Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
necrolust #780324 12/12/2006 13:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
kontakt z nimi jest fatalny chyba trzeba się z tamtąd zwijać, zresztą już za chwilę będzie prowizja 5%. hak im w smak

Bonus: Unibet
necrolust #780533 12/12/2006 15:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
po wielu dniach/tygodniach prób udało mi się wbić na czat. Po ok 20 min rozmowy konto zostało zweryfikowane.

Z tego co się również dowiedziałem od jutra mają ponownie ruszyć wypłaty na netellera - mam nadzieję, że uda się wypłacić.

wiliamm #780674 12/12/2006 16:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Ja dzwonilem, odebrala fajna miła pani, podalem jej username i ID puscila mi muzyczke, cos tam posprawdzała, potem spyala w jakis sposob bede chciał wypłacic kase i finito smile podsumowala: brilliant i juz pieniązki leza na netellerze.

necrolust #781484 12/12/2006 20:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
połaczenie telefoniczne jest bezpłatne ?

Baqu #781496 12/12/2006 20:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Bardzo w to wątpie, rozmowa trwala ok 5 min, wiec troche pociagna wink

necrolust #783509 13/12/2006 18:52
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
a o której godzinie dzwoniłes ? nie było problemow z połączeniem ?

wczoraj z Netellerem rozmawialem z jakaś godzinę dlatego pytam

Baqu #784467 14/12/2006 07:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
wyplacal ktos kase na karte?

Baqu #784713 14/12/2006 11:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Baqu
połaczenie telefoniczne jest bezpłatne ?

nie jest bezpłatne mi 20 zl przyszło za ta rozmowe tongue

oli #785062 14/12/2006 14:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Mam dziwny problem ostatnio, wczoraj wbiłem się na czat 2 razy, dzisiaj raz ale czekałem po ponad pół godziny i nikt nie odpowiadał. Miał ktoś taki problem? Jakiś tydzień temu rozmawiałem z nimi na czacie normalnie i zweryfikowałem konto, teraz chciałem dowiedzieć się co z moim przelewem, bo zleciłem w zeszłą środę a kasy nadal nie dostałem...

Andrzej5 #785093 14/12/2006 14:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Ja miałem tak ostatnio przez parę dni, zadawałem pytanie, prosili mnie o nicka a później cisza. Dopiero dzisiaj wszystko było w porządku i po 20 minutach zweryfikowali mi konto smile

smoke #785101 14/12/2006 14:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
właśnie przed chwilą ktoś się żywy odezwał i napisał, że przelew bankowy trwa od 5 do 10 dni roboczych (łał), w takim razie do następnej środy muszę poczekać, a za tą kasę miałem w weekand prezenty kupować, ehh

oli #786448 14/12/2006 21:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by oli
Originally Posted by Baqu
połaczenie telefoniczne jest bezpłatne ?

nie jest bezpłatne mi 20 zl przyszło za ta rozmowe tongue

a ile czasu rozmawiałes?

Baqu #786865 15/12/2006 11:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
czy ktos orientuje sie czy czeki od nch sa akceptowane w Polsce????

The Boss #786937 15/12/2006 12:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Z czekami z zagranicy to jest tak, że nawet jak są akceptowane to prowizja jest naprawdę spora i często trzeba czekać bardzo długo na realizację, każda inna metoda wypłaty na pewno jest szybsza i tańsza więc odradzam. Już lepszy ten przelew nawet

Andrzej5 #786952 15/12/2006 12:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Co do czekow to sie moge wypowiedziec jako iz realizowalem takowe tak ze stanow jak i z kanady, realizowalem je w bzwbk gdyz pobieraja tam oplate 25 zl od transakcji, druga opcja jest pko z zubrem jednak tam jak chcialem zrealziowac to musialbym zalozyc konto i wplacic 100 dolarow bodajze nie pamietam. Sprawa wyglada po oddaniu do realziacji nastepujaco: oczekiwanie min 6 tyg, zazwyczaj 8 tyg, no i bank zagraniczny moze pobrac sobie za to spora prowizje, u mnie jak realizowalem czek z kanady pobral prawie 20% co mnie niesamowicie wk....... bo to jest zlodziejstwo w bialych renkawiczkach ale tak wlasnie to wyglada. Tak wiec ja ze swej strony polecam jakakolwiek inna opcje jesli jest mozliwa, ja niestety nie mialem innego wyboru dlatego musialem wziasc czek, ale buki zawsze oferuja wyplaty na konta i to polecam przy przewalutowaniu jakie by ono nie bylo wiecej jak 5% raczej nie straci sie (bazuje na wyplatach z GB na konto).

ciacho1984 #786978 15/12/2006 12:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Polecam kontakt przez maila do pani Jodie Calder. Wyslalem maila ok. 9:00 z tymi skanami itd na adres [email protected]
Po 2 godzinach konto zostalo zweryfikowane a srodki w Euro wyplacone na Netellera. Przez dlugi czas probowalem wbijac na livechat ale to bez sensu bo szansa rozmowy jest bardzo nikla. Polecam ten mail zamiast dzwonic tym ktorzy jeszcze sa na etapie weryfikacji smile

gomes #787030 15/12/2006 13:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Zlozylem depozyt poprzez karte Inteligo do Ibetx, jednak gdy chce wyplacic pieniadze na karte to wyskakuje ze transakcja nie moze byc wykonana. Pisalem kilka maili ale zero odzewu. Najgorsze jest to ze zniknely mi inne opcje wyplaty jest tylko zwrot na karte :/

zmianowy #787140 15/12/2006 13:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
dlatego zdecydowalem sie na czek, innych form wyplaty rowniez nie moglem zrobic

The Boss #787180 15/12/2006 14:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Doszedl Ci juz?

zmianowy #787446 15/12/2006 16:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
dopiero dzis zlecilem:)

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1