|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
Zielu to jest chimeryczny jak zapłon malucha zimą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
A co ma Lewy zrobić? To nie jest drybler. Jedyne co może zrobić to się zastawić aby nie stracić piłki i oddać. no to jest właśnie to czego dziś nie robił, do główki też nawet nie wyskakiwał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
Tylko Mbappe poza zasięgiem, reszta to nasz poziom. Podstarzały Giroud, wyszydzany Rabiot (choć sezon niezły), Griezmann z tym antyfutbolem z Atletico, no jeszcze obronę mają lepszą, ale tu nic dziś ani jutro nie wymyślimy. No tak, Kylian z takiego Jędzy zrobi taki wiatrak, że ten przestanie się kręcić dopiero na Okęciu. Reszta faktycznie, dno i wodorosty, czesiek ich rozpykał już dawno, trochę więcej funkcji w obronie dla Lewego, ponoć dostanie jutro rękawice bramkarskie, a na ewentualne karne wróci Wojtek. Prosty plan, defensywa do porzygania. Będziemy pięknie cierpieć, jeszcze piękniej niż dzisiaj. Robimy zlot na Okęciu? Przywitamy bohatera czesława wielkiego, Biczu, dzwoń po ubera  od ubera jest Vinc..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
czy ktoś miał pretensje za euro16, ale wtedy to mieliśmy drużynę, taki Kapustka co on teraz robi gołąbki  Co Ty wiesz o gołąbkach? Tych gołąbkach właśnie kurwa. He he
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
W Barcie to akurat pokazuje finezję  chyba mu się udzieliła barcelońska gra. Niektóre bramki a przede wszystkim to jak sobie wypracowywał sytuacje do strzału to w Bayernie aż tak często tego nie widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tylko Mbappe poza zasięgiem, reszta to nasz poziom. Podstarzały Giroud, wyszydzany Rabiot (choć sezon niezły), Griezmann z tym antyfutbolem z Atletico, no jeszcze obronę mają lepszą, ale tu nic dziś ani jutro nie wymyślimy. No tak, Kylian z takiego Jędzy zrobi taki wiatrak, że ten przestanie się kręcić dopiero na Okęciu. Reszta faktycznie, dno i wodorosty, czesiek ich rozpykał już dawno, trochę więcej funkcji w obronie dla Lewego, ponoć dostanie jutro rękawice bramkarskie, a na ewentualne karne wróci Wojtek. Prosty plan, defensywa do porzygania. Będziemy pięknie cierpieć, jeszcze piękniej niż dzisiaj. Robimy zlot na Okęciu? Przywitamy bohatera czesława wielkiego, Biczu, dzwoń po ubera  od ubera jest Vinc.. Polemizowałbym ale nie chcę narzekać bo Sensei na zawał zejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Czesław kiedyś powiedział, że 2-0 to niebezpieczny wynik. Faktycznie dziś było grubo. Ja dopiero teraz ogarnałem że jakby meksyki strzeliły 3 to by oni weszli. Radość po golu arabów była a tu zaraz mógł być zonk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
A po co mam się zakładać? Ja tylko wymagam jakiejś gry od grajków z dobrych europejskich klubów. Przecież widzę, że graja syf i odpadna. Jak zakładasz się u bukmachera to też najpierw nawijasz mu elaborat na temat dlaczego Twoja drużyna ma wygrać bo rywale są słabi, bukmacher Ci daje darmowy tysiąc, a Ty nagle odpisujesz do niego, że po co masz się zakładać, przecież wymagasz tylko dobrej gry??? Poległem, piękniejsze od gry naszej reprezentacji, idę zapłakać  Nawijam elaborat na temat, że mamy dobrych zawodników którzy coś znacza w dobrych europejskich klubach a w kadrze nie potrafia piłki kopnać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czesław kiedyś powiedział, że 2-0 to niebezpieczny wynik. Faktycznie dziś było grubo. Ja dopiero teraz ogarnałem że jakby meksyki strzeliły 3 to by oni weszli. Radość po golu arabów była a tu zaraz mógł być zonk  tak było trenerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Przywitamy  Senseja i Cześka Chlebem i solą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
Taki na ten przykład..Lessi, kurwa..co on osiągnął z reprą?? Nawet nigdy nie zagrał w ME..o !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
A po co mam się zakładać? Ja tylko wymagam jakiejś gry od grajków z dobrych europejskich klubów. Przecież widzę, że graja syf i odpadna. Jak zakładasz się u bukmachera to też najpierw nawijasz mu elaborat na temat dlaczego Twoja drużyna ma wygrać bo rywale są słabi, bukmacher Ci daje darmowy tysiąc, a Ty nagle odpisujesz do niego, że po co masz się zakładać, przecież wymagasz tylko dobrej gry??? Poległem, piękniejsze od gry naszej reprezentacji, idę zapłakać  Nawijam elaborat na temat, że mamy dobrych zawodników którzy coś znacza w dobrych europejskich klubach a w kadrze nie potrafia piłki kopnać. Aha A ten tysiąc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
A po co mam się zakładać? Ja tylko wymagam jakiejś gry od grajków z dobrych europejskich klubów. Przecież widzę, że graja syf i odpadna. Szanuje ale granie w klubie nie ma żadnego przełożenie na reprezentację więc podanie klubow gdzie Ktoś jest nie ma żadnego znaczenia Przynależność klubowa nie ma żadnego znaczenia? Tak, ale nie przy takiej różnicy w grze. Obejrzyj mecz z Arg, Mex albo Arabia. Ja nie twierdzę, że maja grać na równi z FRA, ale nie może być takiej różnicy w jakości gry jak choćby z ARG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Przywitamy  Senseja i Cześka Chlebem i solą nawet jak nam mistrzostwa spier.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czesiu niestety do zwolnienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,762 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
słabszej drużyny w 16 mistrzostw nie było od 78 W 78 i 82 nie było rundy pucharowej z 16 zespołami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
I ta holenderska kurwa biegnie do robura i gwiżdże karnego..co bramkarz miał zrobić w locie?? Odpiąć rękę?? To jebany chuj z cycami jest! Chuj z cycami wstyd.. ze ten var wogole był
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|