|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi. Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje. Użytkownik hippo mnie oszukał. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu moich pieniędzy. Co mam z nim zrobić, żeby odzyskać kasę ? Wymieniał się ktoś z nim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521 AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00 KILKA UDANYCH WYMIAN - NIEAKTUALNE, POZDRAWIAM ZNOWU AKTUALNE - SPRZEDAM MB (NIE SKUPUJĘ) - BEDE JUTRO OD 8:00 GG: 1957521
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Teraz do mnie napisal ze ktos mu sie wlamal na GG i konta Nt .paranoja wszyscy jak czytalem ktos ouszkal to niby sie na konto wlamali .paranoja ja bede zadal od ciebie naleznosci bo to nie moja winna ze masz slabe zabezpieczenia!!! Słaby to sam jesteś i możesz sobie żądać - nikt mi się nigdzie nie włamał, nie mam Inteligo i nigdy z nikim nie wymieniałem się poprzez Neteller. Uważaj z kim się wymieniasz. Dziękuję, skończyłem i nie mam zamiaru dalej tego tematu ciągnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Wiele wymian za soba oj wiele  [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
no wiec tak widze ze hippo naciagnal pare osob. Ludzie nie dajcie sie!!! nie wpalcajcie nigdy pierwsi chyba ze oosba zaufanym albo startym uzyttkonikom. Nie chwalac sie np mi, piotrasowi, pit3r lub tym podobnym osoba!! a hippo napisal ze mial udane wymiany ze mna. Nie wiem o tym nie pamietam wiec nie potwierdzam ani nie zapczeczam. POZDRO i nie dawajcie sie zlodzeija!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
no wiec tak widze ze hippo naciagnal pare osob. Ludzie nie dajcie sie!!! nie wpalcajcie nigdy pierwsi chyba ze oosba zaufanym albo startym uzyttkonikom. Nie chwalac sie np mi, piotrasowi, pit3r lub tym podobnym osoba!! a hippo napisal ze mial udane wymiany ze mna. Nie wiem o tym nie pamietam wiec nie potwierdzam ani nie zapczeczam. POZDRO i nie dawajcie sie zlodzeija!!! Ja już kiedyś pisałem żeby sie wymieniać ze sprawdzonymi a nie z tymi co maja kilka postow i pare dni stażu na forum :| ale widać, że głupota ludzka nie zna granic.... No nic wasze pieniadze, ale to jest zwykła ludzka naiwność...pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
dawideczek 79 to do innego dawideczka :)jestem w kwesti jego danych ale to mi chwile czasu zajmie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Udana wymiana z P!T3R . Teraz pisze dopiero bo miałem problemy z forum . Szybko skutecznie pozdro P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
dawideczek 79 to do innego dawideczka :)jestem w kwesti jego danych ale to mi chwile czasu zajmie:) w takim razie sory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi. Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje. Użytkownik hippo mnie oszukał. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu moich pieniędzy. Co mam z nim zrobić, żeby odzyskać kasę ? Wymieniał się ktoś z nim ? Ja nie wymienialem sie z Tobą kolego!!! Wiec dlaczego mowisz ze Cie oszukalem skoro nie robilem z Toba zadnej wymiany!!!!!!!!! Z tego co wiem zrobilem z kims wymiane i pytam dlaczego sadzisz ze to ja!!! Wyslylac Ci hippo pw??? Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto .Albo nie robiles ze mna wymiany tylko z kims innym podajacym sie za mnie. Prosiles o pw?? Skad wiesz ze robiles wymiane z hippo?? A podrugie ludzie czemu zgadzacie sie wysylac taqk duze pieniadze nieznanej osobie bez weryfikacji danych itp??? A.S romek napisz co i jak i gdzie mu wplaciles na pw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
hippo journeyman Registered: 10/30/06 I wszystko jasne...ludzie dajecie sie nabic w butelke komus ktos jest doslownie miesiac na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
hippo journeyman Registered: 10/30/06 I wszystko jasne...ludzie dajecie sie nabic w butelke komus ktos jest doslownie miesiac na forum  widze ze po twojej wypowiedzi uznajesz wszystkich userow ktorzy sa krotko na forum ze sa zlodziejami itp. Wogole to nie znasz sprawy wiec nie komentuj prosze. A.S. Romek wymienil sie z kims na gg kto podal sie ze jest hippo, to teraz placi za swoje. Ja mu pw nie wysylalem ze chce sie z nim wymienic czy cos tam podobnego w tym stylu. Bez pw ze osoba z ktora rozmwaia na gg jest userem o nazwie hippo dokonal wymiany. Nie wiem jak to nazwac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
przykro mi ale w tym temacie 99% osob co sa od niedawna na forum(mala maly staz) i udzielaja sie w tym temacie to potencjalni oszusci...przegladam ten temat regularnie i wiem co sie dzieje... sprawy nie znam , ale tlumaczenie o wlamaniu na konto albo problemach z forum...wybacz do mnie nie przemawiaja a czytajac nawet miedzy wierszami twoja wypowiedz: "Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto" Jest to z deka podejrzane, niewinny sie nie tlumaczy  Pozdro Ryan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
zgadzam sie z rayanem tak samo posty wczesniejsze ze musisz wyjsc i pozniej wszytsko wytlumaczysz watpie zeby zlodziej sie tlumaczyl olal by to wiedzac ze i tak wina spadnie na ciebie tazke mistrzu krecisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
wymienie mb na Inteligo, dlugi staz na forum, kilka wymian 100% uczciwosci gg: 733252
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi. Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje. Użytkownik hippo mnie oszukał. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu moich pieniędzy. Co mam z nim zrobić, żeby odzyskać kasę ? Wymieniał się ktoś z nim ? Ja nie wymienialem sie z Tobą kolego!!! Wiec dlaczego mowisz ze Cie oszukalem skoro nie robilem z Toba zadnej wymiany!!!!!!!!! Z tego co wiem zrobilem z kims wymiane i pytam dlaczego sadzisz ze to ja!!! Wyslylac Ci hippo pw??? Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto .Albo nie robiles ze mna wymiany tylko z kims innym podajacym sie za mnie. Prosiles o pw?? Skad wiesz ze robiles wymiane z hippo?? A podrugie ludzie czemu zgadzacie sie wysylac taqk duze pieniadze nieznanej osobie bez weryfikacji danych itp??? A.S romek napisz co i jak i gdzie mu wplaciles na pw. Ty się ze mną nie wymieniałeś, to powiedz mi kto ? Jak nie Ty ? Cytuję: "Z tego co wiem zrobilem z kims wymiane i pytam dlaczego sadzisz ze to ja!!!I to wymiana była ze mną, już nie pamiętasz ? Sam pisałeś na forum, że Ty masz problemy z moją osobą z wyminą kasy na moneybookers i mBank. Pisałem do Ciebie na PW, po tym jak napisałeś na forum tego posta: [color:"red"] Posiadam sporo srodkow na Moneybookers wzamian wymienie je na srodki w Mbanku.Oferty prosze pisac na pw. Minimalna kwota wymiany to 50 zł [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Mam na swoim koncie sporow udanych wymian na forum dlatego zapraszam nadal osoby ktore naprawde chca sie wymienic.
[color:"blue"] Aktualne od teraz, jutro bede dostepny tak gdzies od godziny 10:00 [/color]
Ostanie udany wymiany m.in: Dadycool, Robinho ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Odpisałeś mi na PW, po czym napisaleś do mnie na gg. Może dadycool i Robinho pomogą mi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
dawideczek 79 to do innego dawideczka :)jestem w kwesti jego danych ale to mi chwile czasu zajmie:) Nie polecam wciaz czekam na moje pieniadze .Oszust nie polecam tego Pana
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
cholera przez to forum nie to cytowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
wymienie mb na Inteligo, dlugi staz na forum, kilka wymian 100% uczciwosci gg: 733252 O tego Pana mi chodzi ktory jest mi winnien pieniadze.nie polecam tego Pana zwykly oszust Pozdrawiam 100% uczciwosci a to dobra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33 |
A to dymeczek nie dawideczek nazwy mi sie cos myla haha ale tak dymeczek to oszust stop dla tego Pana!!!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|