bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#659532 25/09/2006 22:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Brygada Kryzys - Jeszcze będzie przepieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Brygada Kryzys - Ty i tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajna piosenka, bardzo szalona o tym jak bardzo ktoś jest dla nas wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rino Gaetano - Ma Il Cielo E Sempre PiÃą Blu (Molella Rmx 20.mp3 <--- mniej więcej coś takiego, piosenka super, trudno opisać, posłuchajcie, mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#659533 26/09/2006 05:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Zna ktoś piosenkę (techno) gdzie jedynie w refrenie śpiewają - wlaściwie to chyba tylko jedno zdanie (jakoś tak to leciało: we've got an access to your party) i śpiewa to chyba chórek dzieci - bardzo fajny kawałek. Zna ktoś może?

#659534 26/09/2006 11:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Ja gorąco polecam secik Helen K - January 2006 Promotional Mix 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bardzo przyjemna muzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659535 26/09/2006 18:50
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Nie wiem może juz było...

Kto lubi dobre klubowe brzmienie to polecam te 3 kawałki, ostatnio modny klimat, który mi podchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Muttonheads - The DJ Was My Father

Fedde Le Grand - Put Your Hands Up for detroit - cud miód i orzeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

MONTE E FAGO - Esta Loca [Heiko & Maiko Rmx]

#659536 28/09/2006 12:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134
Quote
Fedde Le Grand - Put Your Hands Up for detroit - cud miód i orzeszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

to prawda

#659537 30/09/2006 17:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Szczerze to ta nuta mi się nie podoba. Za to polece niezłe kawałki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Christian Walz - Wonderchild
Kash VS INXS - Dream On Black Girl
Wet Fingers - Hi-Fi Superstar

#659538 30/09/2006 20:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Double Nation - Move your love on me
fajny dyskotekowy kawalek

#659539 01/10/2006 06:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Remix też jest niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659540 01/10/2006 07:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Remix też jest niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a mozesz gdzies wrzucic na serwer?? bo ja mam tylko zwykla wersje

#659541 01/10/2006 08:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
http://rapidshare.de/files/35068670...ation_Remix___www.puroeuro.com_.mp3.html

sie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659542 01/10/2006 09:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Już jest całkiem nowy:

Neros - Let me in (club mix) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Polak potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#659543 01/10/2006 09:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Możesz umieścić na jakimś serwerze?

#659544 01/10/2006 10:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Power of Trinity - Kto
Świetna piosenka - połączenie polskiego rocka z czymś w rodzaju reagge czy ska.

#659545 01/10/2006 10:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
Quote
Power of Trinity - Kto
Świetna piosenka - połączenie polskiego rocka z czymś w rodzaju reagge czy ska.


mozna jakis link

#659546 02/10/2006 20:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Chłopaki mógłby mi ktoś z Was udostępnić piosenkę:
Millenium - day after day
Bo miałem formata i mi się skasowała...szukałem jej na bearshare ale nie ma tej podstawowej wersji, która kiedyś ktoś tu podał, a właśnie o tą mi chodzi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659547 02/10/2006 20:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Chłopaki mógłby mi ktoś z Was udostępnić piosenkę:
Millenium - day after day
Bo miałem formata i mi się skasowała...szukałem jej na bearshare ale nie ma tej podstawowej wersji, która kiedyś ktoś tu podał, a właśnie o tą mi chodzi. pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

mam tylko taka wersje
http://s000.wyslijto.pl/?file_id=05268456922488343874

#659548 02/10/2006 20:56
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Dzieki Dziabor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> właśnie o tą wersję mi chodziło. pzdr

#659549 04/10/2006 20:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
Quote
Brygada Kryzys - Jeszcze będzie przepieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bardzo fajna pisoenka stawiająca na nogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Brygada Kryzys - Ty i tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajna piosenka, bardzo szalona o tym jak bardzo ktoś jest dla nas wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Człowieku! Pierwsza piosenka jest Tiltu, a tytuł drugiej to "Ty i tylko ty"! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#659550 04/10/2006 20:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Lacuna - Celebrate the summer

#659551 05/10/2006 10:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Nowa płytka Lloyda Banksa - Rotten Aple <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Dobra rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025