|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
odezwij sie artbledo gg 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
kupię euro na Netteler (ewentualnie Inteligo lub mbank) wysyłam na moneybookers jestem zweryfikowany, mam juz za soba udane wymiany wpłacam drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772Chcialbym takze powiedziec i podziekowac dla uzytkownika Krupier... za stopniowe pozyczanie kasy On wie o co chodzi Zarobil na mnie w taki sposob prawie 250 zl za free To nie on ustalal ile ja bede mu oddawal, tylko ja mu mowilem i bawilem sie przez pewien okres w Swietego Mikolaja Dzieki Krupier za pozyczanie Wielki + Dla Ciebie za to Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772 Niekatualne... Wymiana z grzesiaczekd ! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
posiadam jescze kase na MB wzamian na mbank wiele wymian gg7453203
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772 Niekatualne... Wymiana z grzesiaczekd ! Pozdrawiam potwierdzam mam jeszcze prawie 280, polecam 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
wymienie mb i nt na Inteligo gg: 733252
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15 |
Kupie Bon do bet-at-home.numer gg: 3985187
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Udana wymiana z grzesiaczekd. POLECAM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
potwierdzam udaną wymianę z dadycool
mam jeszcze EUR na moneybokkers, chcę się wymienić na Neteller, ewentualnie Inteligo lub mBank
Pozdro, art
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
kupiłę kilka PLNów (210) na MB, płacę z mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
w sumie nie sadzilem ze tutaj bede robil jakas transakcje, ale... Potrzebuje kase na INTELIGO, wysylam z NETELLERA
okolo 100 funtow, wiec to jakies 560zl. ale jak macie mniej to tez moge sie wymienicwysylam jako drugi, ale chyba nie sadzicie ze moderator tego dzialu Was oszuka  Walcie na priv, fast
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Sluchaj pisalem Ci A.S romek ze mozemy sie spotkac jutro na zywo jak chces,wyslalem ci skan z konta dowod jutro dosle bo skanera nie mam. Sluchajcie rutkowscy. Dlaem ogloszenie dostalem z 6 ofert wymienilem sie z jedna osoba. Potem dostaje o godzinie 14 pw od Romka zebym mu oddal pieniadze bo ze robilem z nim wymiane wiec chialem mu napisac pw ale ze nie moglem bo forum cos nie dzialalo napisalem w wymianch posta ze wyjhasnie wszystko jak bedzie git wieczorem. To nie moje wina ze ROmek gadal z gosdciem ktory podal moj nick a Romek sie znim wymienil bez pw od "hippo". Bo to ze dalem ogloszenie a potem ktos podaje sie za mnie a bez pw romek sie znim wymienia to nie znaczy ze ze mna wiec prosze od mojej osoby wara. A to ze jestem nowy to co znaczy??!!?? sPRAWA NA PW BEDZIE WYJASNIANA A POTEM OCZEKUJE zer ROjmek napisze ze to nie moja osoba robila z nim wymiane Wszystko wygląda podejrzanie. W sobotę o godzinie około godziny 12:50 zrobiłem wymiane, o ile można to nazwać wymianą, poprzez rozmowę na GG. Po czym piszesz o godzinie w sobotę o godzinei 12:53:
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam I teraz piszesz, że pisaleś na forum tego posta i sprawa do wyjaśnienia, to pytam się skąd wiedziałeś, jak to nie TY podobno że zrobiłem przelew i nie z Tobą rozmawiałem. No pytam się skąd ?????? Powiesz mi ????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195 Kolejna udana transakcja.Polecam tego użytkownika
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78 |
Ponawiam swoją ofertę. Mam do sprzedania kasę na moneybookers. GG: 231636 P.S. Kasiorki trochę jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ponawiam swoją ofertę. Mam do sprzedania kasę na moneybookers. GG: 231636 P.S. Kasiorki trochę jest  Udana wymiana(500zł). Jednak nie wszyscy co mają mało postów, muszą oszukiwać tak jak hippo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
romek czytaj uwaznie to co ci pisze. Wyslales mi pw i prrosze cie nie mow ze tego nie zrobiles. ALe forum bylo i jest w przebudowie dlatego ja napisalem to na forum bo pw nie moglem wyslac., Dostalem oid ciebie wiadoosc, ze gdzie sa moje pieniadze i ze zlodziej jestem bylo to okolo 12:48. DLatego napisalem to na forum. Nie wiem dlaczego nie poprosiles o pw przed wymiana nie bylo by problemu i wtedy mialbysz stuprocentowa pewnoosc z kim sie wymieniasz. I prosze cie nie nazywac mnie oszutsem bo niestety ale nie masz dowodow zadnych na to z kim robiles wymiane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ponawiam swoją ofertę. Mam do sprzedania kasę na moneybookers. GG: 231636 P.S. Kasiorki trochę jest  Udana wymiana(500zł). Jednak nie wszyscy co mają mało postów, muszą oszukiwać tak jak hippo. Wszystko OK, nic dodać i nic ująć. Pozdrawiam, Romek  W dalszym ciągu posiadam kasę na moneybookers. Chętnych na GG proszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Gościu ma na imię Tomek, mała pomyłka i miało być że to on posiada kasę na moneybookers, bo poprosił mnie żeby to napisać.
Wszystko przez tego hippo, który mnie wkurzył i dalej nie oddał mi kasy, którą mi ukradł.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|