|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
oczywiscie ironie wyłapałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
do rogalików AL DHARFY dokladam singiel over 1,5 FT 1,72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Panowie czas skończyć się kłócić. Jak zrobimy Zlot to będzie ustawka Teo/Quincy/Jaga/Tazen kontra reszta tęczowego towarzystwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
VamO banda Uve i analityka znowu kroi buki. Szacunek switszak za sam nie wiem co. JutrO do korpO a na koncie $$ [ Linked Image] graty rozjebałeś system, może też kiedyś trafię podobny kurs  z tego co wiem to nie Zimona bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
AL DHAFRA over 13rr kurs 8  kurwa dawac rogala gnoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wystarczy ze na reprezentacji jest kino z malyszomanami trębaczami pióropuszami itd. Na pilce klubowej nigdy tak nie bedzie na szczescie a jak sie komus nie podoba to niech zmieni dyscypline Jak mam wybierać między "trębaczami, pióropuszami itd." i plugawymi tekstami wymiocin społecznych z rynsztoka, to wybieram ... Prędzej mi przez gardło przejdzie tłumaczenie mojemu synowi dlaczego Janusze śpiewają "Małego rycerza" niż tłumaczenie co oznacza, że "Pasy to kurwy" plute we wszelkich odmianach  No fakt, w Białym nie byłem na meczu, tam na bank jest bezpiecznie, kulturalnie i rynsztoka nie ma ... na stadionach juz nie ma takiej patologii jak w latach 90 a ze czasami mlyn sypnie pare wulgaryzmow bo to sa wlasnie emocje rywalizacja nie tylko na boisku a co do dzieci to jak masz glowe na karku to wytlumaczysz dziecku i jak masz na niego dobry wplyw i je kontrolujesz to napewno to zrozumie na osiedlach czy w szkole nie takie wiazanki leca i jakos nikt sie tym nie przejmuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Panowie czas skończyć się kłócić. Jak zrobimy Zlot to będzie ustawka Teo/Quincy/Jaga/Tazen kontra reszta tęczowego towarzystwa  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?
umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni himalaje absurdu, chodze na mecz ale nie interesuje mnie nic poza wydarzeniami na trybunach  dla takich zlot bez piłki byłby idealny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kazow a jak byś wytłumaczył młodemu dlaczego te papierosy tych panow obok tak dziwnie pachną jakbyś z nim poszedł na Camp Nou.
Czujesz obłudę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
TALAEA -ISMAILY ov 0,5 HT 2,62 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?
umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni himalaje absurdu, chodze na mecz ale nie interesuje mnie nic poza wydarzeniami na trybunach  dla takich zlot bez piłki byłby idealny Czasem żonie próbuje to wytłumaczyć że wynik jest ważny, ale atmosfera na trybunach ważniejsza. Też nie potrafi zrozumieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Czy Wy niektórzy naprawdę nie rozumiecie że na naszą piłkę 80% widowni chodzi właśnie że względu na atmosferę. Bo chyba nie patrzą na poziom piłki. Nikt nikogo nie zmusza chodzić na stadion. Jest jeszcze teatr, opera, telewizja TVN. Jest w czym wybierać. Z częścią tego posta trzeba się zgodzić. Te 80% chodzi na mecze "ze względu na atmosferę" [czyli ten rynsztok] bo to takie wzajemne kółko adoracji. Te 80% "elity" z tych ... całych, okrągłych 4-5 tysięcy kibiców skutecznie odstrasza resztki "nieelitarnych" kibiców, którzy przyszli obejrzeć głównie mecz, no ale "elita" przyszła dla "atmosfery" i robi tą "atmosferę"... A tymczasem gdybyś wychylił nos z naszego polskiego zaścianka i nawet pominął te 50-80 tysięczne tłumy z meczów NFL, o których pisałem, a zatrzymał się na przeciętności/normalności (mam na myśli atmosferę) z zachodnich stadionów, to zrozumiałbyś, że ta "atmosfera" to dodatek do widowiska, a nie danie główne, którym się tak zachwycasz ... Zresztą tam ten rynsztok, który w Polsce jest powszechny, oczywiście też się zdarza, ale tak jak szybko się zdarza, tak szybko jest pacyfikowany... Nikt nikogo nie zmusza do pójścia na stadion? Masz rację, ludzie czekają aż ktoś mądry wyśle rynsztok na Mistrzostwa Świata w Robieniu Zadym ... I nie mieszaj do tego oprawy meczu bo to zupełnie odrębne sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Kazow a jak byś wytłumaczył młodemu dlaczego te papierosy tych panow obok tak dziwnie pachną jakbyś z nim poszedł na Camp Nou.
Czujesz obłudę? absolutnie nie czuje obludy, sorry  ktos siedzi i jara to raczej nie jest tak szkodliwy jak zgraja w kominarkach ktora wali gazem lub siedzonkami po glowach innych albo robi "zakupy" na cepenie po drodze na mecz ale skonczymy dyskusje, nikt nikogo nie przekona, dorosniesz emocjonalnie, poczujesz odpowiedzialnosc za rodzine to zrozumiesz a jak nie, to szkoda rodziny, mnie nic sie nie stanie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
@quincy to w takim razie po co wam pilka i mecz skoro was to nie interesuje?
umawiajcie sie na zloty bez pilki, bedziecie zadowoleni himalaje absurdu, chodze na mecz ale nie interesuje mnie nic poza wydarzeniami na trybunach  dla takich zlot bez piłki byłby idealny Czasem żonie próbuje to wytłumaczyć że wynik jest ważny, ale atmosfera na trybunach ważniejsza. Też nie potrafi zrozumieć. wszystko powinno byc tak samo wazne, a w niektórych przypadkach wynik ponad atmosfere na trybunach, chyba ze sie myle i np kibice wisły sie nie przejma spadkiem, jesli zachowaja dobra frekwencje i swietna atmosfere.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dobra czas zakończyć tą jałową dyskusje. Każdy ma swoje przekonania i ich nie zmieni. Amen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
VamO banda Uve i analityka znowu kroi buki. Szacunek switszak za sam nie wiem co. JutrO do korpO a na koncie $$ [ Linked Image] graty rozjebałeś system, może też kiedyś trafię podobny kurs  z tego co wiem to nie Zimona bet  Zgadza sie, nie moj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz prymitywne zachowania stadne, potrzeba grupowania sie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|