Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 70 1 2 51 52 53 54 55 69 70
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.

laugh

nie sposób sie nie zgodzic aplauz

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by Gustawo Lima
dramat ta Legia, jak jakimś cudem wślizgną się do LM to będzie dobrze jak komuś gola strzelą...
jak trafią na Celtic to może wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348
Likes: 11
smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.

Ile postawiłeś, ja się pytam?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by aker
dzisiaj czarny dzień polskiego sportu
Fajdek aut
Siatkarze aut
Reczni - zapewne aut
brakuje jeszcze wtopy Legii

zobacz wynik Cracovi w hokejowej LM laugh laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by Gustawo Lima
dramat ta Legia, jak jakimś cudem wślizgną się do LM to będzie dobrze jak komuś gola strzelą...

będę pewniakami do wtop w LM z handi

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Z taką grą to Legię mogą co najwyżej z koszyka wiklinowego losować.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by CFab
Originally Posted by Gustawo Lima
dramat ta Legia, jak jakimś cudem wślizgną się do LM to będzie dobrze jak komuś gola strzelą...
jak trafią na Celtic to może wink


najpierw piekarze i biznessmeni z Dundalk, dobrze?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348
Likes: 11
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.

Ile postawiłeś, ja się pytam?

Hmm no ale wszystko sie zgadza to co napisal . Ciezko sie oglada frown

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
masz szanse Iti sie zrehabilitowac, dumałem długo, i taki dubel wymysliłem słowenia w reczna + felek lopinho, co bys powiedzial?
Reczna nie wiem, ale Felka po takim kursie gdzie jest dogiem warto grac - Dimitrov ogarnal nieco czambo w ostatnich tygodniach, ale dla mnie to dalej slaby plastus ciastus. Niemniej Lopeza nie lubie ruszac, bo nigdy nie wiem co mu odjebie, ale tu jako doga - warto probowac wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?

Nie jestem jej fanem i mnie wkurwia ze juz nie prowadzi ,ale please pisz normalnie nazwe zespolu duch


Dokładnie smile The Bhoys to CELTIC

pisz sobie chłopie o legi jak chcesz, nie jestem ich fanem, za łepka jedynie posiadałem plakat zeigbo wink

co do celticu, straciłem do nich szacunek, po tym jak w haniebny sposob przeszli legie, cale szczescie ze maribor ich pozniej ogral, sprawiedliwosci stalo sie zadosc. smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.

Ile postawiłeś, ja się pytam?
Nic. Musiałbym być szalony, żeby na nich stawiać po ostatnich 2 meczach... Ale tego się nie spodziewałem, że będe z niedowierzaniem patrzył na grę rodem ze szkoły specjalnej dla ciężko upośledzonych. frown

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
masz szanse Iti sie zrehabilitowac, dumałem długo, i taki dubel wymysliłem słowenia w reczna + felek lopinho, co bys powiedzial?
Reczna nie wiem, ale Felka po takim kursie gdzie jest dogiem warto grac - Dimitrov ogarnal nieco czambo w ostatnich tygodniach, ale dla mnie to dalej slaby plastus ciastus. Niemniej Lopeza nie lubie ruszac, bo nigdy nie wiem co mu odjebie, ale tu jako doga - warto probowac wink

ok, chyba sproboje.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by Black243
Originally Posted by aker
dzisiaj czarny dzień polskiego sportu
Fajdek aut
Siatkarze aut
Reczni - zapewne aut
brakuje jeszcze wtopy Legii

zobacz wynik Cracovi w hokejowej LM laugh laugh

Cracovii nie liczę bo to było oczywiste że wtopią
ale taki kurna Fajdek to już niespodzianka
czułem że chłop złota nie zrobi ale żeby przez eliminacje nie przejść to już jest lekka przesada
zapewne zwali że się nie wyspał

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Loonatic
Originally Posted by tronk
przerazajace ze oni takie krocie zarabiaja. crazy
Co tu się w ogóle odpierdala ja sie pytam?! Co oni trenują na tych swoich treningach do kurwy nędzy, że nie potrafi toto jedno z drugim 3 podań celnych wymienić z takimi tuzami footballu jak Dundalk? Przyszedł "Wiatrak", zagrał 2 dobre mecze i od tego momentu gra, jak parodysta. Langil zagrał 2 dobre mecze i teraz tylko lata, jak popierdolony po boisku, zawsze tam gdzie nie ma piłki. Ten gruby murzyn to od początku do końca jakieś tragiczne nieporozumienie. Kurwa, dać mu szmatę i wiadro i niech korytarze sprząta, bo tylko do tego sie nadaje. Ja jebie, na to się autentycznie nie da patrzeć! Wolałbym na Orliku dzieciaki oglądać, przynajmniej coś ciekawego zawsze się zobaczy, ktoś spróbuje sztuczki, ktoś uderzy z dystansu, a tu chujnia i 3 metry mułu. Nie sądzę, całkiem poważnie, aby była duża różnica gdyby w strojach Legii - Mistrza (kurwa mać!) Polski wybiegli zawodnicy LZS. Przynajmniej są zawsze wybiegani bo to zwykle latające suchary i jakiś "Gucio" co zawsze strzeli bramkę, jak tylko nie chla od tygodnia. No ja pierdolę!
Przepraszam za wiadro pomyj i inwektywy, ale wkurw sięga zenitu. Półamatorzy z 20 tygodniowymi kontraktami grają LEPIEJ niż ci parodyści w strojach Legii, bo ci wyglądają, jakby pierwszy raz w piłkę grali nie tylko ze sobą, ale w ogóle.

Ile postawiłeś, ja się pytam?

Hmm no ale wszystko sie zgadza to co napisal . Ciezko sie oglada frown
Oprócz tego wiatraka smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by aker
Originally Posted by Black243
Originally Posted by aker
dzisiaj czarny dzień polskiego sportu
Fajdek aut
Siatkarze aut
Reczni - zapewne aut
brakuje jeszcze wtopy Legii

zobacz wynik Cracovi w hokejowej LM laugh laugh

Cracovii nie liczę bo to było oczywiste że wtopią
ale taki kurna Fajdek to już niespodzianka
czułem że chłop złota nie zrobi ale żeby przez eliminacje nie przejść to już jest lekka przesada
zapewne zwali że się nie wyspał

a TVP pieją od 3 dni ze 10 miejsce to tez jest sukces. Nie mam pytan laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by tronk
cweltic 2-0 juz

3:0 a jak Twoje Legła?

Nie jestem jej fanem i mnie wkurwia ze juz nie prowadzi ,ale please pisz normalnie nazwe zespolu duch

BAN

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
porto juz remis, jeb.. vermelen puke

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
nie wierzę, że ci z Dundalka nie mają jutro urlopów w pracy..trochę zapierdalają na boisku..

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by tronk
porto juz remis, jeb.. vermelen puke
0-1

Strona 53 z 70 1 2 51 52 53 54 55 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1