|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera Pod jakim to tytułem chodzi? Chętnie odsłucham. Jak mnie leczy już ten covid to szkoda strzępić. Jakby Mati powiedział na niedzielnej konferencji, że jedzenie własnego gówna jest lepsze od osocza ozdrowieńców to 5% społeczeństwa zacznie to wpierdalać. A 3% powie jeszcze, że nawet im smakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
To może nie covid tylko to co piliście
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
..i jeszcze jeden z biura od wtorku pozytywny i siedzi na kwarantannie.. ale czy sanepid do kogoś dzwonił? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Wiadomo że nie moje ja tylko 14 zgłoskowcem jadę jak Mickiewicz po absyncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
To może nie covid tylko to co piliście od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego  denaturatu nie tykamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To może nie covid tylko to co piliście od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego denaturatu nie tykamy  Na razie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera Pod jakim to tytułem chodzi? Chętnie odsłucham.Jak mnie leczy już ten covid to szkoda strzępić. Jakby Mati powiedział na niedzielnej konferencji, że jedzenie własnego gówna jest lepsze od osocza ozdrowieńców to 5% społeczeństwa zacznie to wpierdalać. A 3% powie jeszcze, że nawet im smakuje. podbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
To może nie covid tylko to co piliście od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego  denaturatu nie tykamy  Jak weselna to wiadomo że lewy spyrol albo lewa wódka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pij szybciej bo się ściemnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera Pod jakim to tytułem chodzi? Chętnie odsłucham. Jak mnie leczy już ten covid to szkoda strzępić. Jakby Mati powiedział na niedzielnej konferencji, że jedzenie własnego gówna jest lepsze od osocza ozdrowieńców to 5% społeczeństwa zacznie to wpierdalać. A 3% powie jeszcze, że nawet im smakuje. to było do Zielonych Żabek pacyfka, tylko holenderka wpadła znienacka (bez skojarzeń) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
To może nie covid tylko to co piliście od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego  denaturatu nie tykamy  Jak weselna to wiadomo że lewy spyrol albo lewa wódka  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
trzeba od tego odchodzić, quincy, serio.. bo to idzie w złą stronę powoli.. ale idzie.. piwko niemal codziennie..
dlatego to 'na razie' brzmi dla mnie minimalnie groźnie..
od jutra nie piję przez jakiś czas.. trzeba odzwyczaić organizm..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
To może nie covid tylko to co piliście od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego  denaturatu nie tykamy  Jak weselna to wiadomo że lewy spyrol albo lewa wódka   Kogo stać na orginal wódkę na weselu może Biczyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kemp u mnie podobna sytuacja dwa tygodnie temu spotkanie ze znajomymi oni od jakiegoś czasu przeziębienie z objawami pod COVID, my z żoną wszystko ok, nie wiem może jakoś to już przeszliśmy bezobjawowo bo od początku pandemii normalna praca cały czas bez żadnych ograniczeń
dzisiaj koleżka z pracy pojechał do domu w trakcie dnia z temp. 38 stopni, hipochondryk straszny pewnie zaraz test zrobi i już się boję, że wyląduje na kwarantannie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ciekawe jaką Basiura miał u siebie. C
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
eee tam, nie pierwszy raz tą weselną smakowałem i zawsze bylo ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
eee tam, nie pierwszy raz tą weselną smakowałem i zawsze bylo ok  Dobra przepalanka to niech się cała wódka chowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ciekawe jaką Basiura miał u siebie. C był też występ starego kolegi ze Śląska ![[Linked Image from i.imgur.com]](https://i.imgur.com/kAylRD0.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Kura, tak myślę, że przeszliście bezobjawowo.. chyba, że nawet się nie zaraziliście, bo macie jakąs odporność lepszą.. tak czy siak - wg mnie większość już miała/ma/będzie miała.. i tylko jeden straci węch i pokaszle, a inny nic... niestety - muszę przyznać - nieliczni będą mieli ciężko.. kuzynka żony jednego z biura ma 30% wydolności płuc i jest w stanie śpiączki..  tak czy siak - nie poradzimy nic na to, co się wydarzy.. będzie co będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|