Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by A.S.Romek
Quote
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam
Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi.

Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje.
Użytkownik hippo mnie oszukał. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu moich pieniędzy. Co mam z nim zrobić, żeby odzyskać kasę ? Wymieniał się ktoś z nim ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by dawideczek_79
Quote
Quote
SPRZEDAM MB, WIELE UDANYCH WYMIAN - 100 % UCZCIWOŚCI, MBANK->MBANK (nie mam INTELIGO),GG: 1957521
AKTUALNE BEDE JUTRO OD 7:00

KILKA UDANYCH WYMIAN - NIEAKTUALNE, POZDRAWIAM


ZNOWU AKTUALNE - SPRZEDAM MB (NIE SKUPUJĘ) - BEDE JUTRO OD 8:00 GG: 1957521

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by KCCPP
Teraz do mnie napisal ze ktos mu sie wlamal na GG i konta Nt .paranoja wszyscy jak czytalem ktos ouszkal to niby sie na konto wlamali .paranoja ja bede zadal od ciebie naleznosci bo to nie moja winna ze masz slabe zabezpieczenia!!!


Słaby to sam jesteś i możesz sobie żądać - nikt mi się nigdzie nie włamał, nie mam Inteligo i nigdy z nikim nie wymieniałem się poprzez Neteller. Uważaj z kim się wymieniasz. Dziękuję, skończyłem i nie mam zamiaru dalej tego tematu ciągnąć.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by P!T3R
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze wink ,
Wiele wymian za soba oj wiele smile [ponad200] , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


GG 7995932 & PRIV pozdr0 papa P!T3R
Kolejna udana wymiana tym razem z Ozeszlol... Zostało ponad 350 smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
no wiec tak widze ze hippo naciagnal pare osob. Ludzie nie dajcie sie!!! nie wpalcajcie nigdy pierwsi chyba ze oosba zaufanym albo startym uzyttkonikom. Nie chwalac sie np mi, piotrasowi, pit3r lub tym podobnym osoba!! a hippo napisal ze mial udane wymiany ze mna. Nie wiem o tym nie pamietam wiec nie potwierdzam ani nie zapczeczam. POZDRO i nie dawajcie sie zlodzeija!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by dadycool
no wiec tak widze ze hippo naciagnal pare osob. Ludzie nie dajcie sie!!! nie wpalcajcie nigdy pierwsi chyba ze oosba zaufanym albo startym uzyttkonikom. Nie chwalac sie np mi, piotrasowi, pit3r lub tym podobnym osoba!! a hippo napisal ze mial udane wymiany ze mna. Nie wiem o tym nie pamietam wiec nie potwierdzam ani nie zapczeczam. POZDRO i nie dawajcie sie zlodzeija!!!
Ja już kiedyś pisałem żeby sie wymieniać ze sprawdzonymi a nie z tymi co maja kilka postow i pare dni stażu na forum :| ale widać, że głupota ludzka nie zna granic.... No nic wasze pieniadze, ale to jest zwykła ludzka naiwność...pozdrawiam papa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
dawideczek 79 to do innego dawideczka :)jestem w kwesti jego danych ale to mi chwile czasu zajmie:)

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Udana wymiana z P!T3R . Teraz pisze dopiero bo miałem problemy z forum . Szybko skutecznie pozdro P!T3R

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by KCCPP
dawideczek 79 to do innego dawideczka :)jestem w kwesti jego danych ale to mi chwile czasu zajmie:)


w takim razie sory smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
Originally Posted by A.S.Romek
Originally Posted by A.S.Romek
Quote
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam
Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi.

Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje.
Użytkownik hippo mnie oszukał. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu moich pieniędzy. Co mam z nim zrobić, żeby odzyskać kasę ? Wymieniał się ktoś z nim ?


Ja nie wymienialem sie z Tobą kolego!!! Wiec dlaczego mowisz ze Cie oszukalem skoro nie robilem z Toba zadnej wymiany!!!!!!!!!
Z tego co wiem zrobilem z kims wymiane i pytam dlaczego sadzisz ze to ja!!! Wyslylac Ci hippo pw??? Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto .Albo nie robiles ze mna wymiany tylko z kims innym podajacym sie za mnie. Prosiles o pw?? Skad wiesz ze robiles wymiane z hippo?? A podrugie ludzie czemu zgadzacie sie wysylac taqk duze pieniadze nieznanej osobie bez weryfikacji danych itp??? A.S romek napisz co i jak i gdzie mu wplaciles na pw.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
hippo
journeyman


Registered: 10/30/06


I wszystko jasne...ludzie dajecie sie nabic w butelke komus ktos jest doslownie miesiac na forum shocked

Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
Originally Posted by RyanGiggs
hippo
journeyman


Registered: 10/30/06


I wszystko jasne...ludzie dajecie sie nabic w butelke komus ktos jest doslownie miesiac na forum shocked

widze ze po twojej wypowiedzi uznajesz wszystkich userow ktorzy sa krotko na forum ze sa zlodziejami itp. Wogole to nie znasz sprawy wiec nie komentuj prosze. A.S. Romek wymienil sie z kims na gg kto podal sie ze jest hippo, to teraz placi za swoje. Ja mu pw nie wysylalem ze chce sie z nim wymienic czy cos tam podobnego w tym stylu. Bez pw ze osoba z ktora rozmwaia na gg jest userem o nazwie hippo dokonal wymiany. Nie wiem jak to nazwac.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
przykro mi ale w tym temacie 99% osob co sa od niedawna na forum(mala maly staz) i udzielaja sie w tym temacie to potencjalni oszusci...przegladam ten temat regularnie i wiem co sie dzieje...
sprawy nie znam , ale tlumaczenie o wlamaniu na konto albo problemach z forum...wybacz do mnie nie przemawiaja
a czytajac nawet miedzy wierszami twoja wypowiedz:
"Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto"

Jest to z deka podejrzane, niewinny sie nie tlumaczy tongue

Pozdro
Ryan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
zgadzam sie z rayanem tak samo posty wczesniejsze ze musisz wyjsc i pozniej wszytsko wytlumaczysz watpie zeby zlodziej sie tlumaczyl olal by to wiedzac ze i tak wina spadnie na ciebie tazke mistrzu krecisz

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
wymienie mb na Inteligo, dlugi staz na forum, kilka wymian 100% uczciwosci gg: 733252

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by hippo
Originally Posted by A.S.Romek
Originally Posted by A.S.Romek
Quote
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam
Oszukał mnie. Miała być wymiana na 900zł i pierw mu wpłacilem 450 na konto mBanku i przez 10 minut mówił że nic nie doszło po czym napisał że kasa jest i mi daje na moneybookers i znów kolejny problem, pisze że nie da sie nic wplacić na moje konto w moneybookers i na końcu powiedział że mi odda i się rozłączył. Tak się nie robi panowie, już mam dość wymian z takimi ludźmi.

Niech mi odda kasę (450zł) i temu panu już podziękuje.
Użytkownik hippo mnie oszukał. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu moich pieniędzy. Co mam z nim zrobić, żeby odzyskać kasę ? Wymieniał się ktoś z nim ?


Ja nie wymienialem sie z Tobą kolego!!! Wiec dlaczego mowisz ze Cie oszukalem skoro nie robilem z Toba zadnej wymiany!!!!!!!!!
Z tego co wiem zrobilem z kims wymiane i pytam dlaczego sadzisz ze to ja!!! Wyslylac Ci hippo pw??? Jesli tak to albo przez zmiane stylu forum ktos byl na moim koncie bo ja przez 3 dni nie mogle sie zalogowac na moje konto. ALe pomyslalem ze Admin cos zmienia i pewnie logowanie nie dziala. Z tego co noge przypuszczac w takim razie albo ktos wkradl mi sie na konto .Albo nie robiles ze mna wymiany tylko z kims innym podajacym sie za mnie. Prosiles o pw?? Skad wiesz ze robiles wymiane z hippo?? A podrugie ludzie czemu zgadzacie sie wysylac taqk duze pieniadze nieznanej osobie bez weryfikacji danych itp??? A.S romek napisz co i jak i gdzie mu wplaciles na pw.
Ty się ze mną nie wymieniałeś, to powiedz mi kto ? Jak nie Ty ?

Cytuję:
"Z tego co wiem zrobilem z kims wymiane i pytam dlaczego sadzisz ze to ja!!!
I to wymiana była ze mną, już nie pamiętasz ? Sam pisałeś na forum, że Ty masz problemy z moją osobą z wyminą kasy na moneybookers i mBank.

Pisałem do Ciebie na PW, po tym jak napisałeś na forum tego posta:

Originally Posted by hippo
[color:"red"] Posiadam sporo srodkow na Moneybookers wzamian wymienie je na srodki w Mbanku.Oferty prosze pisac na pw. Minimalna kwota wymiany to 50 zł [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Mam na swoim koncie sporow udanych wymian na forum dlatego zapraszam nadal osoby ktore naprawde chca sie wymienic.

[color:"blue"] Aktualne od teraz, jutro bede dostepny tak gdzies od godziny 10:00 [/color]

Ostanie udany wymiany m.in: Dadycool, Robinho ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Odpisałeś mi na PW, po czym napisaleś do mnie na gg.

Może dadycool i Robinho pomogą mi.


Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
Originally Posted by KCCPP
dawideczek 79 to do innego dawideczka :)jestem w kwesti jego danych ale to mi chwile czasu zajmie:)

Nie polecam wciaz czekam na moje pieniadze .Oszust nie polecam tego Pana

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
cholera przez to forum nie to cytowalem smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
Originally Posted by dymeczek
wymienie mb na Inteligo, dlugi staz na forum, kilka wymian 100% uczciwosci gg: 733252


O tego Pana mi chodzi ktory jest mi winnien pieniadze.nie polecam tego Pana zwykly oszust
Pozdrawiam 100% uczciwosci a to dobra laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 33
A to dymeczek nie dawideczek nazwy mi sie cos myla haha ale tak dymeczek to oszust stop dla tego Pana!!!!!!!!!!!

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1