie tańczyłem pod prysznicem i tak wyszło xD
Akcja zakończyła się tak, że dostałem od dziwki herbaty, od Mirka szluge, zapłaciłem 200zł za roz***any kibel i poszedłem do domu.
_______________________________

laugh na Chudego by to pasowało

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by fechnerinho
O kurwa, dobra. Trzeba spać. Przeczytałem, to co napisałeś jako Ars, a nie asr grin
ja tez przeczytalem jak ARS laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
co z tych nizszych angielskich >?


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Na dzisiaj peffki z LM:
Chelsea
Barca
Porto
Valencia

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
arsenal 1x ... dla mnie peffka smile

jutro Manu kurs kosmos tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by Uve87
arsenal 1x ... dla mnie peffka smile

jutro Manu kurs kosmos tongue

co do Arsenalu to Lewy dwa razy przymierzy i Wengery obudzą się z palcem w nocniku.
ten mecz lepiej sobie zobaczyć na spokojnie niż obstawiać

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, kamel, alfa), 2,382 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1