Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
odezwij sie artbledo gg 1297740

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
kupię euro na Netteler (ewentualnie Inteligo lub mbank)
wysyłam na moneybookers
jestem zweryfikowany, mam juz za soba udane wymiany
wpłacam drugi


Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772

Chcialbym takze powiedziec i podziekowac dla uzytkownika Krupier... za stopniowe pozyczanie kasy smile On wie o co chodzi smile Zarobil na mnie w taki sposob prawie 250 zl za free smile To nie on ustalal ile ja bede mu oddawal, tylko ja mu mowilem i bawilem sie przez pewien okres w Swietego Mikolaja smile Dzieki Krupier za pozyczanie smile Wielki + Dla Ciebie za to smile Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by host
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772

Chcialbym takze powiedziec i podziekowac dla uzytkownika Krupier... za stopniowe pozyczanie kasy smile On wie o co chodzi smile Zarobil na mnie w taki sposob prawie 250 zl za free smile To nie on ustalal ile ja bede mu oddawal, tylko ja mu mowilem i bawilem sie przez pewien okres w Swietego Mikolaja smile Dzieki Krupier za pozyczanie smile Wielki + Dla Ciebie za to smile Pozdrawiam
hostrówniez dla Ciebie wielkie gratki piwo ,
polecam wszystkim i oby wiecej takich userów na forum piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by host
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772

Niekatualne... Wymiana z grzesiaczekd ! Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
posiadam jescze kase na MB wzamian na mbank wiele wymian gg7453203

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Originally Posted by host
Originally Posted by host
Witam, kupie 100 zl na MB... GG: 621772

Niekatualne... Wymiana z grzesiaczekd ! Pozdrawiam


potwierdzam smile

mam jeszcze prawie 280, polecam 1715951

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
wymienie mb i nt na Inteligo gg: 733252

Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
Kupie Bon do bet-at-home.numer gg: 3985187

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Udana wymiana z grzesiaczekd. POLECAM!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

potwierdzam udaną wymianę z dadycool

mam jeszcze EUR na moneybokkers, chcę się wymienić na Neteller, ewentualnie Inteligo lub mBank


Pozdro, art

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
kupiłę kilka PLNów (210) na MB, płacę z mBanku

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
w sumie nie sadzilem ze tutaj bede robil jakas transakcje, ale...

Potrzebuje kase na INTELIGO, wysylam z NETELLERA

okolo 100 funtow, wiec to jakies 560zl. ale jak macie mniej to tez moge sie wymienic


wysylam jako drugi, ale chyba nie sadzicie ze moderator tego dzialu Was oszuka laugh

Walcie na priv, fast

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by hippo
Sluchaj pisalem Ci A.S romek ze mozemy sie spotkac jutro na zywo jak chces,wyslalem ci skan z konta dowod jutro dosle bo skanera nie mam. Sluchajcie rutkowscy. Dlaem ogloszenie dostalem z 6 ofert wymienilem sie z jedna osoba. Potem dostaje o godzinie 14 pw od Romka zebym mu oddal pieniadze bo ze robilem z nim wymiane wiec chialem mu napisac pw ale ze nie moglem bo forum cos nie dzialalo napisalem w wymianch posta ze wyjhasnie wszystko jak bedzie git wieczorem. To nie moje wina ze ROmek gadal z gosdciem ktory podal moj nick a Romek sie znim wymienil bez pw od "hippo". Bo to ze dalem ogloszenie a potem ktos podaje sie za mnie a bez pw romek sie znim wymienia to nie znaczy ze ze mna wiec prosze od mojej osoby wara. A to ze jestem nowy to co znaczy??!!?? sPRAWA NA PW BEDZIE WYJASNIANA A POTEM OCZEKUJE zer ROjmek napisze ze to nie moja osoba robila z nim wymiane

Wszystko wygląda podejrzanie.

W sobotę o godzinie około godziny 12:50 zrobiłem wymiane, o ile można to nazwać wymianą, poprzez rozmowę na GG. Po czym piszesz o godzinie w sobotę o godzinei 12:53:

Originally Posted by hippo
A.S romek mam problemy z mojeje strony a musze juz wyjsc jak wroce to wyjasnuimy wszystko. Pozdrawiam


I teraz piszesz, że pisaleś na forum tego posta i sprawa do wyjaśnienia, to pytam się skąd wiedziałeś, jak to nie TY podobno że zrobiłem przelew i nie z Tobą rozmawiałem.

No pytam się skąd ?????? Powiesz mi ????

Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Originally Posted by Mirtek
Posiadam cośna moneybookers. gg 7162195


Kolejna udana transakcja.Polecam tego użytkownika

Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
Ponawiam swoją ofertę. Mam do sprzedania kasę na moneybookers.

GG: 231636

P.S. Kasiorki trochę jest wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by frankzane
Ponawiam swoją ofertę. Mam do sprzedania kasę na moneybookers.

GG: 231636

P.S. Kasiorki trochę jest wink
Udana wymiana(500zł). Jednak nie wszyscy co mają mało postów, muszą oszukiwać tak jak hippo.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
romek czytaj uwaznie to co ci pisze. Wyslales mi pw i prrosze cie nie mow ze tego nie zrobiles. ALe forum bylo i jest w przebudowie dlatego ja napisalem to na forum bo pw nie moglem wyslac., Dostalem oid ciebie wiadoosc, ze gdzie sa moje pieniadze i ze zlodziej jestem bylo to okolo 12:48. DLatego napisalem to na forum. Nie wiem dlaczego nie poprosiles o pw przed wymiana nie bylo by problemu i wtedy mialbysz stuprocentowa pewnoosc z kim sie wymieniasz. I prosze cie nie nazywac mnie oszutsem bo niestety ale nie masz dowodow zadnych na to z kim robiles wymiane.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by A.S.Romek
Originally Posted by frankzane
Ponawiam swoją ofertę. Mam do sprzedania kasę na moneybookers.

GG: 231636

P.S. Kasiorki trochę jest wink
Udana wymiana(500zł). Jednak nie wszyscy co mają mało postów, muszą oszukiwać tak jak hippo.
Wszystko OK, nic dodać i nic ująć.

Pozdrawiam, Romek papa

W dalszym ciągu posiadam kasę na moneybookers. Chętnych na GG proszę.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Gościu ma na imię Tomek, mała pomyłka i miało być że to on posiada kasę na moneybookers, bo poprosił mnie żeby to napisać.

Wszystko przez tego hippo, który mnie wkurzył i dalej nie oddał mi kasy, którą mi ukradł.

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1