Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 76 1 2 5 6 7 8 9 75 76
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja tam wole w domu popijając piwo smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Originally Posted by Izajasza53
Ja tam wole w domu popijając piwo smile

Dokladnie. Czasama pijana hołota jest w stanie zepsuć widowisko:).

A to przecież dziś nasza kochana Polska gra o półfinal wielkiej imprezy. Cały świat patrzy na Polakow, mozemy przejść do historii. Polska ognia!!!!!!!Tu rodzi się historia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Myślałem, że kartki po tym meczu już się kasują. A tu czytam, że jak ktoś dzisiaj druga dostanie to nie gra w półfinale w wypadku awansu. U Nas pięciu z podstawowej jedenastki.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?

dwójeczka smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Widocznie źle Cię zrozumiałem - kazow - sorry.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Ticalion
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?

dwójeczka smile
To tak samo jak Tronku.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by mazinho
Originally Posted by Izajasza53
Ja tam wole w domu popijając piwo smile

Dokladnie. Czasama pijana hołota jest w stanie zepsuć widowisko:).

A to przecież dziś nasza kochana Polska gra o półfinal wielkiej imprezy. Cały świat patrzy na Polakow, mozemy przejść do historii. Polska ognia!!!!!!!Tu rodzi się historia

Nie wiem czy w Stanach, Azji, Australii, Afryce i tej dolen Ameryce tak bardzo się Euro przejmują. :-))

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?
Jeżeli jest to mniej ważny mecz to może być knajpa i tłumy. Tak jak dzisiaj nie wybieram się nigdzie, pełno wymalowanych gęb, mało znających się na futbolu. Zawsze może ktoś mocno wkurwić i po co awantura. Dzisiaj zdecydowanie dwójka.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?
Przy meczach Polski, Legii, Lecha w pucharach zdecydowanie w domu smile Wkurwia mnie słuchanie ludzi co pojęcie o piłce zaczęli mieć 5 godzin przed meczem zaczęrpnięte z tvn24 !
Dziś jednak przyszły teściu zaprosił na wódeczke i na mecz więc odmówić mi nie wypada

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?
Przy meczach Polski, Legii, Lecha w pucharach zdecydowanie w domu smile Wkurwia mnie słuchanie ludzi co pojęcie o piłce zaczęli mieć 5 godzin przed meczem zaczęrpnięte z tvn24 !
Dziś jednak przyszły teściu zaprosił na wódeczke i na mecz więc odmówić mi nie wypada

Otóż to! piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tom, tylko nie przyjdź za wcześnie bo teściuniu wymyśli jeszcze dla ciebie rekreację przed meczem smile

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Dobrego meczu Panowie! Człowiek na popo do roboty i kicha.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Originally Posted by Master.com back
W ogóle mi dzisiaj nie pasuje remis w dzisiejszym spotkaniu, sportowo już napisano epopeje o tym meczu.

Portugalia ma już 4 remisu z rzędu, sprawdziłem to co znalazłem i nie znalazłem by mieli 5, po naszej stronie drabinki i Polska i Portugalia miała już remis, Portugalia zarówno z Islandią, Austrią jak i Węgrami nie miała po prostu szczęścia (ten mecz z Wegrami to jak już pisał bitek - był co najmniej "dziwny"), z Chorwatami mecz był mało ofensywny, nie pamiętam czy przed 90 min Chorwaci mieli jakiś celny na bramkę (?)
Dokladnie Master, Portugalia miala 4 remisy z rzedu, nasi tez ostatnio remis, dzis wiec albo my albo oni, chociaz bet daje freebeta na ten mecz a jak oni daja freebeta to zazwyczaj konczy sie to remisem i badz tu madry

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
@Fechu laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Mundialeiros, Mundialeiros, już dzisiaj gramy z Portugaleiros! laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?


Repre od lat oglądam ze " swoimi " ludzmi , w " swoim " pubie....Ludzie sprawdzeni , zaprawieni w bojach...Jednak inna atmosfera...( Jak laski włosy rwią i paznokcie łamią - bezcenne.. grin) Jednak zeby coś wiedzieć z meczu musowo powtórka na drugi dzień w domu....

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by mazinho
Panowie chciałbym Wam przypomnieć, abyście nie zapomnieli o meczu. Dziś o godz. 21 zagra Polska z Portugalią w 1/4 Euro. Stawką jest półfinał dużej imprezy, więc ten mecz jest bardzo ważny dla polskiej kadry

Mnie tam siatkówka nie interesuje.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Originally Posted by mazinho
A jeszcze jedno pytanie. Jak wolicie przeżyć wazny mecz? Byś w tłumie ludzi, gdzie wszyscy sa glosni, sa emocje, ale jednocześnie nie można skupić sie na detalach i szczególach spotkania? Czy lepiej na spokojnie w domu, patrzac sie na duzy ekran i popijajac piwko?
w domu lepiej bo mozna sie skupic, w barze to czesto halas, ludzie chodza zaslaniajac ekran i niektorzy tak naprawde wogole nie sa zainteresowani meczem

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Mnie najlepiej ogląda się wspólnie ze znajomym, z którym śmigamy również na Pogoń. Obydwaj mamy podobne spojrzenie na futbol, podobne poczucie humoru, nie ma spinek , jest dużo śmiechu, a w razie gdyby nie poszło wiem, że ani on mnie ani ja jego nie wkurwię dodatkowo. Większe grono jakoś mi nie pasuje chociaż od wielkiego dzwonu oczywiście można. smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dobre


Strona 7 z 76 1 2 5 6 7 8 9 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,727 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1