|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Banik, zlecilem w poniedzialek o 6.22 rano wyplate na konto, a kasy dalej nie ma... wyplacalem dosc pokazna sume(pare tysiecy)... a jak wyplacalem pare stowek to kasa byla 2 dnia.. a teraz juz trzeci dzien minal i na koncie dalej pustki... moglbym wiedziec dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Mam takie pytanie. Jak dzis zlece wyplate na moneybookers to jutro bede mial na koncie? To moja pierwsza wyplata na moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
pawel jesli wyplaciles przed 12 w czwartek to na <B powinienes miec kase na drugi dzien do 17. Golffur dotarl przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Specjalna oferta na Turniej 4 Skoczni w betsson:
Kibicujemy Adamowi Małyszowi – jeśli wygra Turniej Czterech Skoczni , zwrócimy wniesione stawki wszystkim polskim graczom którzy w końcowej klasyfikacji typowali wygraną Schlierenzauera, Jacobsena, Ammanna, Jandy i Ahonena i oraz innych zawodników (oferta dotyczy pojedynczych zakładów na wygrana w końcowej klasyfikacji zawodów wniesionych przed 14.30 29.12.2006). Sprawdź nasze kursy i skorzystaj z naszego bonusu, jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie. Pierwszy raz wyplacilem z Betsson kase na konto bankowe inteligo...wiecie moze ile kase bedzie szla? zlecilem wyplate w sobote..wiem wiem swieta...ale mniej wiecej ile powinna isc kasa w dzien roboczy? aha nie zadali zadnych skanow ani nic dziwne..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jako ze jutro dopiero jest pierwszy dzien roboczy od Twojej wyplaty - kasa powinna dojsc czwartek-piatek .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Teraz sam decydujesz jak duzy chcesz bonus, rezerwujac czesc Twoich dostepnych srodków na obstawianie w Zakladach Betsson
banik jak mam to rozumiec??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ma betsson w swojej ofercie siatkowke w ligowym wydaniu??jesli tak to jakie ligi???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
czemu nie moge wplacic pieniedzy przez przelewy 24 majac kase w banku bph????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Jako ze jutro dopiero jest pierwszy dzien roboczy od Twojej wyplaty - kasa powinna dojsc czwartek-piatek . zazadalem wyplaty w sobote, od dzis zaczyna sie dzien roboczy...a aksa przyszla wlasnie dzis o 11:o chyba w swieta pracowali tam?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
loony moze ty znasz odp.na moje pyt??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
banik co z toba????prosze o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Dostalem poczta info o jakims bonusie na TCS , ale nie ma dokladniejszych informacji jaka stawke max zwracaja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Kazdy zatwierdzony pojedynczy zaklad przez betsson bedzie zwrocony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Teraz sam decydujesz jak duzy chcesz bonus, rezerwujac czesc Twoich dostepnych srodków na obstawianie w Zakladach Betsson
banik jak mam to rozumiec?? Maksymalnie 55 zl - szczegoly w regulaminie na https://www.betsson.com/pl/sportsbook/bonus.aspJesli przy probie wplaty poprzez przelewy24 pojawi sie opcja z bankiem PBH znaczy ze mozna wpalcac takze przez ten bank, w niektorych przypadkach wpalty sa mozliwe tylko w godzinach pracy bankow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086 |
mam pytanie Czy betsson wystawia w ogole pary na TCS w Obersdorfie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Ludzie, to już jest przesada... Zagrałem dziś taki kuponik: "Womens Slalom:Zettel, K - Anja Pärson Zettel, K 1,00 (1,65) Wykreślony Wszystkie kursy: 1,00 Stawka: 300,00PLN Wygrana: 495,00PLN" Dlaczego nie mam zaznaczonej wygranej, tylko jakieś "wykreślony"?? Banik prosze o pomoc... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Tez tak mam ale na kombinacyjnym a mi jeszcze skokow nie rozliczyli. A to miales na singlu czy kombi bo moze jeszcze inne mecze sie nie pokonczyly i jak beda wyniki to bedziesz mial rozliczone jako wygrany kupon.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|