Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 87 1 2 7 8 9 10 11 86 87
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Kura
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera

Pod jakim to tytułem chodzi? Chętnie odsłucham.

Jak mnie leczy już ten covid to szkoda strzępić.

Jakby Mati powiedział na niedzielnej konferencji, że jedzenie własnego gówna jest lepsze od osocza ozdrowieńców to 5% społeczeństwa zacznie to wpierdalać. A 3% powie jeszcze, że nawet im smakuje.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
To może nie covid tylko to co piliście

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
..i jeszcze jeden z biura od wtorku pozytywny i siedzi na kwarantannie.. ale czy sanepid do kogoś dzwonił? hmm laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Wiadomo że nie moje ja tylko 14 zgłoskowcem jadę jak Mickiewicz po absyncie tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by VVega
To może nie covid tylko to co piliście

od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego toast piwo

denaturatu nie tykamy tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by kemp
Originally Posted by VVega
To może nie covid tylko to co piliście

od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego toast piwo

denaturatu nie tykamy tongue
Na razie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Kura
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera

Pod jakim to tytułem chodzi? Chętnie odsłucham.

Jak mnie leczy już ten covid to szkoda strzępić.

Jakby Mati powiedział na niedzielnej konferencji, że jedzenie własnego gówna jest lepsze od osocza ozdrowieńców to 5% społeczeństwa zacznie to wpierdalać. A 3% powie jeszcze, że nawet im smakuje.

podbijam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by kemp
Originally Posted by VVega
To może nie covid tylko to co piliście

od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego toast piwo

denaturatu nie tykamy tongue

Jak weselna to wiadomo że lewy spyrol albo lewa wódka tongue

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Pij szybciej bo się ściemnia

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
posłuchaj quincy co ciebie wkrótce czeka

8.40 do 12 minuty 10/10


Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Kura
świetna piosenka, są jeszcze lokalne rozgłośnie które puszczają takie przeboje u nas Radio Akadera

Pod jakim to tytułem chodzi? Chętnie odsłucham.

Jak mnie leczy już ten covid to szkoda strzępić.

Jakby Mati powiedział na niedzielnej konferencji, że jedzenie własnego gówna jest lepsze od osocza ozdrowieńców to 5% społeczeństwa zacznie to wpierdalać. A 3% powie jeszcze, że nawet im smakuje.

to było do Zielonych Żabek pacyfka, tylko holenderka wpadła znienacka (bez skojarzeń) smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by kemp
Originally Posted by VVega
To może nie covid tylko to co piliście

od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego toast piwo

denaturatu nie tykamy tongue

Jak weselna to wiadomo że lewy spyrol albo lewa wódka tongue
laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
trzeba od tego odchodzić, quincy, serio.. bo to idzie w złą stronę powoli.. ale idzie.. piwko niemal codziennie..

dlatego to 'na razie' brzmi dla mnie minimalnie groźnie..

od jutra nie piję przez jakiś czas.. trzeba odzwyczaić organizm..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by kemp
Originally Posted by VVega
To może nie covid tylko to co piliście

od kolegi weselna, zimna, smaczna.. i piwko do tego toast piwo

denaturatu nie tykamy tongue

Jak weselna to wiadomo że lewy spyrol albo lewa wódka tongue
laugh

Kogo stać na orginal wódkę na weselu może Biczyka tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
kemp u mnie podobna sytuacja dwa tygodnie temu spotkanie ze znajomymi oni od jakiegoś czasu przeziębienie z objawami pod COVID, my z żoną wszystko ok, nie wiem może jakoś to już przeszliśmy bezobjawowo bo od początku pandemii normalna praca cały czas bez żadnych ograniczeń

dzisiaj koleżka z pracy pojechał do domu w trakcie dnia z temp. 38 stopni, hipochondryk straszny pewnie zaraz test zrobi i już się boję, że wyląduje na kwarantannie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ciekawe jaką Basiura miał u siebie. C

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
eee tam, nie pierwszy raz tą weselną smakowałem i zawsze bylo ok tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by kemp
eee tam, nie pierwszy raz tą weselną smakowałem i zawsze bylo ok tongue

Dobra przepalanka to niech się cała wódka chowa tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by haczyk
Ciekawe jaką Basiura miał u siebie. C
[Linked Image from sklep-domwhisky.pl]
był też występ starego kolegi ze Śląska wink
[Linked Image from i.imgur.com]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Kura, tak myślę, że przeszliście bezobjawowo.. chyba, że nawet się nie zaraziliście, bo macie jakąs odporność lepszą..

tak czy siak - wg mnie większość już miała/ma/będzie miała.. i tylko jeden straci węch i pokaszle, a inny nic...

niestety - muszę przyznać - nieliczni będą mieli ciężko.. kuzynka żony jednego z biura ma 30% wydolności płuc i jest w stanie śpiączki.. frown

tak czy siak - nie poradzimy nic na to, co się wydarzy.. będzie co będzie

Strona 9 z 87 1 2 7 8 9 10 11 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Akhu, forty, burbon, Lukasz111), 1,887 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1