|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nie-e, przypomniała mnie się rozmowa towarzyska pewnego "wege debila", opowiadającego wszystkim jaki to "makdonalds" jest zły, kiedy jeden z interlokutorów mu odpowiedział "Jakbyś pasożycie był kierowcą to po 10 godzinach w drodze zjadłbyś taka kanapkę z mięsem klaszcząc uszami. A teraz zabieraj te kuskusy i wypierdalaj."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nie-e, przypomniała mnie się rozmowa towarzyska pewnego "wege debila", opowiadającego wszystkim jaki to "makdonalds" jest zły, kiedy jeden z interlokutorów mu odpowiedział "Jakbyś pasożycie był kierowcą to po 10 godzinach w drodze zjadłbyś taka kanapkę z mięsem klaszcząc uszami. A teraz zabieraj te kuskusy i wypierdalaj." Ale ja nie zartowalem Frycz mial kwestie o ruchaniu brzydkich,gdy zwrocono mu uwage ze je gowno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nie-e, przypomniała mnie się rozmowa towarzyska pewnego "wege debila", opowiadającego wszystkim jaki to "makdonalds" jest zły, kiedy jeden z interlokutorów mu odpowiedział "Jakbyś pasożycie był kierowcą to po 10 godzinach w drodze zjadłbyś taka kanapkę z mięsem klaszcząc uszami. A teraz zabieraj te kuskusy i wypierdalaj." +1 bo oczywiscie powazam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie po to człowiek ma kły, żeby przeżuwał siano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu. to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc. Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu. to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc. Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu zapomniałeś o przedmeczowych mikrocyklach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu. to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc. Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu A Stanowski pisał, że Faken kupił/sprzedał mecz Wisły. To znaczy jakiemuś młodemu działkę odpalił, żeby ten siedział cicho. A co do Iwana to mnie się bardziej podobał fragment o Jasiu Nowickim, że lubił bardzo grzać naftę w mało znanych spelunkach albo altanach działkowych. Przechuj ten Nowicki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
i nie wiem czemu LFC miałoby być lepsze od Napoli dla Zielińskiego
smutna jak pizda anglia kontra konkret Włochy? mając hajs na takim samym poziomie nawet bym się nie zastanawiał
Napoli jak LFC też grywa w LE, więc poziom europejski taki sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Każdy sprzedawał, dziś kompletnie inaczej ustawia się mecze
białe rękawiczki, nikt nie dostaje hajsu do ręki, zwykle propozycje wychodzą prosto od zarządu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nawałka trafił na dobry czas to fakt ale jest też dobrym trenerem taki Janas czy inny ciul to by nawet tej drużyny dobrze nie poprowadzili To juz nawet Iwan w Spalonym pisal o tym,ze jako pilkarz jedyny co trzymal diete gdy inni chlali wode i nie wiedzieli nic o odzywianiu. to tak styl bycia.odpowiedzialny,powazny gosc. Kilkanascie lat temu przyjmowal sklad z kartki od zarzadu wchodzac glowa w ich dupy. Ale nie umniejszam zaslug dla kadry - nie przeszkadza naszym gwiazdom, lubia go, to klucz do sukcesu A Stanowski pisał, że Faken kupił/sprzedał mecz Wisły. To znaczy jakiemuś młodemu działkę odpalił, żeby ten siedział cicho. A co do Iwana to mnie się bardziej podobał fragment o Jasiu Nowickim, że lubił bardzo grzać naftę w mało znanych spelunkach albo altanach działkowych. Przechuj ten Nowicki. tak bylo Iwan pozniej stwierdzil,ze najlepsza jego decyzja iz w ksiazce nie opisal kim byl mlody przyjmujacy lapowke - okazalo sie po latach ze Nawalka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
najwieksza zagadka roku 2016 , to co sie stalo na euro z Zielinskim ?
ten chlop w przeciwiestwie do wiekszosci ma glowe,duzo widzi a we Francji blokada,chlopa nima. Nie wiem, nie siedzę tam w środku.  Dla mnie spalił się chłopak. On jest chyba typem zawodnika, który jak wejdzie chujowo w mecz to gra cały czas padlinę. A jak mu wyjdzie kilka zagrań na początku to łapie luz i potrafi zagrać magię. Tak było np z Rumunami teraz. Chociaż w sumie to dzięki Teodorowi wygraliśmy bo ściągnął na siebie 2 rywali i wtedy Robert miał autostradę do bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i nie wiem czemu LFC miałoby być lepsze od Napoli dla Zielińskiego
smutna jak pizda anglia kontra konkret Włochy? mając hajs na takim samym poziomie nawet bym się nie zastanawiał
Napoli jak LFC też grywa w LE, więc poziom europejski taki sam Liverpool to jednak bardziej utytułowany klub od Napoli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?
LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
i nie wiem czemu LFC miałoby być lepsze od Napoli dla Zielińskiego
smutna jak pizda anglia kontra konkret Włochy? mając hajs na takim samym poziomie nawet bym się nie zastanawiał
Napoli jak LFC też grywa w LE, więc poziom europejski taki sam Liverpool to jednak bardziej utytułowany klub od Napoli dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jedno jest pewne, angielska liga jest najtrudniejsza do aklimatyzacji i gry. Tym bardziej jeśli ktoś jest typowo technicznym graczem. -- Hiszpania najłatwiejsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
MArnuje się chłop na tej bramce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
liga angielska to przepłacone popłuczyny, dlatego poziom w europie tak wygląda
od kosmicznego hajsu gotują się głowy przeciętnym grajkom, plus cała myśl taktyczna... hiszpanie i niemcy zostawiają ich daleko w tyle
w anglii oprócz płac nie zmienia się nic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|