Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 184 1 2 3 4 183 184
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Największa kasa była z 1ht/2ft. Najlepiej że zespół grał sobie w Tobecie na swoich nazwiskach. Potem się zjarzyli że ktoś może się kapnąć z supportu to na znajomych zakładali kronta

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
Szuman piszesz o kasie a t myslisz ze PSG i araby nimi zarzadzajace , to co za darmo utrzymuja wielo milionowe gaze dla piłkarzy, dokładają i nic nie zyskuja? Co myslisz ze za wygranie LM beda zarobieni... to Legia Genk, Kopenhaga, czy Olimpiakos by byli ustawienie na 5 sezonów, dla nich to sa grosze... moze Araby z Barcy bed a cos od nich kupowac przez nastepne 10 lat, i tam beda zarobieni.. ale to wszystko tylko nasze przemyslenia,a moze normalnie wygrali...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
Originally Posted by Szypii
Ale mi chodzi to to że to ostatnia akcja, tam musiało zagrać 100 czynników, żeby ten co wszedł tak idealnie strzelił. Tak jak pisałem mecz można ustawić bez problemu na każdym poziomie ale nie 3 gole w 8 minut
Lewy strzelił 5 w 9 minut, i tez nie w buraczanej lidze..

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
na takim poziomie w tej fazie, moze juz nie byc za naszego zycia takiego frajerstwa jednej druzyny, 4-0 z 1meczu, i gol strz na wyjezdzie nie wystarczył.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
pany a w innym temacie co na dzisiaj?
ja myslałem=
Kopenhaga
Olimpiakos
rostów 1x

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Tutaj ktoś dobrze przeanalizował smile podobno nie jest to fake
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
kopenhaga dnb
bts schalke

i zastanawia mnie jeszcze bts belgijski w le

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by czarny rts
Szuman piszesz o kasie a t myslisz ze PSG i araby nimi zarzadzajace , to co za darmo utrzymuja wielo milionowe gaze dla piłkarzy, dokładają i nic nie zyskuja? Co myslisz ze za wygranie LM beda zarobieni... to Legia Genk, Kopenhaga, czy Olimpiakos by byli ustawienie na 5 sezonów, dla nich to sa grosze... moze Araby z Barcy bed a cos od nich kupowac przez nastepne 10 lat, i tam beda zarobieni.. ale to wszystko tylko nasze przemyslenia,a moze normalnie wygrali...


Ja rozumiem że często jest łączony biznes ze sportem, ale jak trochę oglądam juz mecze, to jedynymi których można kupić to są sędziowie, oraz jakąś małą grupkę piłkarzy w meczu- ale Ci co wczoraj grali, to raczej już na kasę nie narzekają, kluby też są dobrze finansowane, a kwoty za rozgrywki LM, może na tle budżetu psg, czy barcy są śmieszne, ale wydaje mi się że arabom raczej chodzi o to aby zaistnieć w europie gdzie lokują swoje pieniądze. Jak dla mnie porównanie iż wczoraj zawodnicy jednego klubu zostali zmuszeni do przegrania meczu na takim szczeblu rozgrywek-
to conajmniej gruuube fantasy

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Pisałem o handlu przed meczem to ktoś pisał, że odlatuje, a tu nagle debata się tworzy.

To nie ustawka była tylko szczęscie połączone z grą do końca i pomoc sędziego także. Jednak Szejki lubią kasę więc mogli grubo dorobić w teori, i będzie na następne grube transfery ....

w 87 minucie Nejsi szczelił wolnego a to wcale nie pewniak tak szczelic, to nie rzut karny. zbyt mało czasu na ustawke




Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by tronk
kopenhaga dnb
bts schalke

i zastanawia mnie jeszcze bts belgijski w le

myślimy tak samo smile
w Belgi myślę że Genk też dnb

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by aker
Originally Posted by tronk
kopenhaga dnb
bts schalke

i zastanawia mnie jeszcze bts belgijski w le

myślimy tak samo smile
w Belgi myślę że Genk też dnb

Gent

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Beks nie zamykaj tego kupona bo będziesz żałował i bedziesz chciał odegrać te nie wygrane 10 kafli

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327
Likes: 2
Co za roznica Genk czy Gent

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Zamknąłem zakład smile mam psychiczny spokój

7000 zł zlecone do wypłaty, nauczony złym doświadczeniem jakąś gównianą dodatkową weryfikacja z onibet gdzie kwota jest wypłacana 8 tys. zł wolę tu zrobić 3 wypłaty po 7 tysi

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327
Likes: 2
Zastanawia mnie dlaczego ponad 80% uzytkownikow pisze Belgi Austri, zamiast z podwojnym i na koncu. To nie przyzwyczajenie jak w przypadku interpunkcji, wielkich liter

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by Lukasz111
Co za roznica Genk czy Gent

jak co za róźnica?
mi nie chodzi o bts tylko dnb

Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Dobra decyzja beks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by beks
Zamknąłem zakład smile mam psychiczny spokój

7000 zł zlecone do wypłaty, nauczony złym doświadczeniem jakąś gównianą dodatkową weryfikacja z onibet gdzie kwota jest wypłacana 8 tys. zł wolę tu zrobić 3 wypłaty po 7 tysi

spoko gratulacje
ja jednak bym poczekał bo mam duszę ryzykanta wink

Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
zawsze moze puscic sobie te 3 co zostaly za pare groszy na spokojnie juz chociaz na pewno kursy juz inne jak na poczatku

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by aker
Beks nie zamykaj tego kupona bo będziesz żałował i bedziesz chciał odegrać te nie wygrane 10 kafli

nie będę załował bo jeszcze wcoraj zgarnąłem ten kupon na 5500 zł, akurat potrzebuje tej kasy teraz. Spokojnie, nie bede chciał odegrać. Wracam do stawek mniejszych czyli max 500 zł

Strona 2 z 184 1 2 3 4 183 184

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1