|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,633 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,633 Likes: 10 |
Największa kasa była z 1ht/2ft. Najlepiej że zespół grał sobie w Tobecie na swoich nazwiskach. Potem się zjarzyli że ktoś może się kapnąć z supportu to na znajomych zakładali kronta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195 |
Szuman piszesz o kasie a t myslisz ze PSG i araby nimi zarzadzajace , to co za darmo utrzymuja wielo milionowe gaze dla piłkarzy, dokładają i nic nie zyskuja? Co myslisz ze za wygranie LM beda zarobieni... to Legia Genk, Kopenhaga, czy Olimpiakos by byli ustawienie na 5 sezonów, dla nich to sa grosze... moze Araby z Barcy bed a cos od nich kupowac przez nastepne 10 lat, i tam beda zarobieni.. ale to wszystko tylko nasze przemyslenia,a moze normalnie wygrali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195 |
Ale mi chodzi to to że to ostatnia akcja, tam musiało zagrać 100 czynników, żeby ten co wszedł tak idealnie strzelił. Tak jak pisałem mecz można ustawić bez problemu na każdym poziomie ale nie 3 gole w 8 minut Lewy strzelił 5 w 9 minut, i tez nie w buraczanej lidze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na takim poziomie w tej fazie, moze juz nie byc za naszego zycia takiego frajerstwa jednej druzyny, 4-0 z 1meczu, i gol strz na wyjezdzie nie wystarczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195 |
pany a w innym temacie co na dzisiaj? ja myslałem= Kopenhaga Olimpiakos rostów 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Tutaj ktoś dobrze przeanalizował  podobno nie jest to fake ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/C6eQQPNWAAEBWoq.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kopenhaga dnb bts schalke
i zastanawia mnie jeszcze bts belgijski w le
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Szuman piszesz o kasie a t myslisz ze PSG i araby nimi zarzadzajace , to co za darmo utrzymuja wielo milionowe gaze dla piłkarzy, dokładają i nic nie zyskuja? Co myslisz ze za wygranie LM beda zarobieni... to Legia Genk, Kopenhaga, czy Olimpiakos by byli ustawienie na 5 sezonów, dla nich to sa grosze... moze Araby z Barcy bed a cos od nich kupowac przez nastepne 10 lat, i tam beda zarobieni.. ale to wszystko tylko nasze przemyslenia,a moze normalnie wygrali... Ja rozumiem że często jest łączony biznes ze sportem, ale jak trochę oglądam juz mecze, to jedynymi których można kupić to są sędziowie, oraz jakąś małą grupkę piłkarzy w meczu- ale Ci co wczoraj grali, to raczej już na kasę nie narzekają, kluby też są dobrze finansowane, a kwoty za rozgrywki LM, może na tle budżetu psg, czy barcy są śmieszne, ale wydaje mi się że arabom raczej chodzi o to aby zaistnieć w europie gdzie lokują swoje pieniądze. Jak dla mnie porównanie iż wczoraj zawodnicy jednego klubu zostali zmuszeni do przegrania meczu na takim szczeblu rozgrywek- to conajmniej gruuube fantasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pisałem o handlu przed meczem to ktoś pisał, że odlatuje, a tu nagle debata się tworzy.
To nie ustawka była tylko szczęscie połączone z grą do końca i pomoc sędziego także. Jednak Szejki lubią kasę więc mogli grubo dorobić w teori, i będzie na następne grube transfery ....
w 87 minucie Nejsi szczelił wolnego a to wcale nie pewniak tak szczelic, to nie rzut karny. zbyt mało czasu na ustawke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
kopenhaga dnb bts schalke
i zastanawia mnie jeszcze bts belgijski w le myślimy tak samo w Belgi myślę że Genk też dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
kopenhaga dnb bts schalke
i zastanawia mnie jeszcze bts belgijski w le myślimy tak samo w Belgi myślę że Genk też dnb Gent
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Beks nie zamykaj tego kupona bo będziesz żałował i bedziesz chciał odegrać te nie wygrane 10 kafli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Co za roznica Genk czy Gent
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Zamknąłem zakład  mam psychiczny spokój 7000 zł zlecone do wypłaty, nauczony złym doświadczeniem jakąś gównianą dodatkową weryfikacja z onibet gdzie kwota jest wypłacana 8 tys. zł wolę tu zrobić 3 wypłaty po 7 tysi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Zastanawia mnie dlaczego ponad 80% uzytkownikow pisze Belgi Austri, zamiast z podwojnym i na koncu. To nie przyzwyczajenie jak w przypadku interpunkcji, wielkich liter
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Co za roznica Genk czy Gent jak co za róźnica? mi nie chodzi o bts tylko dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Zamknąłem zakład  mam psychiczny spokój 7000 zł zlecone do wypłaty, nauczony złym doświadczeniem jakąś gównianą dodatkową weryfikacja z onibet gdzie kwota jest wypłacana 8 tys. zł wolę tu zrobić 3 wypłaty po 7 tysi spoko gratulacje ja jednak bym poczekał bo mam duszę ryzykanta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
zawsze moze puscic sobie te 3 co zostaly za pare groszy na spokojnie juz chociaz na pewno kursy juz inne jak na poczatku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Beks nie zamykaj tego kupona bo będziesz żałował i bedziesz chciał odegrać te nie wygrane 10 kafli nie będę załował bo jeszcze wcoraj zgarnąłem ten kupon na 5500 zł, akurat potrzebuje tej kasy teraz. Spokojnie, nie bede chciał odegrać. Wracam do stawek mniejszych czyli max 500 zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|