|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Brygada Kryzys - Jeszcze będzie przepieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brygada Kryzys - Ty i tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajna piosenka, bardzo szalona o tym jak bardzo ktoś jest dla nas wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rino Gaetano - Ma Il Cielo E Sempre PiÃą Blu (Molella Rmx 20.mp3 <--- mniej więcej coś takiego, piosenka super, trudno opisać, posłuchajcie, mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Zna ktoś piosenkę (techno) gdzie jedynie w refrenie śpiewają - wlaściwie to chyba tylko jedno zdanie (jakoś tak to leciało: we've got an access to your party) i śpiewa to chyba chórek dzieci - bardzo fajny kawałek. Zna ktoś może?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ja gorąco polecam secik Helen K - January 2006 Promotional Mix 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bardzo przyjemna muzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Nie wiem może juz było...
Kto lubi dobre klubowe brzmienie to polecam te 3 kawałki, ostatnio modny klimat, który mi podchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Muttonheads - The DJ Was My Father
Fedde Le Grand - Put Your Hands Up for detroit - cud miód i orzeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
MONTE E FAGO - Esta Loca [Heiko & Maiko Rmx]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134 |
Fedde Le Grand - Put Your Hands Up for detroit - cud miód i orzeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> to prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Szczerze to ta nuta mi się nie podoba. Za to polece niezłe kawałki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Christian Walz - Wonderchild Kash VS INXS - Dream On Black Girl Wet Fingers - Hi-Fi Superstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Double Nation - Move your love on me fajny dyskotekowy kawalek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Remix też jest niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Remix też jest niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a mozesz gdzies wrzucic na serwer?? bo ja mam tylko zwykla wersje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Już jest całkiem nowy:
Neros - Let me in (club mix) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Polak potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Możesz umieścić na jakimś serwerze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Power of Trinity - Kto Świetna piosenka - połączenie polskiego rocka z czymś w rodzaju reagge czy ska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222 |
Power of Trinity - Kto Świetna piosenka - połączenie polskiego rocka z czymś w rodzaju reagge czy ska. mozna jakis link
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Chłopaki mógłby mi ktoś z Was udostępnić piosenkę: Millenium - day after day Bo miałem formata i mi się skasowała...szukałem jej na bearshare ale nie ma tej podstawowej wersji, która kiedyś ktoś tu podał, a właśnie o tą mi chodzi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Chłopaki mógłby mi ktoś z Was udostępnić piosenkę: Millenium - day after day Bo miałem formata i mi się skasowała...szukałem jej na bearshare ale nie ma tej podstawowej wersji, która kiedyś ktoś tu podał, a właśnie o tą mi chodzi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mam tylko taka wersje http://s000.wyslijto.pl/?file_id=05268456922488343874
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Dzieki Dziabor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> właśnie o tą wersję mi chodziło. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116 |
Brygada Kryzys - Jeszcze będzie przepieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brygada Kryzys - Ty i tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajna piosenka, bardzo szalona o tym jak bardzo ktoś jest dla nas wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Człowieku! Pierwsza piosenka jest Tiltu, a tytuł drugiej to "Ty i tylko ty"! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Lacuna - Celebrate the summer
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Nowa płytka Lloyda Banksa - Rotten Aple <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Dobra rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka