|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Łajt, bo wyczytałem na stronie o Stomilu. Oni mieli w zeszłym roku budżet 3 mln w 1 lidze. Więc ich 30k pln nie rzuci na kolana. Ale jak taki Stilon ma budżetu ze 200-300k może pińcet to za 30k pln już można "poszaleć". zamieszales w głowie i człowiek nie wie co grać ? Stomil czy Stilon czy oba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
to wiele tłumaczy dzień dobry beda gdzies strzelac dzisiaj ? uuuu...to trudne pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Łajt, bo wyczytałem na stronie o Stomilu. Oni mieli w zeszłym roku budżet 3 mln w 1 lidze. Więc ich 30k pln nie rzuci na kolana. Ale jak taki Stilon ma budżetu ze 200-300k może pińcet to za 30k pln już można "poszaleć". zamieszales w głowie i człowiek nie wie co grać ? Stomil czy Stilon czy oba ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Chyba na Puchar Burmistrza Drezdenka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Lepiej niech siedzi na bazie  "Gorąco dziś będzie w Łodzi. Tysiąc kibiców Śląska i ich zgód jedzie dziś na Widzew. Wszyscy mają ubrać się na czarno, obowiązkowe kominiarki i zaklejenie charakterystycznych elementów ubioru. Cel-zadyma na stadionie w Łodzi. To efekt konfliktu siegąjace śmierci "Rolika" z 2003 r." Sz. Jadczak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
over w Monaco dobrze wyglada, wprawdzie leci na leb ale po >1.8 chyba wciaz do gry. Obie druzyny mocno zaczely lige jesli chodzi o gole, Monaco 3,5/mecz a Nicea 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W tym kontekście zadałem to pytanie, Vincent. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lepiej niech siedzi na bazie  "Gorąco dziś będzie w Łodzi. Tysiąc kibiców Śląska i ich zgód jedzie dziś na Widzew. Wszyscy mają ubrać się na czarno, obowiązkowe kominiarki i zaklejenie charakterystycznych elementów ubioru. Cel-zadyma na stadionie w Łodzi. To efekt konfliktu siegąjace śmierci "Rolika" z 2003 r." Sz. Jadczak Burbon akurat o outfit na mecz nie musi się martwić. Wdzieje robocze patałachy. ![[Linked Image from thumbs.dreamstime.com]](https://thumbs.dreamstime.com/z/czarny-szef-kuchni-oferty-sa%C5%82atki-mundur-24743689.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W tym kontekście zadałem to pytanie, Vincent.  To sorry, że uprzedziłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
tu jest fota burbona [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
już w pracy jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
Lepiej niech siedzi na bazie  "Gorąco dziś będzie w Łodzi. Tysiąc kibiców Śląska i ich zgód jedzie dziś na Widzew. Wszyscy mają ubrać się na czarno, obowiązkowe kominiarki i zaklejenie charakterystycznych elementów ubioru. Cel-zadyma na stadionie w Łodzi. To efekt konfliktu siegąjace śmierci "Rolika" z 2003 r." Sz. Jadczak taaaa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
over w Monaco dobrze wyglada, wprawdzie leci na leb ale po >1.8 chyba wciaz do gry. Obie druzyny mocno zaczely lige jesli chodzi o gole, Monaco 3,5/mecz a Nicea 3 W Marsylii problem dzis z obroncami chyba az 3 wypadlo, bardziej tu widze over
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Bodajże bituś coś jechał po Luquinhasie i płakał za brak fachowych danych na forum.
W takim razie w minimalnym stopniu go zaspokoję.
Luquinhas
Gole: 0 Asysty: 2 Drybling: 39/55 (70%) Faulowany: 34 Odbiory: 21
I te 34 faule, spowodowały wykonywanie 34 rzutów wolnych, przeważnie na połowie przeciwnika, co też nie jest bez znaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ciekawe ile jeszcze razy piardnął podczas sprintów ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
over w Monaco dobrze wyglada, wprawdzie leci na leb ale po >1.8 chyba wciaz do gry. Obie druzyny mocno zaczely lige jesli chodzi o gole, Monaco 3,5/mecz a Nicea 3 W Marsylii problem dzis z obroncami chyba az 3 wypadlo, bardziej tu widze over Był niedawno taki mecz, beniaminek grał z mistrzem kraju, i temu beniaminkowi 3 zdrowych obrońców zostało Ciekawe czy fechu pamięta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
zresztą musztarda Dijon to 2 gole strzeliła do tej pory w 6 meczach, przy nich to Sosnowiec chyba mógłby czyste konto zaliczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
ciekawe ile jeszcze razy piardnął podczas sprintów ?  A ty znowu o Legii.  I nie chlaj tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Balotelli dziś debiutuje! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|