Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 96 z 109 1 2 94 95 96 97 98 108 109
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
oczywiscie ironie wyłapałem smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Po Biczowemu
Astana/+2.5

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
do rogalików AL DHARFY dokladam singiel over 1,5 FT 1,72
aplauz hura

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Panowie czas skończyć się kłócić. Jak zrobimy Zlot to będzie ustawka Teo/Quincy/Jaga/Tazen kontra reszta tęczowego towarzystwa wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by Zimon
VamO

banda Uve i analityka znowu kroi buki.

Szacunek switszak za sam nie wiem co.

JutrO do korpO a na koncie $$

[Linked Image]
graty rozjebałeś system, może też kiedyś trafię podobny kurs smile

z tego co wiem to nie Zimona bet smile

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
AL DHAFRA over 13rr kurs 8 boks
kurwa dawac rogala gnoje

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline

Jak mam wybierać między "trębaczami, pióropuszami itd." i plugawymi tekstami wymiocin społecznych z rynsztoka, to wybieram ...
Prędzej mi przez gardło przejdzie tłumaczenie mojemu synowi dlaczego Janusze śpiewają "Małego rycerza" niż tłumaczenie co oznacza, że "Pasy to kurwy" plute we wszelkich odmianach puke

No fakt, w Białym nie byłem na meczu, tam na bank jest bezpiecznie, kulturalnie i rynsztoka nie ma ...

na stadionach juz nie ma takiej patologii jak w latach 90 a ze czasami mlyn sypnie pare wulgaryzmow bo to sa wlasnie emocje rywalizacja nie tylko na boisku a co do dzieci to jak masz glowe na karku to wytlumaczysz dziecku i jak masz na niego dobry wplyw i je kontrolujesz to napewno to zrozumie na osiedlach czy w szkole nie takie wiazanki leca i jakos nikt sie tym nie przejmuje

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by TEO
Panowie czas skończyć się kłócić. Jak zrobimy Zlot to będzie ustawka Teo/Quincy/Jaga/Tazen kontra reszta tęczowego towarzystwa wink

grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by kazow
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?

umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni

himalaje absurdu, chodze na mecz ale nie interesuje mnie nic poza wydarzeniami na trybunach laugh

dla takich zlot bez piłki byłby idealny

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kazow a jak byś wytłumaczył młodemu dlaczego te papierosy tych panow obok tak dziwnie pachną jakbyś z nim poszedł na Camp Nou.

Czujesz obłudę?

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
AL DHAFRA over 13rr kurs 8 boks
kurwa dawac rogala gnoje
aplauz hura worek

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
TALAEA -ISMAILY ov 0,5 HT 2,62 boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by tronk
Originally Posted by kazow
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?

umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni

himalaje absurdu, chodze na mecz ale nie interesuje mnie nic poza wydarzeniami na trybunach laugh

dla takich zlot bez piłki byłby idealny

Czasem żonie próbuje to wytłumaczyć że wynik jest ważny, ale atmosfera na trybunach ważniejsza. Też nie potrafi zrozumieć.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by TEO
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać.

Z częścią tego posta trzeba się zgodzić. Te 80% chodzi na mecze "ze względu na atmosferę" [czyli ten rynsztok] bo to takie wzajemne kółko adoracji. Te 80% "elity" z tych ... całych, okrągłych 4-5 tysięcy kibiców skutecznie odstrasza resztki "nieelitarnych" kibiców, którzy przyszli obejrzeć głównie mecz, no ale "elita" przyszła dla "atmosfery" i robi tą "atmosferę"...
A tymczasem gdybyś wychylił nos z naszego polskiego zaścianka i nawet pominął te 50-80 tysięczne tłumy z meczów NFL, o których pisałem, a zatrzymał się na przeciętności/normalności (mam na myśli atmosferę) z zachodnich stadionów, to zrozumiałbyś, że ta "atmosfera" to dodatek do widowiska, a nie danie główne, którym się tak zachwycasz ...
Zresztą tam ten rynsztok, który w Polsce jest powszechny, oczywiście też się zdarza, ale tak jak szybko się zdarza, tak szybko jest pacyfikowany...

Nikt nikogo nie zmusza do pójścia na stadion? Masz rację, ludzie czekają aż ktoś mądry wyśle rynsztok na Mistrzostwa Świata w Robieniu Zadym ... I nie mieszaj do tego oprawy meczu bo to zupełnie odrębne sprawy.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by quincy
Kazow a jak byś wytłumaczył młodemu dlaczego te papierosy tych panow obok tak dziwnie pachną jakbyś z nim poszedł na Camp Nou.

Czujesz obłudę?

absolutnie nie czuje obludy, sorry smile

ktos siedzi i jara to raczej nie jest tak szkodliwy jak zgraja w kominarkach ktora wali gazem lub siedzonkami po glowach innych albo robi "zakupy" na cepenie po drodze na mecz

ale skonczymy dyskusje, nikt nikogo nie przekona, dorosniesz emocjonalnie, poczujesz odpowiedzialnosc za rodzine to zrozumiesz

a jak nie, to szkoda rodziny, mnie nic sie nie stanie:)

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by TEO
Originally Posted by tronk
Originally Posted by kazow
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?

umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni

himalaje absurdu, chodze na mecz ale nie interesuje mnie nic poza wydarzeniami na trybunach laugh

dla takich zlot bez piłki byłby idealny

Czasem żonie próbuje to wytłumaczyć że wynik jest ważny, ale atmosfera na trybunach ważniejsza. Też nie potrafi zrozumieć.

wszystko powinno byc tak samo wazne, a w niektórych przypadkach wynik ponad atmosfere na trybunach, chyba ze sie myle i np kibice wisły sie nie przejma spadkiem, jesli zachowaja dobra frekwencje i swietna atmosfere.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Dobra czas zakończyć tą jałową dyskusje. Każdy ma swoje przekonania i ich nie zmieni.
Amen.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by tronk
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by Zimon
VamO

banda Uve i analityka znowu kroi buki.

Szacunek switszak za sam nie wiem co.

JutrO do korpO a na koncie $$

[Linked Image]
graty rozjebałeś system, może też kiedyś trafię podobny kurs smile

z tego co wiem to nie Zimona bet smile
Zgadza sie, nie moj duch

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz
prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie.

Strona 96 z 109 1 2 94 95 96 97 98 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, Lukasz111), 1,101 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1