|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
kontakt z nimi jest fatalny chyba trzeba się z tamtąd zwijać, zresztą już za chwilę będzie prowizja 5%. hak im w smak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
po wielu dniach/tygodniach prób udało mi się wbić na czat. Po ok 20 min rozmowy konto zostało zweryfikowane.
Z tego co się również dowiedziałem od jutra mają ponownie ruszyć wypłaty na netellera - mam nadzieję, że uda się wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Ja dzwonilem, odebrala fajna miła pani, podalem jej username i ID puscila mi muzyczke, cos tam posprawdzała, potem spyala w jakis sposob bede chciał wypłacic kase i finito  podsumowala: brilliant i juz pieniązki leza na netellerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
połaczenie telefoniczne jest bezpłatne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Bardzo w to wątpie, rozmowa trwala ok 5 min, wiec troche pociagna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
a o której godzinie dzwoniłes ? nie było problemow z połączeniem ?
wczoraj z Netellerem rozmawialem z jakaś godzinę dlatego pytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
wyplacal ktos kase na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
połaczenie telefoniczne jest bezpłatne ? nie jest bezpłatne mi 20 zl przyszło za ta rozmowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Mam dziwny problem ostatnio, wczoraj wbiłem się na czat 2 razy, dzisiaj raz ale czekałem po ponad pół godziny i nikt nie odpowiadał. Miał ktoś taki problem? Jakiś tydzień temu rozmawiałem z nimi na czacie normalnie i zweryfikowałem konto, teraz chciałem dowiedzieć się co z moim przelewem, bo zleciłem w zeszłą środę a kasy nadal nie dostałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Ja miałem tak ostatnio przez parę dni, zadawałem pytanie, prosili mnie o nicka a później cisza. Dopiero dzisiaj wszystko było w porządku i po 20 minutach zweryfikowali mi konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
właśnie przed chwilą ktoś się żywy odezwał i napisał, że przelew bankowy trwa od 5 do 10 dni roboczych (łał), w takim razie do następnej środy muszę poczekać, a za tą kasę miałem w weekand prezenty kupować, ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
połaczenie telefoniczne jest bezpłatne ? nie jest bezpłatne mi 20 zl przyszło za ta rozmowe  a ile czasu rozmawiałes?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
czy ktos orientuje sie czy czeki od nch sa akceptowane w Polsce????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Z czekami z zagranicy to jest tak, że nawet jak są akceptowane to prowizja jest naprawdę spora i często trzeba czekać bardzo długo na realizację, każda inna metoda wypłaty na pewno jest szybsza i tańsza więc odradzam. Już lepszy ten przelew nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Co do czekow to sie moge wypowiedziec jako iz realizowalem takowe tak ze stanow jak i z kanady, realizowalem je w bzwbk gdyz pobieraja tam oplate 25 zl od transakcji, druga opcja jest pko z zubrem jednak tam jak chcialem zrealziowac to musialbym zalozyc konto i wplacic 100 dolarow bodajze nie pamietam. Sprawa wyglada po oddaniu do realziacji nastepujaco: oczekiwanie min 6 tyg, zazwyczaj 8 tyg, no i bank zagraniczny moze pobrac sobie za to spora prowizje, u mnie jak realizowalem czek z kanady pobral prawie 20% co mnie niesamowicie wk....... bo to jest zlodziejstwo w bialych renkawiczkach ale tak wlasnie to wyglada. Tak wiec ja ze swej strony polecam jakakolwiek inna opcje jesli jest mozliwa, ja niestety nie mialem innego wyboru dlatego musialem wziasc czek, ale buki zawsze oferuja wyplaty na konta i to polecam przy przewalutowaniu jakie by ono nie bylo wiecej jak 5% raczej nie straci sie (bazuje na wyplatach z GB na konto).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Polecam kontakt przez maila do pani Jodie Calder. Wyslalem maila ok. 9:00 z tymi skanami itd na adres [email protected]Po 2 godzinach konto zostalo zweryfikowane a srodki w Euro wyplacone na Netellera. Przez dlugi czas probowalem wbijac na livechat ale to bez sensu bo szansa rozmowy jest bardzo nikla. Polecam ten mail zamiast dzwonic tym ktorzy jeszcze sa na etapie weryfikacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Zlozylem depozyt poprzez karte Inteligo do Ibetx, jednak gdy chce wyplacic pieniadze na karte to wyskakuje ze transakcja nie moze byc wykonana. Pisalem kilka maili ale zero odzewu. Najgorsze jest to ze zniknely mi inne opcje wyplaty jest tylko zwrot na karte :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
dlatego zdecydowalem sie na czek, innych form wyplaty rowniez nie moglem zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|