Brygada Kryzys - Jeszcze będzie przepieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brygada Kryzys - Ty i tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajna piosenka, bardzo szalona o tym jak bardzo ktoś jest dla nas wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rino Gaetano - Ma Il Cielo E Sempre PiÃą Blu (Molella Rmx 20.mp3 <--- mniej więcej coś takiego, piosenka super, trudno opisać, posłuchajcie, mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zna ktoś piosenkę (techno) gdzie jedynie w refrenie śpiewają - wlaściwie to chyba tylko jedno zdanie (jakoś tak to leciało: we've got an access to your party) i śpiewa to chyba chórek dzieci - bardzo fajny kawałek. Zna ktoś może?
Kto lubi dobre klubowe brzmienie to polecam te 3 kawałki, ostatnio modny klimat, który mi podchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Muttonheads - The DJ Was My Father
Fedde Le Grand - Put Your Hands Up for detroit - cud miód i orzeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Chłopaki mógłby mi ktoś z Was udostępnić piosenkę: Millenium - day after day Bo miałem formata i mi się skasowała...szukałem jej na bearshare ale nie ma tej podstawowej wersji, która kiedyś ktoś tu podał, a właśnie o tą mi chodzi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chłopaki mógłby mi ktoś z Was udostępnić piosenkę: Millenium - day after day Bo miałem formata i mi się skasowała...szukałem jej na bearshare ale nie ma tej podstawowej wersji, która kiedyś ktoś tu podał, a właśnie o tą mi chodzi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Brygada Kryzys - Jeszcze będzie przepieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brygada Kryzys - Ty i tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajna piosenka, bardzo szalona o tym jak bardzo ktoś jest dla nas wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Człowieku! Pierwsza piosenka jest Tiltu, a tytuł drugiej to "Ty i tylko ty"! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nowa płytka Lloyda Banksa - Rotten Aple <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Dobra rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />