Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Nieznam sie zbytnio na kompach, dlatego prosiłbym kogos o rade. Zastanawiam sie nad zakupem nowcyh głosników. Niejestem jakims tam wielkim miłosnikie muzyki i niezalezy mi na jakiejs super hiper jakosci dzwieku stad tez niemam zamiaru kupowac jakichs "wypasionych" głosników. Wanza jest dla mnie za to estetyka oraz to zeby zeby niebyło jakichs tam szumów trzasków itp smile
Zainteresowały mnie dwa modele; Easy Touch ET-699 Revolution i ET-678 MADNESS
http://www.agito.pl/product/27953?cid=863
http://allegro.pl/item147061719_glosniki_pilot_ciemne_drewno_madness_6000w_24h.html

Moje pytania:
Co mozecie powiedziec o firmie Easy Touch, czego sie moge spodziewac po głosnikach tej firmy.
Czy mozecie mi polecic jakies inne głosniki (5.1) z przedziału cenowego jak powyzsze tzn 250-300zł.
Jeszcze jedna sprawa odnosnie dwóch modeli o kórych pisałem. Jakiej gługosci sa kable?? Nigdzie tego nieudało mi sie znalesc. I czy ewentualne ich przedłuzanie moze wpłynac jakos znaczaco na dziwek?
Z góry dziekuje za odpowiedz.

z powazaniem retoox

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Mam następujący problem. Używam Firefoxa,wersja 1.5.0.8. Otóż nie mogę dodać żadnej strony do zakładek,do ulubionych.Instalowanie starszej,nowszej wersji przeglądarki nie pomaga. Jakieś pomysły?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
retoox:

http://allegro.pl/item148039143_genius_5_1_home_theater_cale_drewno_wyprzedaz.html

Bierz te smile

Co prawda daja tylko miesieczna gware, ale to juz ostatnie egzemplarze jakie mozna dostac.

Juz prawie nigdzie nie mozna ich kupic, poniewaz jakis czas temu wszedl nowy model ktory jest jakies 70 zlotych drozszy, a rozni sie niewiele od tych. W zwiazku z tym zaprzestano produkcji tego modelu.

Sam uzywam tych glosnikow do ktorych ci podalem link od okolo 2 miesiecy.

I napewno Genius to pewniejsza firma od tego Easy Touch, ktorej nie polecam napewno, kiedys kupilem sluchawki tej firmy Easy Touch i byly koszmarne, po kilku miesiacach przestaly dzialac zupelnie i taka byla ich krotka historia.

Sam sie zastanawialem czy nie brac jakich Logitechow x530, ale jednak tamte plastikowe glosniczki do tych sie nie rownaja. Sam nie jestm jakims audiofilem, wiec te sprawdzaja sie wysmienicie.

Tutja masz bardzo obszerny temat o tych glosnikach(ponad 600 postow) sam go przeczytalem w calosci zanim zdecydowalem sie na zakup.
http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=146696

Ogolnie to to opinie o tych glosnikch sa bardzo pozytywne.

Jak ci sie uda je gdzies znalezc to kupuj nie zastanawiaj sie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Tez tak mialem niedawno.
Tez instalowalem starsze i nowsze wersje i nic nie dawalo.
Zalozylem nowe konto uzytkownika w Windowsie i tam sprawdzilem i wszystko dzialalo tak jak powinno.

Znaczy na tym poprzednim tez sie dalo dodac do zakladek ale troche bylo to klopotliwe.

[Linked Image]

Domyslnie jak klikasz na dodanie strony do zakladek to w dodaj do folderu jest wybrane: Zakladki to pod numerem 1 na screenie.
Sprobuj zmienic to na Zakladki, to co zaznaczylem numerem 2 na screenie, czyli wziac to drugie: Zakladki i w Nazwa: nie zostawiac tego co proponuje czyli: Active Topics, tylko zmienic ta nazwe zeby sie roznila co najmniej jedna litera np.: active.

Mi jak tak robilem to udawalo sie zapisac azkladke, sprobuj tak u siebie, ale jak mowie po zalozeniu nowego konta uzytkownika problem juz sie nie pojawia.


======================
Ja tez mam problem z Firefoxem, otoz od hjakiegos czasu nie moge sie zalogowac na konto w Betway, ktos z Was tez tak ma ?? Bo gdzies czytalem ze ktos tez mial taki problem, sprawdzcie u siebie czy mozecie sie na Firefoxie tam zalogowac ??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja dwa tygodnie temu kupiłem głośniki Logitech x230. Z początku chciałem przeznaczyć na ten cel 300-400zł i brać 5.1, ale do komputera w zupełności mi te wystarczają (kosztowały 150). Mają mały subwoofer, ale bardzo dobrze daje. Ponoć są to najlepsze głośniki biorąc pod uwagę cena/jakość. Jedyny minus jaki może komuś przeszkadzać to krótkie, na stałe wbudowane kable (ja mam blisko do kompa, więc mi są nawet za długie). Głośniki są objęte 2 letnią gwarancją. Dźwięk jest dla mnie idealny (ale nie jestem jakimś audiofilem :p). Są bardzo głośne i nawet na maksie grają czysto.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mam takie pytanko: jaka jest różnica między ogg a mp3?
Z Wikipedii wiem co to ogg, ale jaka jest różnica między tymi dwoma formatami od strony technicznej? Co jest lepsze?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kurde nie pomyślałem o googlach blush

Jeżeli kogoś to interesuje to
http://www.powerplay.pl/art.php?art=mp3_vs_ogg

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
1.Gdzie się zapisują strony z ulubionych? Używam IE
2.Czy jest taki program za pomocą którego będe mógł odbierać pocztę z onetu ?

Informatyka to nie moja dziedzina smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by hugo_
1.Gdzie się zapisują strony z ulubionych? Używam IE
2.Czy jest taki program za pomocą którego będe mógł odbierać pocztę z onetu ?

Informatyka to nie moja dziedzina smile

witam

1. to zależy od wersji Windowsa..ja w tej chwili piszę z kompa z Win98 i tam się zapisują po prostu w katalogu "Ulubione" w folderze "Windows"
w innych systemach to chyba będzie Documents and settings/...itd
wez z menu start "Znajdź plik lub folder" i wpisz "ulubione" to sam znajdzie

2. każdym programem pocztowym...może być Outlook Express chociaż chyba inne są lepsze wink
tu masz opis poczty na onecie
http://poczta.onet.pl/oferta/opis_opcji.html#301431

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
a jaki program radzisz smile?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Operę

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
czemu na jaka strone nie wejde to widze ze FF jest wolniejszy niz IE crazy

chyba jednak zobacze jak tam ta Opera sie trzyma

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
meyde wielkie dzieki. Poszukam jeszcze czegos jeszcze do wieczorka, ale pewnie zamowie te Geniusie, bo ludzi o nich dobrze pisza no i jeszcze Ty polecasz smile
Zbyszku dzieki za odpowiedz. Co do Logitechów to jakos niezbyt mi sie one podobaja a tak jak pisałem wole jednak cos bardziej estetycznego kosztem nawet gorszego odbioru wink Troche głupio to brzmi przy zakupie głosników, ale cóz juz taki ze mnie esteta hehe...
Pozdrawiam retoox

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mam następujący problem:

Działam pod Win98. MS Office 2000.

Zawsze miałem pasek narzędzi MS Office po prawej stronie ekranu. Dziś przy włączeniu komputera, w momencie, kiedy pasek zaczął się ładować pokazało się ostrzeżenie:
"Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się ze sprzedawcą."
i tak za każdym razem, kiedy chcę włączyć pasek. Przyzwyczaiłem się już do niego, poza tym wygodniej mi obsługiwać komputer, kiedy mam ten pasek z boku.

Zrobiłem już Scan Disca, ale to nic nie pomogło. Czy ktoś wie, jak można rozwiązać ten problem?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Sprawdź ustawienia paska, albo odinstaluj tylko pasek i zainstaluj ponownie...
A najpierw przejedź jakimś System checkerem (np. z pakietu Norton Utilities).

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mam płyte główną, która ma w ustawieniach AGP x4 max (chyba, przynajmniej w biosie tak pokazuje, a instrukcja zagineła). Czyli na tą płyte moge włożyć tylko karte z AGP x4? Obecnie mam GeForce4 MX 440 frown Straszna karta .

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
takie cos mi sie stało
[Linked Image] [img383.imageshack.us]

[Linked Image] [img281.imageshack.us]

najlepsze jest to że na bank nic nie zmieniałem,na wiekszości stronek wszystko jest w porzadku a na niektorych czcionka taka mala i niewyrażna że lupy musze uzywac
wie ktoś o co chodzi

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by wHiTe_StAr
takie cos mi sie stało
[Linked Image] [img383.imageshack.us]

[Linked Image] [img281.imageshack.us]

najlepsze jest to że na bank nic nie zmieniałem,na wiekszości stronek wszystko jest w porzadku a na niektorych czcionka taka mala i niewyrażna że lupy musze uzywac
wie ktoś o co chodzi

ja tez tak czasem mam, i chetnie uslysze czemu tak sie dzieje, i czy mozna to samemu kontrolowac, bo np na stronie betexplorer mala czcionka mi pasuje o wiele niz duza!!pzdr

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
poprzednim razem czcionka zrobila mi sie wieksza,kombinowalem,kombinowalem i jedyne co wymyslilem to format smile teraz licze ze ktos znajdzie jakies prostsze rozwiazanie,moze to wina IE?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Widok --> Rozmiar Tekstu i wybierasz sobie ten który Ci odpowiada

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1