Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Nie-e, przypomniała mnie się rozmowa towarzyska pewnego "wege debila", opowiadającego wszystkim jaki to "makdonalds" jest zły, kiedy jeden z interlokutorów mu odpowiedział "Jakbyś pasożycie był kierowcą to po 10 godzinach w drodze zjadłbyś taka kanapkę z mięsem klaszcząc uszami. A teraz zabieraj te kuskusy i wypierdalaj."

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Master.com back
Nie-e, przypomniała mnie się rozmowa towarzyska pewnego "wege debila", opowiadającego wszystkim jaki to "makdonalds" jest zły, kiedy jeden z interlokutorów mu odpowiedział "Jakbyś pasożycie był kierowcą to po 10 godzinach w drodze zjadłbyś taka kanapkę z mięsem klaszcząc uszami. A teraz zabieraj te kuskusy i wypierdalaj."

Ale ja nie zartowalem

Frycz mial kwestie o ruchaniu brzydkich,gdy zwrocono mu uwage ze je gowno.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Master.com back
Nie-e, przypomniała mnie się rozmowa towarzyska pewnego "wege debila", opowiadającego wszystkim jaki to "makdonalds" jest zły, kiedy jeden z interlokutorów mu odpowiedział "Jakbyś pasożycie był kierowcą to po 10 godzinach w drodze zjadłbyś taka kanapkę z mięsem klaszcząc uszami. A teraz zabieraj te kuskusy i wypierdalaj."

+1 bo oczywiscie powazam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Nie po to człowiek ma kły, żeby przeżuwał siano.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Kretol
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili

To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu.

to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc.
Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Kretol
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili

To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu.

to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc.
Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu

zapomniałeś o przedmeczowych mikrocyklach smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Kretol
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili

To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu.

to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc.
Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu

A Stanowski pisał, że Faken kupił/sprzedał mecz Wisły. To znaczy jakiemuś młodemu działkę odpalił, żeby ten siedział cicho.

A co do Iwana to mnie się bardziej podobał fragment o Jasiu Nowickim, że lubił bardzo grzać naftę w mało znanych spelunkach albo altanach działkowych. Przechuj ten Nowicki.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
i nie wiem czemu LFC miałoby być lepsze od Napoli dla Zielińskiego

smutna jak pizda anglia kontra konkret Włochy? mając hajs na takim samym poziomie nawet bym się nie zastanawiał

Napoli jak LFC też grywa w LE, więc poziom europejski taki sam

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Każdy sprzedawał, dziś kompletnie inaczej ustawia się mecze

białe rękawiczki, nikt nie dostaje hajsu do ręki, zwykle propozycje wychodzą prosto od zarządu

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Kretol
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili

To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu.

to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc.
Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu

A Stanowski pisał, że Faken kupił/sprzedał mecz Wisły. To znaczy jakiemuś młodemu działkę odpalił, żeby ten siedział cicho.

A co do Iwana to mnie się bardziej podobał fragment o Jasiu Nowickim, że lubił bardzo grzać naftę w mało znanych spelunkach albo altanach działkowych. Przechuj ten Nowicki.

tak bylo Iwan pozniej stwierdzil,ze najlepsza jego decyzja iz w ksiazce nie opisal kim byl mlody przyjmujacy lapowke - okazalo sie po latach ze Nawalka.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by TriumfWoli
najwieksza zagadka roku 2016 , to co sie stalo na euro z Zielinskim ?

ten chlop w przeciwiestwie do wiekszosci ma glowe,duzo widzi
a we Francji blokada,chlopa nima.
Nie wiem, nie siedzę tam w środku. smile Dla mnie spalił się chłopak. On jest chyba typem zawodnika, który jak wejdzie chujowo w mecz to gra cały czas padlinę. A jak mu wyjdzie kilka zagrań na początku to łapie luz i potrafi zagrać magię. Tak było np z Rumunami teraz.

Chociaż w sumie to dzięki Teodorowi wygraliśmy bo ściągnął na siebie 2 rywali i wtedy Robert miał autostradę do bramki smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Tazen
i nie wiem czemu LFC miałoby być lepsze od Napoli dla Zielińskiego

smutna jak pizda anglia kontra konkret Włochy? mając hajs na takim samym poziomie nawet bym się nie zastanawiał

Napoli jak LFC też grywa w LE, więc poziom europejski taki sam
Liverpool to jednak bardziej utytułowany klub od Napoli

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?

LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Tazen
i nie wiem czemu LFC miałoby być lepsze od Napoli dla Zielińskiego

smutna jak pizda anglia kontra konkret Włochy? mając hajs na takim samym poziomie nawet bym się nie zastanawiał

Napoli jak LFC też grywa w LE, więc poziom europejski taki sam
Liverpool to jednak bardziej utytułowany klub od Napoli

dokładnie smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jedno jest pewne, angielska liga jest najtrudniejsza do aklimatyzacji i gry. Tym bardziej jeśli ktoś jest typowo technicznym graczem.
--
Hiszpania najłatwiejsza

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
MArnuje się chłop na tej bramce smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
liga angielska to przepłacone popłuczyny, dlatego poziom w europie tak wygląda

od kosmicznego hajsu gotują się głowy przeciętnym grajkom, plus cała myśl taktyczna... hiszpanie i niemcy zostawiają ich daleko w tyle

w anglii oprócz płac nie zmienia się nic

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1