Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
geronimo #799781 20/12/2006 18:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Banik,
zlecilem w poniedzialek o 6.22 rano wyplate na konto, a kasy dalej nie ma... wyplacalem dosc pokazna sume(pare tysiecy)... a jak wyplacalem pare stowek to kasa byla 2 dnia.. a teraz juz trzeci dzien minal i na koncie dalej pustki... moglbym wiedziec dlaczego?

Bonus: Unibet
pezet40 #801563 21/12/2006 10:41
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Mam takie pytanie. Jak dzis zlece wyplate na moneybookers to jutro bede mial na koncie? To moja pierwsza wyplata na moneybookers.

KaPrYs #809955 25/12/2006 11:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
pawel jesli wyplaciles przed 12 w czwartek to na <B powinienes miec kase na drugi dzien do 17.
Golffur dotarl przelew?

Banik #809958 25/12/2006 11:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Swiateczne promocje betsson.com :

http://www.sportsbook.pl/gwiazdka/.

Banik #810016 25/12/2006 12:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Specjalna oferta na Turniej 4 Skoczni w betsson:


Kibicujemy Adamowi Małyszowi &#8211; jeśli wygra Turniej Czterech Skoczni , zwrócimy wniesione stawki wszystkim polskim graczom którzy w końcowej klasyfikacji typowali wygraną Schlierenzauera, Jacobsena, Ammanna, Jandy i Ahonena i oraz innych zawodników (oferta dotyczy pojedynczych zakładów na wygrana w końcowej klasyfikacji zawodów wniesionych przed 14.30 29.12.2006).
Sprawdź nasze kursy i skorzystaj z naszego bonusu, jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś!


Banik #812269 26/12/2006 21:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pytanie.
Pierwszy raz wyplacilem z Betsson kase na konto bankowe inteligo...wiecie moze ile kase bedzie szla? zlecilem wyplate w sobote..wiem wiem swieta...ale mniej wiecej ile powinna isc kasa w dzien roboczy? aha nie zadali zadnych skanow ani nic dziwne..?

Loony25 #812279 26/12/2006 21:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jako ze jutro dopiero jest pierwszy dzien roboczy od Twojej wyplaty - kasa powinna dojsc czwartek-piatek .

Banik #812372 26/12/2006 23:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Teraz sam decydujesz jak duzy chcesz bonus, rezerwujac czesc Twoich dostepnych srodków na obstawianie w Zakladach Betsson

banik jak mam to rozumiec??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ma betsson w swojej ofercie siatkowke w ligowym wydaniu??jesli tak to jakie ligi???

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
czemu nie moge wplacic pieniedzy przez przelewy 24 majac kase w banku bph????

Banik #812706 27/12/2006 10:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Banik
Jako ze jutro dopiero jest pierwszy dzien roboczy od Twojej wyplaty - kasa powinna dojsc czwartek-piatek .

zazadalem wyplaty w sobote, od dzis zaczyna sie dzien roboczy...a aksa przyszla wlasnie dzis o 11:o chyba w swieta pracowali tam?:)

Loony25 #812711 27/12/2006 10:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
loony moze ty znasz odp.na moje pyt??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
banik co z toba????prosze o pomoc.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Dostalem poczta info o jakims bonusie na TCS , ale nie ma dokladniejszych informacji jaka stawke max zwracaja ?

globus #816684 29/12/2006 01:23
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kazdy zatwierdzony pojedynczy zaklad przez betsson bedzie zwrocony

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by Pizza-man
Teraz sam decydujesz jak duzy chcesz bonus, rezerwujac czesc Twoich dostepnych srodków na obstawianie w Zakladach Betsson

banik jak mam to rozumiec??

Maksymalnie 55 zl - szczegoly w regulaminie na https://www.betsson.com/pl/sportsbook/bonus.asp

Jesli przy probie wplaty poprzez przelewy24 pojawi sie opcja z bankiem PBH znaczy ze mozna wpalcac takze przez ten bank, w niektorych przypadkach wpalty sa mozliwe tylko w godzinach pracy bankow.

Banik #817925 29/12/2006 17:49
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
mam pytanie
Czy betsson wystawia w ogole pary na TCS w Obersdorfie???

Bolec25 #818150 29/12/2006 18:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Ludzie, to już jest przesada... Zagrałem dziś taki kuponik:

"Womens Slalom:Zettel, K - Anja Pärson Zettel, K 1,00 (1,65) Wykreślony
Wszystkie kursy: 1,00
Stawka: 300,00PLN
Wygrana: 495,00PLN"

Dlaczego nie mam zaznaczonej wygranej, tylko jakieś "wykreślony"??

Banik prosze o pomoc... Pozdrawiam smile



_Ja$on_ #818178 29/12/2006 18:52
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
o Anja nie startowala...

_Ja$on_ #818185 29/12/2006 18:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Tez tak mam ale na kombinacyjnym a mi jeszcze skokow nie rozliczyli. A to miales na singlu czy kombi bo moze jeszcze inne mecze sie nie pokonczyly i jak beda wyniki to bedziesz mial rozliczone jako wygrany kupon.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, aker, Lukasz111), 572 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1