|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Lacazetty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
Lacazetty  chycily moja uwage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
I niższe angielskie... Jest co przeglądać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Co to za zespol wojtusie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
Co to za zespol wojtusie ? mowim o wojtku scieznym
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Co to za zespol wojtusie ? mowim o wojtku scieznym Mam grubo [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja tam myślę, że beto o Romie pisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A to przepraszam, nie zrozumielim się, myślałem, że pijesz dalej do posta kolegi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
O kurwa, dobra. Trzeba spać. Przeczytałem, to co napisałeś jako Ars, a nie asr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ASRoma  w niemczech
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
przygody naszego przyjaciela chudego
Parę dni temu zacząłem przeglądać roksę i znalazłem kurvę w mojej okolicy, w przystępnej cenie. Miała mieć 35 lat, 7/10, ilość spustów nieograniczona, 120zł za godzinę. No to jadę.
Docieram na miejsce, stres jak chvj, dzwonię do drzwi. Otwierają się a za nimi stoi Grażyna w wieku mojej matki, 2-3/10 celulitis, ryj jak międzynarodowa stacja orbitalna MIR, owłosione łapy, *****ski makijaż, na***ana i zaprasza do środka. Ktoś musiał spędzić over 9000 godzin w fotosklepie żeby ją podtunigować na zdjęcia. Strachłem ***** ale umysł stuleja mocno i bałem się spiehdolić żeby sobie czegoś złego o mnie nie pomyślała więc wszedłem. Kazała mi iść pod prysznic. Idę do łazienki, drzwi się otwierają i z kibla wychodzi jakiś gruby Mirek w samej podkoszulce i slipach, w mordzie szlug i kanapka w łapie xD Dziwka mówi, że spoko, że to kolega. Wbijam do łazienki, wchodzę pod prysznic, nogi mi się ciągle trzęsą z nerwów i myślę, że chvj, nie ma mowy żebym ją dymał. Wziąłem prysznic i usiadłem sobie na wannie żeby dojść do siebie i zastanowić się czy jednak dymać czy wymyślić jakąś bardzo sprytną wymówkę, która usprawiedliwi moje niedymanie, a jeżeli to drugie jaką.
Siedzę sobie tak i nie mogę wpaść na nic sensownego a z każdą minutą żeżuncja rośnie bo już za długo siedzę w tej łazience żeby dało się to logicznie wytłumaczyć. Po jakichś 10 minutach Grażyna puka do drzwi i pyta się czy idę. Głos mi stanął w gardle i nie mogę z siebie wydusić słowa. Grażyna napjerdala w drzwi mocniej i pyta czy wszystko ok. Ja dalej grobowa cisza i sytuacja patowa bo żeżuncja już zbyt duża żeby wyjść z tego kibla po dobroci i spojrzeć jej w twarz. Grażyna ze stresem w głosie >MIREK, MIREK, CHOĆ TU KUVWA SZYBKO, ZEMDLAŁ CHYBA i zaraz Mirek napjerdala w drzwi >EJ MŁODY ŻYJESZ? ŻYJESZ? Ja już cały rozdygotany i słyszę jak Mirek mówi do dziwki, że nożyczkami otworzy drzwi (wiecie, w niektórych rodzajach zamków kiblowych się da w ten sposób otworzyć z zewnątrz). W tym momencie spanikowałem i żeby uwiarygodnić swój zbyt długi pobyt w kiblu położyłem się na podłodze, że niby naprawdę zemdlałem, ale po sekundzie stwierdziłem, że to chvjowe i musi być bardziej wiarygodnie więc długo nie myśląc wstałem, złapałem obiema rękami za zbiornik z wodą/spłuczkę od kibla i bez wyczucia, bo byłem roztrzęsiony, przy*******iłem z bani.
***** prawdziwy armagedon. Zbiornik się s*******ił ze ściany, woda w całej łazience, mnie aż odrzuciło na podłogę i gwiazdy przed oczami mocno. Wpada Grażyna z Mirkiem >JA *******Ę ***** MŁODY ŻYJESZ KVRWA MAĆ POWIEDZ COŚ a ja leżę oszołomiony jakbym się piwa napił. Mirek zaraz zakręcił wodę i podniósł mi nogi do góry a roksa mi dała zimny okład na czoło. Pytają co się stało to mówię, że się poślizgnąłem, wypadłem spod prysznica i przyjepałem głową w spłuczkę. Mirek zdziwiony bo prysznic był po przeciwnej stronie łazienki niż spłuczka i pyta jak to możliwe. Na szybko odpowiedziałem, że sobie tańczyłem pod prysznicem i tak wyszło xD Akcja zakończyła się tak, że dostałem od dziwki herbaty, od Mirka szluge, zapłaciłem 200zł za roz***any kibel i poszedłem do domu. _______________________________  na Chudego by to pasowało
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
O kurwa, dobra. Trzeba spać. Przeczytałem, to co napisałeś jako Ars, a nie asr  ja tez przeczytalem jak ARS 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co z tych nizszych angielskich >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Na dzisiaj peffki z LM: Chelsea Barca Porto Valencia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
arsenal 1x ... dla mnie peffka jutro Manu kurs kosmos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
arsenal 1x ... dla mnie peffka jutro Manu kurs kosmos  co do Arsenalu to Lewy dwa razy przymierzy i Wengery obudzą się z palcem w nocniku. ten mecz lepiej sobie zobaczyć na spokojnie niż obstawiać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|