|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Nie ma zadnego kuponu za 20 tys, ludzie dajcie sobie spokoj. Nawet o tym nie wspomnial
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
Zimoch i reklama STS Wkurwiajaca maksymalnie  musi chłop jakoś dorobić bo z publicznej go wywalili
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky Szkocja od Whiskey Irlandia i Burbona USA? burb - kukurydza, aż słodka whiskey...mięciutka i wesoła whisky twarda i szorstka jak wyschnięte stare skarpety... podstawa [ beszamel.se.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Zimoch i reklama STS Wkurwiajaca maksymalnie  Zgadza się. Nie wiem o co chodziło reżyserowi tej reklamy. Ocieplenie wizerunku Sts Emocje, wspomnienia itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Whisky szkocka, whiskey irlandzka i amerykańska – na czym polega różnica?
Whisky jest obecnie wytwarzana w wielu krajach na świecie. W każdym z nich metoda produkcji różnic się znacząco od siebie. Najważniejsze rodzaje tego trunku jakie można wskazać to whisky szkocka oraz whiskey irlandzka i amerykańska.
Whisky szkocka, czasem uważana za odrębny gatunek alkoholu (Scotch), jest wytwarzana w 100% ze słodu jęczmiennego lub mieszana z whisky wytworzonymi na bazie innych zbóż (często używany jest dym z torfu, nadający całości mocno ziemny charakter), destylowana dwukrotnie, a następnie dojrzewa w dębowych beczkach przez co najmniej trzy lata.
whiskeyWhiskey irlandzka powstaje z podobnych składników, przy czym – podobnie jak szkocki trunek – dojrzewa przez minimum trzy lata. Różnica tkwi w potrójnej destylacji, która sprawia, że gotowy alkohol jest znacznie delikatniejszy i subtelniejszy od swojego konkurenta.
Wreszcie przechodzimy do whiskey amerykańskich – które zdecydowanie różnią się od swojej europejskiej rodziny. Różnice wynikają głównie z wykorzystywanego do produkcji surowca – w USA whiskey wytwarzana jest z mieszanki różnych ziaren, która jednak zawsze zawiera od 51% do 79% kukurydzy. Pozostałe wykorzystywane zboża to żyto, pszenica i jęczmienny słód. Amerykański trunek może też dojrzewać krócej niż jego europejskie odpowiedniki – minimalny okres leżakowania w dębowych beczkach to w tym przypadku dwa lata. ale googla to ja tez umiem użyć. chciałeś dobrze, plus dla Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ludozercy over 3,5 w 2nd HT poprosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
Zimoch i reklama STS Wkurwiajaca maksymalnie  Zgadza się. Nie wiem o co chodziło reżyserowi tej reklamy. Ocieplenie wizerunku Sts Emocje, wspomnienia itd. a był zimny ten wizerunek sts?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wybaczcie że kogokolwiek uraziłem Ale ja się dosłownie tak czuję! Forum jest od wyrażania emocji a nigdy czegoś takiego nie przechodziłem co na tym meczu nikt mnie nie zrozumie bo chyba nikt nie wie jaka stawka i jaka dramaturgia to się działa trener Pogoni się chyba sam nie spodziewał że tak szybko obejmą prowadzenie i się przez to bronili i czekali na kontrę a sami mogli stracić i UWIERZCIE MOGLI!
ALE TAK BYŁO! A kropki i przecinki to ci ujebala pszczola? Masz, skopiuj sobie ...........,,,,,,,,,,,,,,........,,,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,. Nie ma za co .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
![[Linked Image from southpawbeagle.files.wordpress.com]](https://southpawbeagle.files.wordpress.com/2010/05/heil_hitler.jpg) Adolf pokazuje ile goli najebalo w wieczornych meczach. ciekawe czy kajś tam jest mój dziadek Co wy pierdolicie, najebaliście się czy co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Burbi, umiesz w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić czym sie różni Whisky od Whiskey i Burbona? Whisky i Whiskey nie pisze na mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
faker za takie teksty powinieneś wyłapać gamoniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
ta cipka to jest w co drugiej reklamie w tv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
faker za takie teksty powinieneś wyłapać gamoniu jakie teksty? piszę jak było
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
pe es fał z cristianowym dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
ta cipka to jest w co drugiej reklamie w tv tego to nie wiem ale fajna jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
ta cipka to jest w co drugiej reklamie w tv tego to nie wiem ale fajna jest  cycki sylikon XL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kto na kogo dawał w zakładzie o bana arsenal - psg ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|