Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 45 1 2 16 17 18 19 20 44 45
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
Wygrana Jagi, Lecha i Lechii. Remis Legii. 4 drużyny po 41 punktów i 37. kolejka

Legia-Lechia
Jaga-Lech

Chyba lepszego medialnie finału nie da się wyobrazić.

grin

A Ty dalej Swoje teorie. smile

Legia wygra w Kielcach. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
To tylko teoria pod "media", sam przyznasz że ładnie podkręciłoby atmosferę. Nie jestem pewny co do Lecha i Legii w tej kolejce. Dwóch niewygodnych rywali. Co ma tam być to będzie. Ja gram 1X i 1DNB w Kielcach, ale tylko ze względu na kursy.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tazen
Wygrana Jagi, Lecha i Lechii. Remis Legii. 4 drużyny po 41 punktów i 37. kolejka

Legia-Lechia
Jaga-Lech

Chyba lepszego medialnie finału nie da się wyobrazić.

grin

A Ty dalej Swoje teorie. smile

Legia wygra w Kielcach. smile
Wygra w Kielcach i wygra z Lechią.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by Master.com back



I tacy ludzie dzieci mają... i prawa wyborcze.

Jakiś Janusz z Karyną - "ja też jestem osobą publiczną", "ale straszy mnie pan!", nigdzie nie pojde, nigdzie nie pojde.... "ale weź mnie ku^%$ nie szarp"

ale janusz.....
buty 200zl
koszula 8stów

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
valverde>>>>>>>>>>camp nou

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
co jak co ale jakiś szacunek się należy

ciekawe czy jest jakiś gagatek na mecz.pl, który tak by się zachował



Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Master.com back



I tacy ludzie dzieci mają... i prawa wyborcze.

Jakiś Janusz z Karyną - "ja też jestem osobą publiczną", "ale straszy mnie pan!", nigdzie nie pojde, nigdzie nie pojde.... "ale weź mnie ku^%$ nie szarp"

ale janusz.....
buty 200zl
koszula 8stów

Obejrzalem powyzszy material video

Co za dno dna, kobieta 0/10, facet 0/10

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by Tazen
Ale poleciały kursy na Jagę. Piłkarki z obu stron ładują chyba całe wypłaty na nas.
pisałem, że 1,6 to mega promocja (wczoraj w bahu było nawet 1,62, dziś już 1,46 a pewnie jeszcze trochę spadnie)

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
3x L tez powinno wjechac

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Bilety Jaga-Lech sprzedane

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by tronk
3x L tez powinno wjechac
po takich kursach nie brałbym już 3xL ani 1xJ, to nie ma sensu w tym momencie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by mafia
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Master.com back



I tacy ludzie dzieci mają... i prawa wyborcze.

Jakiś Janusz z Karyną - "ja też jestem osobą publiczną", "ale straszy mnie pan!", nigdzie nie pojde, nigdzie nie pojde.... "ale weź mnie ku^%$ nie szarp"

ale janusz.....
buty 200zl
koszula 8stów

Obejrzalem powyzszy material video

Co za dno dna, kobieta 0/10, facet 0/10

za coś takiego z miejsca gumowe pały i......

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Co za buractwo. Ale z drugiej strony brak szacunku do policji jak tam idzie taki beton.

W US&A nie do pomyślenia taka sytuacja. Co nie Beto?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618
Likes: 10
Dokładnie pałować chamstwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
To jakiś żart jest?

Małżona wybacza mężowi, że ten ją zdradził i czyta dla niego jakiś wiersz w Kościele?

ps. oczywiście "wybacza" bo ten jest europosłem pis laugh


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,618
Likes: 10
Akagi potwierdzam wpłatę na chore dzieci

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Coś ten Jarek kundlów swoich nie trzyma laugh

Anna Kamińska, była żona posła Prawa i Sprawiedliwości, Mariusza Antoniego Kamińskiego, pracuje właśnie nad projektem "Ustawy Wprowadzającej Zaostrzony Reżim Moralny w Parlamencie". Pomysłodawczyni projektu argumentuje wprowadzenie ustawy swoimi osobistymi przeżyciami. Anna i Mariusz Kamińscy byli małżeństwem przez 12 lat, rozwiedli się w 2013 roku. Okazało się, że do rozpadu małżeństwa przyczynił się niewierny poseł, który zdradził żonę z partyjną koleżanką, "aniołkiem Jarosława Kaczyńskiego", 29-letnią Iloną Klejnowską. Para doczekała się już dziecka.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
W odniesieniu do portalu społecznościowego Facebook podjęte zostały stosowne czynności
sprawdzające.
Uzyskany i zabezpieczony w ich wyniku materiał, zostanie poddany analizie
celem podjęcia ewentualnych dalszych działań zgodnie z obwiązującą ustawą o grach
hazardowych.
http://orka2.sejm.gov.pl/INT8.nsf/klucz/658C47EF/%24FILE/i12233-o1.pdf

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by quincy
Co za buractwo. Ale z drugiej strony brak szacunku do policji jak tam idzie taki beton.

W US&A nie do pomyślenia taka sytuacja. Co nie Beto?

kiedyś chciałem przejść przez ulicę a policja kierowała ruchem, byłem w połowie ulicy i mnie zawrócił (powiedział, że mogę dostać mandat)


ale lepszy numer był 2 lata temu


3 pasy ale głównie byłem albo na prawym albo na środkowym (wymijałem 5-6 razy na odcinku ~3km, było dość tłoczno ale każdy jechał ok. 70-80km/h
mogłem to zrobić bez użycia kierunkowskazu ze 2-3 razy
Nagle światełka z tyłu (tajniak) no to się zatrzymałem, podchodzi do mnie i zaczyna śpiewkę (miałem już zdjęte okulary) i się tylko na niego patrzę. Wymienił moje wykroczenia, że skakałem z pasa na pas i szybciej niż ograniczenie prędkości. Powiedział również, że nie używałem migacza. Ja się dalej paczę (jak aniołek) a ten do mnie, co się tak patrzysz jakbyś nie wiedział o czym mówię. To ja sam do siebie, cza było 3mać okulary przeciwsłoneczne na nosie (ale wtedy pomyślałbym, że cwaniakuję i nawet nie paczę MU się w oczy) i szybko zmieniłem wyraz twarzy. Kazał mi dać prawko i zapytał czy miałem ostatnio mandat. Wrócił po 10 min i powiedział, że nie kłamałem i jest to tylko ostrzeżenie. smile

byłem w szoku, że obeszło się bez mandatu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
dodam tylko, że miał podniesiony głos podczas tej dyskusji smile

Strona 18 z 45 1 2 16 17 18 19 20 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1